Witam !
Czy ktos moze mi przetlumaczyc na j.norweski zwrot ,, ABY ZYCIE MIALO SMAK,,
dzieki za pomoc
Czy ktos moze mi przetlumaczyc na j.norweski zwrot ,, ABY ZYCIE MIALO SMAK,,
dzieki za pomoc
1 NOK
FIRMA WORKSHOP – oddzial w Bergen poszukuje doświadczonych cieśli konstrukcyjnych. Zakres obowiązków: - wykonywanie konstrukcji drewnianych - wstawianie okien i drzwi - prace przy budowie konstrukcji dachowych - budowia ścian systemowych, działowych - budowanie sufitów podwieszanych - montaż różnego rodzaju podłóg - montaż paneli - inne prace wykończeniowe Wymagania: - minimum 3 lata doświadczenia (atutem jest doświadczenie ...