Witam !
Czy ktos moze mi przetlumaczyc na j.norweski zwrot ,, ABY ZYCIE MIALO SMAK,,
dzieki za pomoc
Czy ktos moze mi przetlumaczyc na j.norweski zwrot ,, ABY ZYCIE MIALO SMAK,,
dzieki za pomoc
1 NOK
4 stanowiska pracy Pilnie poszukujemy betoniarzy do długoterminowego projektu trwającego do końca roku.