Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

53 Posty
Kaczor2
(Kaczor2)
Nowicjusz
Kaczor2 napisał:
Do kInga Sądząc z twojej wypowiedzi siedzisz w piwnicy na czarnucha u nora i wiadrami glinę wybierasz do kontenera ale w tym fachu wyrobiłeś się jak węgiel kradłeś z Kopalni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Mam dom pod Oslo pelen takich filozofow jak Ty. Ciagla rotacja. Co miesiac mam takiego zalamanego zwiazkowca z prosba ,zebym poczekal z czynszem bo mu zwiazki pomagaja i na pewno dostanie kase. Nie jestem kanalia, czekam miesiac. A potem kopa w d.... Niech mieszka w LO. Dziwne, ale ci po ktorych widac, ze maja rece do roboty i nie chleja nigdy nie zalegaja z czynszem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mariusz h
(huki13)
Wiking
Ja tak mysle ze filozofem jestes ty,
Zwykly polaczyna co wystarczy ze nie szkodzi to juz pomogl
GDYBYS DOKLADNIE ZWROCIL UWAGE CO JA NAPISALEM
zrozumial bys ze chodzilo mi tylko o informacje,ktorych nie udzieliles
ale od filozofow to pierwszy jestes zeby komus wyjechac.
Teraz przemysl czy napewno jestes taki wporzadku jak pisales.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mariusz h
(huki13)
Wiking
Poco sie tak obrazacie odrazu
Przeciesz mozna normalnie napisac to sie nie oplaci z takiego itakiego powodu
a nie odrazu wypisujecie ch.j wie co .
Niechcecie odpowiadac na pytania to nie odpowiadajcie a nie z igly widly robicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Kaczor2
(Kaczor2)
Nowicjusz
Mariusz sprawa jest prosta , jak w pracy jest wporzadku szef normalny to niebrak żadnych związków , jak w robocie jest zła atmosfera to zapisując się do związków i tak i tak będziesz w dup.. , co z tego że przyjadą pogadają , za biórkiem gość obierze taką strategie że sam zrezygnujesz , będzie się mścił , to typowa strategia którą stosóją z uśmiechem na ustach , będziesz musiał się pilnować i uważać z kim rozmawiasz w pracy bo konfidencja jest popularna ,dlatego pracój i szukaj w międzyczasie czegoś innego to tylko wpłynie pozytywnie na twoją psychikę POzdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
uje sie nie kreskuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie słuchaj głupot związki zawodowe pomogą ci w każdej sytuacji to nie jest tak jak w Polsce że tylko kasa oni mają swoich bardzo dobrych adwokatów. Ja pracuje tu 19 rok i wiem co oni mogą zrobić przez lata mojej pracy pomogłem polakom którzy mieli problemy z pracodawcom wypłacał im jaomużme 5000 kn albo 7000 nigdy nie otrzymali całej pęnsi, po prosto zalegał im kasę jak wykonywałem tam zlecenie pracy to się z nimi tak zgadałem i powiedzieli mi wszystko to mi włosy dęba sały jedno pytanie zadałem czy należyci do związków odpowiedź nie i to błąd zadzwoniłem do związków i powiedziałem im o tej sytuacji to związki tam weszli kartoteki i zliczeni z 5 lat do tyłu firma zbankrutowała a niemiła pieniędzy żeby wypłacić ludziom to związki sprzedali jego samochody żeby wyregulować zaległości wszystko obliczyli nawet od setki że odzyskali swoje pieniądze z nadwyżką. Dalej pracują tam gdzie pracowali tylko to jest już inna firma i do dziś dziękują mi za pomoc, oczywiście zapisali się do związków i są chronieni

Bogdan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Rafal Kulpa
(Rafal Kulpa)
Wiking
firma zbankrutowała tak pomogly zwiazki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jasta102 napisał:
prawo norweskie stanowi
- staż pracy w firmie
- przydatność dla firmy
- opinia związków
przejdź najpierw dwa pierwsze etapy

Chamy czytali to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Josephvol.2 napisał:
jasta102 napisał:
jasta102 napisał:
prawo norweskie stanowi
- staż pracy w firmie
- przydatność dla firmy
- opinia związków
przejdź najpierw dwa pierwsze etapy

Chamy czytali to?


Ja mam przykład ze przydatność dla firmy jest ważniejsza od stażu.

Też mam kilka
Meritum postu jest że związki są na końcu a już zapisanie się akurat teraz i to pracownikom rozpoczynającym zatrudnienie w firmie absolutnie nic nie daje
Ani złamanego grosza zysku a za to 500 NOK czystych strat na miesiąc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok