Witam !
Czy ktos moze mi przetlumaczyc na j.norweski zwrot ,, ABY ZYCIE MIALO SMAK,,
dzieki za pomoc
Czy ktos moze mi przetlumaczyc na j.norweski zwrot ,, ABY ZYCIE MIALO SMAK,,
dzieki za pomoc
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...