Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tax Free - Norwegia

4 Posty
joanna wilinski
(asiula1973)
Wiking
Mam Pytanie ?
Gdzie mam podbic fakture tax free na materialy budowlane , ktore bede kupowac w Polsce i przewozic do Norwegii . W sklepie dostalan informacje , iz nalezy Mi sie zwrot podatku vat . Dziekuje za wszelkie informacje .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
żaden zwrot podatku polskiemu obywatelowi za towary zakupione w Polsce się nie należy
głupawe polactwo wprowadziło w błąd
dane towary musiałaby zakupić osoba posiadając niepolski paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
żaden zwrot podatku polskiemu obywatelowi za towary zakupione w Polsce się nie należy
głupawe polactwo wprowadziło w błąd
dane towary musiałaby zakupić osoba posiadając niepolski paszport

--------
Tym razem bzdecisz Jasta...wystarczy karta stałego pobytu w N , co oznacza zameldowanie w N., brak zameldowania w PL i.....idziesz po tax return.
W druga stronę wystarczy pokazać polski paszport, otrzymać voucher tax free i....idziesz po tax return.
Wieeeeelokrotnie sprawdzone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
Cortez1 napisał:
jasta102 napisał:
żaden zwrot podatku polskiemu obywatelowi za towary zakupione w Polsce się nie należy
głupawe polactwo wprowadziło w błąd
dane towary musiałaby zakupić osoba posiadając niepolski paszport

--------
Tym razem bzdecisz Jasta...wystarczy karta stałego pobytu w N , co oznacza zameldowanie w N., brak zameldowania w PL i.....idziesz po tax return.
W druga stronę wystarczy pokazać polski paszport, otrzymać voucher tax free i....idziesz po tax return.
Wieeeeelokrotnie sprawdzone.

takie cudo to mniej pewnie niż paszporty azerskie z tu obecnych posiada
PS
zresztą na kasach w Polsce siedzą baby głupsze od ruskich bombowców nad Syrią
mi się tam uparła ma paszport zagramaniczny i to już, jak chciałem laptopa do Królestwa zawieźć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Cortez1 napisał:
jasta102 napisał:
żaden zwrot podatku polskiemu obywatelowi za towary zakupione w Polsce się nie należy
głupawe polactwo wprowadziło w błąd
dane towary musiałaby zakupić osoba posiadając niepolski paszport

--------
Tym razem bzdecisz Jasta...wystarczy karta stałego pobytu w N , co oznacza zameldowanie w N., brak zameldowania w PL i.....idziesz po tax return.
W druga stronę wystarczy pokazać polski paszport, otrzymać voucher tax free i....idziesz po tax return.
Wieeeeelokrotnie sprawdzone.

takie cudo to mniej pewnie niż paszporty azerskie z tu obecnych posiada

-----
Polski celnik sprawdzi w systemie PESEL czy masz zameldowanie w PL, jeśli nie to ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Cortez1 napisał:

W druga stronę wystarczy pokazać polski paszport, otrzymać voucher tax free i....idziesz po tax return.
Wieeeeelokrotnie sprawdzone.

aha
czyli rozumiem, że mogę ten fakt zgłosić do TOLL
i co najwyżej na kant będą mogli ci skoczyć, a ja podziękowania i medalu jak Tomasz Jerzy nie dostanę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok