Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zabrane prawko - Norwegia

13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
Witam zabrali mi prawko w Norwegii za przekroczoną prędkość prawdopodobnie na 3 miesiące.Pytanie moje jest takie czy mogę wyrobić sobie nowe w Pl (zgłosić że zgubiłem ) i jezdzić po Polsce???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
arek120190 napisał:
Witam zabrali mi prawko w Norwegii za przekroczoną prędkość prawdopodobnie na 3 miesiące.Pytanie moje jest takie czy mogę wyrobić sobie nowe w Pl (zgłosić że zgubiłem ) i jezdzić po Polsce???
Pewnie, ze mozesz. Obciach jedynie bedzie, jak po tych 3 miesiacach tutejsza policja przesle twoje prawko do Polski. Chyba, ze masz pewnosc, ze nie przesylaja.
Idz, spytaj sie na policji, jak wyglada procedura zwrotu prawa jazdy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Przemek Czepil
(PrzemekCzepil)
Wiking
Jeździj normalnie po Polsce prawo jazdy ci oddadzą tutaj w Norwegii a w Polsce dostaniesz 50 zł mandatu za brak dokumentu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
arek120190 napisał:
Witam zabrali mi prawko w Norwegii za przekroczoną prędkość prawdopodobnie na 3 miesiące.Pytanie moje jest takie czy mogę wyrobić sobie nowe w Pl (zgłosić że zgubiłem ) i jezdzić po Polsce???Jeżeli masz dobrą pracę w Norwegi na dłużej niż pół roku, to taka akcja o jakiej piszesz, jest bardzo ryzykowna i kosztowna pod każdym względem.
Trzy lub pół roku można spokojnie wytrzymać i mieć później święty spokój i czyste papiery.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A byłeś juz u jakiegoś lekarza się zapytać dlaczego przekraczasz prędkość o ponad 30 niż na słupie napisane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Dziadogrzyb napisał:
arek120190 napisał:
Witam zabrali mi prawko w Norwegii za przekroczoną prędkość prawdopodobnie na 3 miesiące.Pytanie moje jest takie czy mogę wyrobić sobie nowe w Pl (zgłosić że zgubiłem ) i jezdzić po Polsce???Jeżeli masz dobrą pracę w Norwegi na dłużej niż pół roku, to taka akcja o jakiej piszesz, jest bardzo ryzykowna i kosztowna pod każdym względem.
Trzy lub pół roku można spokojnie wytrzymać i mieć później święty spokój i czyste papiery.

----------
Dziadzius...okulary...już czas....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
rysling11
(rysling11)
Nowicjusz
co tam okulary ,tu zachodzi domniemanie graniczace z pewnoscia ze zapotrzebowanie na lotne środki anestetyczne w stanie upojenia alkoholowego wzrasta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Transport Transport
(transport.norwegia)
Wiking
Mozesz smialo zloscic w Pl ze zgubiles oni czyli norwegia nie przesyla zatrzymanych praw jazdy do kraju wydania dokumentu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok