Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Bramki w Norwegii - Norwegia

8 Postów
Patrycja Władysiak
(pyssska234)
Wiking
Czesć mam pytanko,
po jakim czasie przychodzą do zapłacenia bramki jeśli jeżdżę samochodem na Polskich blachach ? Ponieważ sporo czasu mineło a tu nic..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
grzegorz frankiewicz
(frannko77)
Nowicjusz
mnie przyslali po 3 m-cach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Nawet po roku. Jak przyjdzie to z miejsca do hasioka bez otwierania. I będą namolni , tzn. parę razy . Ale nie pękaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Patrycja Władysiak
(pyssska234)
Wiking
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Czekać trzeba pare miesięcy nawet rok a to zależy jak dużo już uzbierane jest za przejazdy. Dostaniesz wezwanie do zapłaty na adres w kraju ze wszystkimi fotkami z bramek. Z tym wyrzucaniem do kosza to bym się bardzo zastanowił skoro masz zamiar tu jeździć bo kary są duże (może większe niż wartość twojego auta ) a oni znajdą sposób aby to wyegzekwować. Zasada nr1 - jeździsz to płać!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Znacznie taniej niż to wszystko popłacić jest kupić jakiegoś innego strucla byle się toczył. Ma to dodatkową zaletę taką że jak się padlina popsuje to skręcasz blachy i spychasz do przepaści. A tak jak masz lepszą furę to może ci strzelić do głowy pójscie do mechanika w Norwegi co jest równoznaczne z bankructwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Jeśli często jeździsz przez bramki to lepiej wykup sobie abonament. Wtedy też za bramki płaci się mniej. Natomiast z fakturą wysłaną do Polski jest drożej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Lomo napisał:
Znacznie taniej niż to wszystko popłacić jest kupić jakiegoś innego strucla byle się toczył. Ma to dodatkową zaletę taką że jak się padlina popsuje to skręcasz blachy i spychasz do przepaści. A tak jak masz lepszą furę to może ci strzelić do głowy pójscie do mechanika w Norwegi co jest równoznaczne z bankructwem.

" skręcasz blachy i spychasz do przepaści" i co ci to da??
"A tak jak masz lepszą furę to może ci strzelić do głowy pójscie do mechanika w Norwegi co jest równoznaczne z bankructwem" a to co ma wspólnego z bramkami??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Ma to wspólnego z bramkami o tyle że przecież jak cię obfotografowało danym wozem i na danych blachach to tym samym nie przyjedziesz znowu. No w razie kontroli odrazu jesteś rozpracowany. Nie wiem jaki mają system sprawdzania ale sądze że po rejestracjach gdyż nie popłaciłem mandatów i mnie politi zatrzymało ale innym wozem , to nic się nie czepiali, a cuś tam sprawdzali .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Lomo napisał:
Ma to wspólnego z bramkami o tyle że przecież jak cię obfotografowało danym wozem i na danych blachach to tym samym nie przyjedziesz znowu. No w razie kontroli odrazu jesteś rozpracowany. Nie wiem jaki mają system sprawdzania ale sądze że po rejestracjach gdyż nie popłaciłem mandatów i mnie politi zatrzymało ale innym wozem , to nic się nie czepiali, a cuś tam sprawdzali .

a czy ty jesteś w stanie zrozumieć ze ich nie interesuje kierowca ale właściciel samochodu.....więc możesz "odśrubować" tablice ze swojego auta i puścić go w przepaść , utopić w fiordzie , spalić w lesie albo wysłać na księżyc a i tak w takim przypadku płacić będziesz ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok