Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chorobowe nav - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
adam cias
(ciasiu)
Wiking
Czy ktoś może zna numer do nav Oslo bezpośredni do polskiego konsultanta bo jak ktoś już tam odbiera tel. To tylko po norwesku mówi i nie chce inaczej (jak by był od chorobowego to by było mega extra)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
ciasiu napisał:
Czy ktoś może zna numer do nav Oslo bezpośredni do polskiego konsultanta bo jak ktoś już tam odbiera tel. To tylko po norwesku mówi i nie chce inaczej (jak by był od chorobowego to by było mega extra)

To dosc zastanawiajace..Dlaczego nie chce po polsku? Moze go czyms urazilas? Tu ludzie dosc przewrazliwieni. A moze za cicho mowilas? Krzyknij, ze chcesz tylko z polakiem od L4.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
adam cias
(ciasiu)
Wiking
Mówiłem to pierw komponował a potem mi odpowiedział od niechcenia że nie ma nikogo !! Chodzi mi o telefon bo ją dzwonilem na centralę a może ktoś ma bezpośrednio do nich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
Napisz na priv o co chodzi to może Ci pomogę, bez ingerencji NAV. A jeśli jest to coś co wymaga koniecznie konsultanta z NAV to może lepiej przejść się do swojego oddziału z NAV i poprosić o wizytę z tłumaczem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
adam cias
(ciasiu)
Wiking
Tylko że ją jestem po wypadku w pracy i jestem w kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
ciasiu napisał:
Tylko że ją jestem po wypadku w pracy i jestem w kraju


Milion razy byl tluczony wszedzie temat ze po wypadku w pracy wszystko nalezy zalatwic na miejscu i dopiero wtedy ewentualnie jechac do Polski...
Ale k...rwa nie, Polak zawsze madrzejszy... Pierwsze co to w samolot i do Polski...

Poszukaj moze gdzies w Polsce lokalny oddzial NAVu otworzyli...

Rece, nogi, wszyskto opada... Wierzyc sie nie chce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
adam cias
(ciasiu)
Wiking
Tylko że na zalatwilem wszystko w Norwegii a nie w samolot i do kraju wszystkie dokumenty protokoły itd maja tam zwolnienia lekarskie też mi chodzi o to że nie mam żadnego odzewu i czytać też się trzeba nauczyć!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marcin marcin
(marcin71)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
ciasiu napisał:
Tylko że na zalatwilem wszystko w Norwegii a nie w samolot i do kraju wszystkie dokumenty protokoły itd maja tam zwolnienia lekarskie też mi chodzi o to że nie mam żadnego odzewu i czytać też się trzeba nauczyć!!!

Moze zanim przejdziemy do nauki czytania (w tym czytania z mysli), to popracujmy nad pisaniem. Pisaniem w jezyku polskim.

a. Zdania tak wielokrotnie zlozonego nie powstydzil by sie nawet Sienkiewicz.
b. Bialoszewski dumny by byl z pominiecia znakow przestankowych, interpunkcji itp...
c. A umieszczenie tylu podmiotow w jednym zdaniu powalilo by na zawal serca moja pania od polskiego z podstawowki...
d. Reasumujac cala wypowiedz w lamanym polskim jest nieco niezrozumiala.

Napisz moze raz jeszcze. Spokojnie. Po polsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1245 Postów
arek renegade
(renegade)
Maniak
Jan... wyrazy uznania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok