hahaha karol raczej odmulać nazwałbym to . Jan to nie " pyskówki " wiesz każdy mierzy swoją miarką powodzenia wiec reszte sobie dopisz hehe XD
11 Lat temu
1 NOK
Advokat Nierzwicki & Bluszko AS Nie pozwól, by nieznajomość prawa zdecydowała za Ciebie. Kancelaria adwokacka z polską perspektywą - rozumiemy Cię! Kim jesteśmy? Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko AS jest wiodącą polskojęzyczną kancelarią adwokacką w Oslo. Działalność kancelarii obejmuje obszar całej Norwegii – nasz dziewięcioosobowy zespół jest do Twojej dyspozycji. Nasze specjalizacje: - prawo karne - prawo rodzinne - ...