Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

31 Postów
Marek Maszka
(Marex21)
Nowicjusz
nie bede ci kolego tłumaczyć to jak byś chciał założyć ślepemu okulary XD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Marex21 napisał:
nie bede ci kolego tłumaczyć to jak byś chciał założyć ślepemu okulary XD

Widze, ze nadajemy na odmiennych poziomach intelektualnych. Idz na motor, poscigaj sie, a mysleniem niech sie inni zajma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
O czym ta rozmowa Karolu i z kim? Cham się ocknal na zejściu, nabazgral jakaś bzdurę a ty się z nim w polemiki wydajesz? Chłop mysli, że w pijackim widzie zagina czasoprzestrzen. Od spojnosci daleko, o tresciach nie wspominając.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no i będzie w Polszy dobrze jak takim tytuły magisterskie nadają?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
O czym ta rozmowa Karolu i z kim? Cham się ocknal na zejściu, nabazgral jakaś bzdurę a ty się z nim w polemiki wydajesz? Chłop mysli, że w pijackim widzie zagina czasoprzestrzen. Od spojnosci daleko, o tresciach nie wspominając.

Peweni motorynka po ulicach pierdzi. Mysli, ze fotonem jest, a moze i tachionem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Marek Maszka
(Marex21)
Nowicjusz
hahahahaha a jednak dziewczyny prawda boli opuszczam to senatorium poziomach intelektualny ? he to probujesz być wyższy na siłe chosiasz marnie ci to wyszło mnie takie internetowe akcje nie krecą pozdrawiam co do Marek Antoniusz okasz troszke wiecej finezji udawanego poety bo za ramke wystajesz hahaha powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Marek Maszka
(Marex21)
Nowicjusz
chociaz dla pedantów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Marex21 napisał:
hahahahaha a jednak dziewczyny prawda boli opuszczam to senatorium poziomach intelektualny ? he to probujesz być wyższy na siłe chosiasz marnie ci to wyszło mnie takie internetowe akcje nie krecą pozdrawiam co do Marek Antoniusz okasz troszke wiecej finezji udawanego poety bo za ramke wystajesz hahaha powodzenia

Papa, idź sie przewietrzyć, a ja pozostanę w "senatorium", czymkolwiek to jest...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Ktos tu strasznie chce udowodnic ze ma wiekszego siusiaka...
Dziwi mnie tylko, ze Karol sie w takie glupawe pyskowki dal wciagnac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Czasem musze sie odmóżdżać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok