Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy istnieje takie coś jak zabieg stulejki w Norwegii?? - Norwegia

13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
Witam mam 1,5 rocznego synka mam problem wczoraj pojawiła się u niego tak zwana Mastka.Syn w nocy budził się bo miał problem z wysiusianiem się i pomogła mu tylko wanienka z wodą ,dziś pojechaliśmy z próbką moczu do badania i do lekarza.Okazało się że syn nie ma nic niepokojącego w moczu i pani lekarka powiedziała żeby podawać dziecku dużo picia i przejdzie mu. Proszę o pomoc moze ktoś miał już taką sytuacje i miał zabieg stulejki w Norwegii ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Zabieg stulejki stosuje się u dorosłych z poważnymi powikłaniami,
u takiego malca, hm jak to napisać by nie było śmiesznie i obrazoburczo.
Jak masz brata, to zadzwoń do mamy lub babci one powinny ci wytłumaczyć jak u niemowlaków przebiega ten etap leczenia, żmudny jednak skuteczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
Drogi kolego dla twojej wiadomości u dzieci też się stosuje zabieg stulejki.I jestem ciekaw jak bedziesz miał syna i taki problem to czy też bedziesz taki spokojny i bedziesz dzwonił do mamy co masz robić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
arek120190 napisał:
Drogi kolego dla twojej wiadomości u dzieci też się stosuje zabieg stulejki.I jestem ciekaw jak bedziesz miał syna i taki problem to czy też bedziesz taki spokojny i bedziesz dzwonił do mamy co masz robićNie jestem drogi tym bardziej kolegą.
Skoroś taka mądra, to napiszę bez owijania w bawełnę i zarazem brutalnie .
Jeżeli małe dziecko dla przykładu, dokładnie chłopiec jaki widnieje na tym zdjęciu, ma objawy stulejki, to oznacza iż jego matka to niedouczona fleja higieniczna i lub zakutana w zabobonach katoliczka. Objawy stulejki nie powstają nagle, a jest to proces bardzo długiego olewania higieny osobistej, matki, względem niemowlęcia płci męskiej.
Jeżeli wyskakujesz z takimi tekstami jak wyżej, to znaczy iż wstydzisz się zadzwonić do matki lub kogoś dorosłego z rodziny który ma chłopców za dzieci.
Jesteś w błędzie, mamy trzech małych urwisów, właśnie chłopców i wiem dokładnie dlaczego twój syn ma taki bolesny objaw na prąciu.
Powtórzę.
Ten objaw to tylko i wyłącznie TWOJA WINA jako matki iż nie dbałaś dokładnie o higienę syna.
Która nie polega tylko i wyłącznie na przemywaniu wewnętrznej części pod skórką, ale również i na masowaniu naskórka.
Resztę dowiesz się od polskiego lekarza dziecięcego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Milena Mis
(arek120190)
Wiking
Ryszardzie z tego co widzę udzielasz się w każdych tematach ale nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz wiec może czas się przestać udzielać na tematy których nie rozumiesz.Piszesz że masz trzy pociech a więc powinieneś już wiedzieć że stulejka może być wadą wrodzona lub nabyta dla twojej wiadomości.Jeśli będziesz chciał abym wytłumaczył ci co to wada wrodzona a co nabyta to służe pomocą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
napisał:
arek120190 napisał:
Drogi kolego dla twojej wiadomości u dzieci też się stosuje zabieg stulejki.I jestem ciekaw jak bedziesz miał syna i taki problem to czy też bedziesz taki spokojny i bedziesz dzwonił do mamy co masz robićNie jestem drogi tym bardziej kolegą.
Skoroś taka mądra, to napiszę bez owijania w bawełnę i zarazem brutalnie .
Jeżeli małe dziecko dla przykładu, dokładnie chłopiec jaki widnieje na tym zdjęciu, ma objawy stulejki, to oznacza iż jego matka to niedouczona fleja higieniczna i lub zakutana w zabobonach katoliczka. Objawy stulejki nie powstają nagle, a jest to proces bardzo długiego olewania higieny osobistej, matki, względem niemowlęcia płci męskiej.
Jeżeli wyskakujesz z takimi tekstami jak wyżej, to znaczy iż wstydzisz się zadzwonić do matki lub kogoś dorosłego z rodziny który ma chłopców za dzieci.
Jesteś w błędzie, mamy trzech małych urwisów, właśnie chłopców i wiem dokładnie dlaczego twój syn ma taki bolesny objaw na prąciu.
Powtórzę.
Ten objaw to tylko i wyłącznie TWOJA WINA jako matki iż nie dbałaś dokładnie o higienę syna.
Która nie polega tylko i wyłącznie na przemywaniu wewnętrznej części pod skórką, ale również i na masowaniu naskórka.
Resztę dowiesz się od polskiego lekarza dziecięcego.


Ryszard, teraz to pojachales troche jak z wlosami co rosna miedzy palcami od samogwaltu, albo jak ze skrzatami co babom w mleko szczaja...

Tylko szczajacy w mleko skrzat nikogo nie obraza, nie robi tego w sposob ponizajacy i publicznie.
Wstydz sie chlopaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
napisał:
arek120190 napisał:
Drogi kolego dla twojej wiadomości u dzieci też się stosuje zabieg stulejki.I jestem ciekaw jak bedziesz miał syna i taki problem to czy też bedziesz taki spokojny i bedziesz dzwonił do mamy co masz robićNie jestem drogi tym bardziej kolegą.
Skoroś taka mądra, to napiszę bez owijania w bawełnę i zarazem brutalnie .
Jeżeli małe dziecko dla przykładu, dokładnie chłopiec jaki widnieje na tym zdjęciu, ma objawy stulejki, to oznacza iż jego matka to niedouczona fleja higieniczna i lub zakutana w zabobonach katoliczka. Objawy stulejki nie powstają nagle, a jest to proces bardzo długiego olewania higieny osobistej, matki, względem niemowlęcia płci męskiej.
Jeżeli wyskakujesz z takimi tekstami jak wyżej, to znaczy iż wstydzisz się zadzwonić do matki lub kogoś dorosłego z rodziny który ma chłopców za dzieci.
Jesteś w błędzie, mamy trzech małych urwisów, właśnie chłopców i wiem dokładnie dlaczego twój syn ma taki bolesny objaw na prąciu.
Powtórzę.
Ten objaw to tylko i wyłącznie TWOJA WINA jako matki iż nie dbałaś dokładnie o higienę syna.
Która nie polega tylko i wyłącznie na przemywaniu wewnętrznej części pod skórką, ale również i na masowaniu naskórka.
Resztę dowiesz się od polskiego lekarza dziecięcego.


Urwa, Gabryś koty to nie to samo co dzieci, weź idź być "mondry " gdzie indziej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok