Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odszkodowanie - Norwegia

3 Posty
Przemek O
(landhaus)
Wiking
Witam,
Dwa dni temu wybiłem sobie bark w drodze do domu w Sandnes. Wiadomo, lekarz rodzinny później szpital prześwietlenia i nastawianie barku (ból niesamowity). Teraz ręka na temblaku, ale do rzeczy, czy będzie mi przysługiwać jakieś odszkodowanie? I czy muszę się gdzieś z tym zgłosić? Oczywiście ubezpieczony w pracy jestem.

Przemek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jacek R
(prosto_wear)
Wiking
tak tak paracet i dużo wody
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Staraj się nie spać na tym boku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Jacek B
(Jack2)
Nowicjusz
Witam,
Dwa dni temu wybiłem sobie bark w drodze do domu w Sandnes. Wiadomo, lekarz rodzinny później szpital prześwietlenia i nastawianie barku (ból niesamowity). Teraz ręka na temblaku, ale do rzeczy, czy będzie mi przysługiwać jakieś odszkodowanie? I czy muszę się gdzieś z tym zgłosić? Oczywiście ubezpieczony w pracy jestem.

Przemek.

Powiem Ci tak Ja miałem 2 wypadki w pracy wybicie barku teraz mi wypada idę na operacje
zgłosiłem to do ubezpieczyciela przez adwokata i czekam za odszkodowaniem już 3 lata ,Z tego co wiem to w Norwegii ciężko o odszkodowanie zbieraj wszystkie rachunki.Najlepiej mjmoże jak byś był w związkach i zgłosił u nich że miałeś wypadek w domu to może prędzej byś cos od nich dostał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Jack2 napisał:
Witam,
Dwa dni temu wybiłem sobie bark w drodze do domu w Sandnes. Wiadomo, lekarz rodzinny później szpital prześwietlenia i nastawianie barku (ból niesamowity). Teraz ręka na temblaku, ale do rzeczy, czy będzie mi przysługiwać jakieś odszkodowanie? I czy muszę się gdzieś z tym zgłosić? Oczywiście ubezpieczony w pracy jestem.

Przemek.

Powiem Ci tak Ja miałem 2 wypadki w pracy wybicie barku teraz mi wypada idę na operacje
zgłosiłem to do ubezpieczyciela przez adwokata i czekam za odszkodowaniem już 3 lata ,Z tego co wiem to w Norwegii ciężko o odszkodowanie zbieraj wszystkie rachunki.Najlepiej mjmoże jak byś był w związkach i zgłosił u nich że miałeś wypadek w domu to może prędzej byś cos od nich dostał


Odszkodowanie dostajesz bez probleme, jezeli masz wykupione ulykkeforsikring. Znaczna wiekszosc norwegow ma cale pakiety w tym i to.
A polaki przyzwyczajone, ze nad wisla jak zlamia palca to juz maja placone. Mysla, ze za darmo i tego chca tutaj. Gdyby zamiast na wodke zaplacili skladke to lament na forum bylby niepotrzebny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
landhaus napisał:
Witam,
Dwa dni temu wybiłem sobie bark w drodze do domu

tak jakoś dziwnie to może się wydawać dla postronnych
ot tak sobie
na trzeźwo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
landhaus napisał:
Witam,
Dwa dni temu wybiłem sobie bark w drodze do domu

tak jakoś dziwnie to może się wydawać dla postronnych
ot tak sobie
na trzeźwo?


Nic nie pisal, ze na trzezwo...Zakladam a priori, ze normalnie..po polsku sobie wybil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Przemek O
(landhaus)
Wiking
Oczywiście, że na trzeźwo z pracy wracałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
landhaus napisał:
Oczywiście, że na trzeźwo z pracy wracałem.
i bark sam się wybił, czy ktoś pomógł?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Przemek O
(landhaus)
Wiking
Niefortunny upadek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok