Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

862 Posty

(maciejko)
Maniak
A co powiesz o mieszkacach Polskich kolchozow placa po 4 tys i co drugi chleje co drugi dzien mieszkaja po 10!!!!!!!!!! kamping przy takich wizjach jest duzo lepsza opcja oczywiscie dobry kamping bo to tez zasadnicza roznica jakies rospadajace sie dykty z 1970 nie powino sie nazywac przyczepa kampingowa



A kiedykolwiek spałes w przyczepie kempingowej? ja jeszcze na studiach jezdziłem na letnie zbiory truskawek i mieszkałem w domkach holenderskich, wszedzie skrzypiące plastiki, ciagnie od ziemi a do tego ciagła wilgoć. Pozatym sentex spróbuj pojezdzic z przyczepa kempingowa jak np. leje przez tydzien...w tym waszym Sadnes to ponoc ciagle pada to dopiero musi byc wilgotno w tych przyczepach, non stop prad podłaczony...nie dziekuje, wole wynając mieszkanie

A ty brunecie z stała praca lepiej wracaj do ciemnogrodu bo przypał bedziesz robić innym co nie mają takich debilnych pomysłów na zycie jak mieszkanie w przyczepie, haha polaczki pojechały za granice i ciagle tylko oszczedzać bo w polsce musza sobie kupić nowego golfa a w norwegii zyją jak bezdomni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
<MACIEJKO> mam do ciebie prośbę - nie wpisuj nic więcej w tym temacie, bo gówno za przeproszeniem wiesz. nie pomagasz tylko cwaniakujesz. Założę się że masz juz w polsce golfa ? BRAVO !!! Reszcie za przydatne informacje dziękuję. Dodam że mam 5-letnią ogrzewaną przyczepę, więc wpadłem na pomysł mieszkania w niej. pomyślałem że temat na forum da mi jakieś rzetelne informacje. I tak też jest. Wpisy takiego typu jak od <maciejko> świadczą o tym że gość jest PUSTY. Szkoda komentować. Resztę pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Daniel Surowaniec
(DanielSur)
Wiking
Nie mogę tego czytać co tu ludzie wypisują w Tønsberg dokładnie w stokke płacisz 4 tyś. za pokój w motelu więc po co ci camping !! ludzie takie miejsca jak boksztad wiele uczą a takich miejsc jest coraz więcej zapraszam tam bo nie tylko margines tam się spotyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Podziwiam ja kiedys w Polsce za mlodego mieszkalem nad morzem przez tydzien w przyczepie kempingowej i stwierdzam ze to nie dla mnie w nocy zimno a w dzien nie moglem wejsc do srodka tak byla nagrzana nie mowiac o tym ze miejsca bylo tak malo ze ledwo moglem sie obrucic. Ech stare czasy ale klimat byl to najwazniejsze w takich wypadach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
kurcze, tak to przedstawiłeś, że chyba się na camping przeniosę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
....zamiast fajnego mieszkania za 6ooo tys tez sie przeniose na camping i bede kloszardem hhahahaha .....to taki fajny biwak przez caly rok ahahahahh.......co to ludzie nie wymysla . Nie dolujcie kolegi twardziel jest da rade , w pracy pobiega to na 24 godziny sie rozgrzeje ---lykke til
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomek S.
(recycle)
Wiking
Ja znalazlem inne rozwiazanie. Kupilem starego Citroena Berlingo Elektrycznego za 40 tys. Wymontowalem siedzenie pasazera, zakleiłem okna a na pozostałe mam zasłony. Zabudowałem go w środku, ociepliłem, zrobiłem posłanie. Poniewaz jest to samochod elektryczny wiec mam do dyspozycji w Norwegii 1500 darmowych miejsc parkingowych gdzie mogę stac za darmo będąc jednoczesnie podłączony do prądu. Ogrzewanie działa, elektryczne, w środku telewizor, ekspres do kawy i kuchenka campingowa. Parkuje raz w centrum, nieraz na odludziu. Miejsc z darmowymi ładowarkami jest multum a mapy dostepne w internecie. Mam ciepło świety spokój, przyjemne wnętrze, a na zewnątrz -12. Blisko do pracy, potrzeby załatwiam głównie w McDonaldzie, prysznic mam w pracy. Jezdzac elektrykiem nie płacę za bramki. Często mam dostępny internet z publicznego WiFi. Nie łamię przepisów, gdy jest napisane ze mozna parkowac tylko 12 godzin to tylko tyle stoje a na wielu miejscach nie ma zadnych ograniczeń. Jakis czas tak pociągne do puki nie znajdę czegoś bardziej komfortowego. Koszty mieszkania mam zerowe. Ale oczywiście nie jest to rozwiazanie na całe życie ale w rok oszczędzam kilkadziesiąt tysięcy i mam czym jeżdzić A ostatecznie to samochod sprzedam i nie sądzę abym na nim wiele stracił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
darservice napisał:
....zamiast fajnego mieszkania za 6ooo tys tez sie przeniose na camping i bede kloszardem hhahahaha .....to taki fajny biwak przez caly rok ahahahahh.......co to ludzie nie wymysla . Nie dolujcie kolegi twardziel jest da rade , w pracy pobiega to na 24 godziny sie rozgrzeje ---lykke til Fajne mieszkanie za 6 tys, gdzie ??? Nie wierzę !!! Chyba że daleko na północy ,albo mieszkacie w kilku i każdy płaci 6 tys za pokój. U nas pokoje zaczynają się od 5 tys, a za ścianą pijaki i złodzieje . Właśnie takich mam. Dziękuję. Jak już to całe mieszkanie. Ale od 12 tys. się zaczynają. Jak znajdę to wynajmę, tylko lepiej z kimś na spółę. Na priva dostałem sporo informacji od ludzi mieszkających na kempingach, i jak się okazuje nie jest to zły pomysł. Na forum nie chcieli pisać ze względu na złośliwości "życzliwych rodaków". Najważniejsze że jest dyskusja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Sylwia D
(buleczka)
Wiking
ale powaznieeeee ????????? piateczkaaaaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
U nas pokoje zaczynają się od 5 tys, a za ścianą pijaki i złodzieje . Właśnie takich mam

Kajetan...jak Ty dobierasz sobie mieszkanie jak wolisz mieszkac z pijakami i złodziejami ?..w ogole jak mozna miec na imie Kajetan

Spróbuj zaprosic jakas laske co poznasz na baletach do przyczepy na jakims kempingu..napewno sie do Ciebie odezwie nastepnego dnia

Blisko do pracy, potrzeby załatwiam głównie w McDonaldzie, prysznic mam w pracy. Jezdzac elektrykiem nie płacę za bramki

Trehytter...super pomysł Twoim elektrykiem, a jak Ci sie tak nagle zachce srać to do wiadra walisz w tym swoim Berlingo ?


Za 6 tys kr na południu to mozna sobie mieszkanie wynając całe w nieduzej miejscowosci oprócz agromelacji Stavanger czy Oslo. pokoje w małych miejscowosciach to ok 2,3 tys kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok