Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ZWOLNIENIE LEKARSKIE - Norwegia

2 Posty
megi megi
(megimegimegi)
Wiking
Witajcie

mam pytanie odnosnie zwolnienia lekarskiego. Pracuje od 5ciu miesiecy, na 70% etatu. Placone mam tylko za godziny, ktore wypracuje, a sa one nieregularne, ustalane w postaci grafiku.
Czy bede mogla isc na zwolnienie? Od dwoch dni zastanawiam sie czy isc do lekarza, bo nie wiem, jak to wyglada.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów

(Annette)
Nowicjusz
w razie zwolnienia lekarskiego do 16 dni powinnas dostac taka sama pensje jakbys pracowala/ wg grafiku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
idz do lekarza
daj w lape
niech ci dobra chorobe wypisze
i mozesz jechac na Swieta do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty

(Prodiz)
Początkujący
megimegimegi napisał:
Witajcie

mam pytanie odnosnie zwolnienia lekarskiego. Pracuje od 5ciu miesiecy, na 70% etatu. Placone mam tylko za godziny, ktore wypracuje, a sa one nieregularne, ustalane w postaci grafiku.
Czy bede mogla isc na zwolnienie? Od dwoch dni zastanawiam sie czy isc do lekarza, bo nie wiem, jak to wyglada.

Pozdrawiam


Jak jestes chora to mozesz isc na zwolnienie, a masz juz swojego lekarza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
zwolnienie jest platne na podstawie zarobkow z ostatnich 4 tygodni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
megi megi
(megimegimegi)
Wiking
dzieki wielkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jak najbardziej może Pani iść na zwolnienie. Jeśli ma się przepracowane minimum 4 tygodnie to takie prawo przysługuje. Inny przypadek to taki, w którym się ulegnie wypadkowi w pracy. Wówczas nie obowiązuje wymóg 4 tygodni pracy.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
14 Posty
Rafał a
(szur)
Wiking
MAM PYTANKO BO JA NIE JESTEM W TEMACIE MAM NUMER TYMCZASOWY I KONCZY MI SIE ZWOLNIENIE LEKARSKIE PO ZLAMANIU REKI A REKA DALEJ NIE SPRAWNA TO GDZIE MAM TERAS SIE UDAC PO ZWOLNIENIE? DALEJ DO SZPITALA JAK TO WYGLADA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
KRIS GGGG
(katrina1)
Wiking
Mam pytanie i bardzo proszę o pomoc. Pracuję w Norwegi jestem na zwolnieniu lekarskim i przebywam w Polsce. Dostałem pismo z NAV że muszę oprócz zwolnienia lekarskiego przesłać im oświadczenie FOLKETRYGDEN i nie wiem co tam mam wypełnić czy wszystkie kolumny, czy tylko EGENERKLAERING PUNKT 8,10 LUB 8,11 bo tak pisało w piśmie ktore dostałem. Bardzo proszę o pomoc, bo idzie się pogubić w tych papierach . Z góry dziękuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Doradca MultiNOR
(doradcamultinor)
Nowicjusz
@szczure dalej do lekarza prowadzącego. Który tydzień jest Pan na zwolnieniu?
@katrina1 w procedurze zagranicznych zwolnień wysyła się zwolnienie z Polski + egenerklæring + druk E-115 poprzez dział zwolnień zagranicznych w ZUS.

Więcej info: www.multinor.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok