Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
mart enty jacek lytaw Ikett Personalpartner Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. gtauto Piter35 XXX Sareenka Martyska2001 (9703 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Koalski napisał:
jasta102 napisał:
i z niej masowo uciekają Trzebaby zapytać konkretnych ludzi, dlaczego. Każdy przypadek jest pewnie inny, a jak było z Tobą?

miałem za co żyć
ale nie mogłem już patrzeć na polskie mordy i polskie obyczaje
a wcześniej zobaczyłem, że świat potrafi inaczej wyglądać niż polski syf
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Koalski)
Wiking
jasta102 napisał:
Koalski napisał:
jasta102 napisał:
i z niej masowo uciekają Trzebaby zapytać konkretnych ludzi, dlaczego. Każdy przypadek jest pewnie inny, a jak było z Tobą?

miałem za co żyć
ale nie mogłem już patrzeć na polskie mordy i polskie obyczaje
a wcześniej zobaczyłem, że świat potrafi inaczej wyglądać niż polski syf


To mniej więcej jak ze mną - to znaczy nie ekonomia o tym zadecydowała, tylko ludzie. Jak patrzę na to forum, to se myślę - co za qrwa kłótliwa, niezgodna nacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Kuba Niewiarowski
(VidkunQuisling)
Początkujący
Nienawidzę głupoty,prywaty i zakłamania większości polityków po Okrągłym Stole do czasów obecnych. Nienawidzę tego,że przy obecnych realiach w PL powinno się zarabiać 1500 Euro minimum,a nie 1500 złotych.Nienawidzę wścibskiej polityki i pazerności Kościoła Rzymskokatolickiego w wielu prywatnych i publicznych dziedzinach życia, budowy kolejnych Mega Świątyń i pomników Papieża... Nienawidzę tego,że na wszystko zawsze brakuje pieniędzy...Nienawidzę ,że nie mamy własnego polskiego Przemysłu-i jesteśmy tylko konsumentami,rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą...Nienawidzę tego,że Koleje są w stanie rozkładu...Nienawidzę,że Polityk kłamie prosto w oczy,bierze łapówy i nie ponosi właściwej Odpowiedzialności...Nienawidzę tego,że każdy Obywatel jest wykorzystywany bezwzględnie przez ten Złodziejski System a podatki są marnotrawione przez armię Urzędasów/Polityków... Nienawidzę podejścia Pracodawców do Pracowników i całej mentalności związanej z pieniędzmi w PL... To tak w skrócie,ale mógłbym jeszcze długo wymieniać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
Joseph napisał:
Gabriel napisał:
Yatsek napisał:
Gabriel napisał:
jasta102 napisał:
i z niej masowo uciekają
Czytając to forum tak z parę miesięcy, to mam wrażenie iż jesteś od jakiegoś czasu na nieformalnych usługach, administracji tego Forum.
Pytanie Dlaczego ?.
Wracając jednak do głównego problemu.
To
Pytanie jednak jakie postawiłeś pod dyskusję :
"dlaczego Polacy nienawidzą Polski i z niej masowo uciekają".
Jest moim zdanie nieprecyzyjne i źle zredagowane, dokładnie pod mierną Emigracyjną publiczkę.
By rozwinąć niepotrzebną pyskówkę zamiast rzeczowych wypowiedzi.
Dlaczego ?.
Ano dlatego, że nie każdy kto wyjechał na "saksy" traktuje to jako ucieczkę.
Niektórzy znaleźli w innym kraju/państwie pracę by wygenerowane w ten sposób środki finansowe ulokować właśnie w Polsce i to w różnej postaci.
Jednak ty to wiesz przecież najlepiej, sam mając w tej Polsce ulokowany jakiś Majątek tak ruchomy (lokaty) jak i nieruchomy ( grunty/lub inne dobra).
Z Mojego punktu widzenia w stosunku do tego forum, to jesteś zwykłym dwulicowym wichrzycielem.

Myślałem też iż ten cały "fiolet" to również z tej samej "paczki" co i ty, jednak jak widać nie do końca, poddał się indoktrynacji administracyjnej, ponieważ został bezpardonowo zawieszony lub w swoisty sposób dla tego forum zbanowany.

nowe konto, nowe wyzwania Gabrys?

Czyżby jakieś sobotnie urojenia z braku konkretnego zajęcia ?.
Widzę, że jest jakaś Totalna nagonka na tego "fioleta".
|Zdążyłem się zapoznać z tokiem myślenia tego swoistego osobnika.
Przez jakiś czas nawet go podziwiałem.
Nie jestem tym Gabrielem, mieszkam w połowie drogi między Oslo a Szwecją i jestem początkującym hydraulikiem w Norweskiej Firmie.


ty naprawdę uważasz że wszyscy tutaj to debile i nie widzą ze to ty

W związku z twoją powyższą wypowiedzią mogę stwierdzić iż albo jesteś nadzwyczajnym jasnowidzem .
Ewentualnie zakamuflowanym forumowym konfidentem na usługach tego forum.
Jest też taka możliwość iż ktoś z ADMINISTRACJI TEGO FORUM, to twoja rodzina i jako przestępca administracyjny, informuje ciebie o poufnej tajemnicy konkretnych użytkowników.
Co ty na takie oficjalne oskarżenie niejaki @Joseph.
Jeszcze raz wysuniesz względem mnie takie bezpodstawne oskarżenie, a oficjalnie zgłoszę ten fakt do administracji forum i wtedy zobaczymy kim naprawdę jesteś na tym forum prowokatorze .


Czyli co gabryś przyznajesz mi racje wydało się,ale oczywiście do ciebie nie dociera że to po prostu widać tylko doszukujesz się koneksji...
Nie dociera do ciebie że trzeba być mega debilem żeby nie wiedzieć że to stary leśny dziadek gabrys vel koci książę

Zgłaszaj, zgłaszaj... jak nie dostanę bana to NA PEWNO mam "wtyki" no bo jak inaczej...

P.S. skoro już wiadomo że ty to jesteś gabryś który został zbanowany, a to tylko nowy profil to czy nie powinieneś znowu dostać bana? pomyślę może to zgłoszę może nie, wiesz ręka, rękę myje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
VidkunQuisling napisał:
Nienawidzę głupoty,prywaty i zakłamania większości polityków po Okrągłym Stole do czasów obecnych. Nienawidzę tego,że przy obecnych realiach w PL powinno się zarabiać 1500 Euro minimum,a nie 1500 złotych.Nienawidzę wścibskiej polityki i pazerności Kościoła Rzymskokatolickiego w wielu prywatnych i publicznych dziedzinach życia, budowy kolejnych Mega Świątyń i pomników Papieża... Nienawidzę tego,że na wszystko zawsze brakuje pieniędzy...Nienawidzę ,że nie mamy własnego polskiego Przemysłu-i jesteśmy tylko konsumentami,rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą...Nienawidzę tego,że Koleje są w stanie rozkładu...Nienawidzę,że Polityk kłamie prosto w oczy,bierze łapówy i nie ponosi właściwej Odpowiedzialności...Nienawidzę tego,że każdy Obywatel jest wykorzystywany bezwzględnie przez ten Złodziejski System a podatki są marnotrawione przez armię Urzędasów/Polityków... Nienawidzę podejścia Pracodawców do Pracowników i całej mentalności związanej z pieniędzmi w PL... To tak w skrócie,ale mógłbym jeszcze długo wymieniać...
a nie lepiej tak krócej
to nie antysemityzm Polacy wysysają z mlekiem matki
tylko tradycję i zwyczaje
polskość
jak zwykł mawiać Naczelnik Państwa i marszałek Polski
Polacy to kurwy
i stąd wszelkie następstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
miałem za co żyć
ale nie mogłem już patrzeć na polskie mordy i polskie obyczaje
a wcześniej zobaczyłem, że świat potrafi inaczej wyglądać niż polski syf

i dalej siedzisz na zjebanym polskim forum
placa ci za to zydzie

a nie lepiej tak krócej
to nie antysemityzm Polacy wysysają z mlekiem matki
tylko tradycję i zwyczaje
polskość


tam nic nie bylo o zydach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
patim napisał:

tam nic nie bylo o zydach

tu jest chochole
dlaczego opuściłeś Polszę
co ruska żona kazała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Gabriel napisał:
W związku z twoją powyższą wypowiedzią mogę stwierdzić iż albo jesteś nadzwyczajnym jasnowidzem .
Ewentualnie zakamuflowanym forumowym konfidentem na usługach tego forum.
Jest też taka możliwość iż ktoś z ADMINISTRACJI TEGO FORUM, to twoja rodzina i jako przestępca administracyjny, informuje ciebie o poufnej tajemnicy konkretnych użytkowników.
Co ty na takie oficjalne oskarżenie niejaki @Joseph.
Jeszcze raz wysuniesz względem mnie takie bezpodstawne oskarżenie, a oficjalnie zgłoszę ten fakt do administracji forum i wtedy zobaczymy kim naprawdę jesteś na tym forum prowokatorze .


Gabrys i te jego konfidenty i oficjalne zglaszanie do wladz... zawsze tak samo....
ktos kiedys to ladnie napisal, wiec bede cytowal.....

miodopłynny napisał:
Fioletowy kolego, po pierwsze pochamuj /z premedytacją piszę przez "ch"/ język, bo jak wytrzeźwiejesz będziesz musiał się tu jutro pojawić w postaci broom feie i sam siebie uczyć forumowej kultury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Koalski)
Wiking
No. I jeden drugiemu dojebał. W sumie żadnemu się nic nie stało, ale jak przyjemnie jest dojebać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Koalski napisał:
No. I jeden drugiemu dojebał. W sumie żadnemu się nic nie stało, ale jak przyjemnie jest dojebać...
bo to polskie forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok