Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Artykul z interi. - Norwegia

Czytali temat:
(558 niezalogowanych)
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Erotica)
Wiking
Guzik o tym sadze,sorki,ze tak ...wiem to wszystko z doswiadczenia.Wole sie podniecac innymi tematami.To sie nazywa zycie.Po co o tym tyle pisac.Miało to jakas sensacje wywołac? Wszedzie na swiecie tak sie działo i dzieje i bedzie dziac!!! Trzeba sie cieszyc z tego co sie ma tu i teraz,nie patrzec na innych,chyba,ze chce sie im pomoc...Kazdy sam sobie szlag przeciera.Robta co chceta...Wy ponosita konsekwencje nie ja.Ja tylko za siebie. A co do normalnego zycia...czy wogole jeszcze da sie okreslic co jest normalnym zyciem,kiedy kazdy moze zyc jak chce i gdzie chce??Ile ludzi tyle "zyc" ale zabrzmiało Wiem,ze mnie ponosi teraz po mocnej kawie,ale co tam.Taka moja opinia.Nie podnicam sie takimi tematami...wole sex Tu wszyscy sa rowni,niezaleznie od tego jak zyja w obcym kraju i jak szukaja swojego miejsca na Ziemi.Kropka.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
95 Postów
M C
(Gruzin)
Początkujący
Co sie tak spinasz erotica? Artykuł jest Ok, sam bym tego lepiej nie napisał. Przecież nikt nie stawia jednej grupy nad drugą poprostu tak można sklasyfikować polsckich emigrantów w Norwegii. Nie można analizować artykułu pod kątem tylko własnych doświadczeń, bo jeśli jest się samemu w punkcie np 3 to nie dostrzega się że w istocie są tutaj równeż Polacy z punktu 2.

Jeśli chodzi o punkt 1 to nie jest to na szczęsice duży odsetek, autor trochę koloryzuje, ale często cechy z numeru 1 mieszają się z punktem 2 i 3 i wtedy jest problem, bo to chyba najliczniejsza grupa.

Jednym słowem: narodowym problemem Polaków jest samodyscyplina i wynikająca z niej uczciwość obywatelska. Istnieje całe stado dowodów że kiedy jej się nauczymy, potrafimy być naprawde nieźli we wszystkim! Niestety zawsze znajdą się buraki potrzebujące sowieckiego buta na karku żeby móc normalnie funkcjonować. Może właśnie dlatego wszędzie za garnicą o Polakach opinie skrajnie pozytywne mieszają się ze skrajnie negatywnymi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Erotica)
Wiking
Nic nie mam do artykułu Poprostu nudzi mnie juz ta tematyka i tyle,wole inną Przejadłam sie juz "polakami zagranicą"A spinam sie bo mam braki Raz na dobe to za mało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok