Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
holoto wszelaka
zrozum w koncu, ze tematem jest
do tej pory tylko gardzili, nasmiewali sie i nie lubli polactwa
a teraz juz zaczynaja po lbach kopac i ceglami rzucac
oraz dymem wypedzac
dlaczego tak sie dzieje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(LenaGutkowska)
Nowicjusz
Jasta hejterzy sobie w najepsze na każdy temat...szczególnie upodobał sobie manifestowanie złej oceny swojej nacji. Tak się rozpędził, że nie widzi ani jednego pozytywnego aspektu związanego z Polską. W mojej ocenie jest przez to zwyczajnie śmieszny i nawet jeżeli ma rację to już z rozpedu się z nim nie zgadzamy.
Myślę, że postawa Jasia wynika z jakichś kompleksów....W tej sprawie jednak lepiej, żeby wypowiedzieli się specjaliści, psychologowie czy też psychiatrzy.
Martwi mnie też jednak postawa jego przeciwników, czy poziom całej tej dyskusji. Napastliwość, agresja, uogólnienia....Trochę mi żal, że jakoś ciągle nie potrafimy się różnić w jakiś ładniejszy, łagodniejszy i kulturalniejszy sposób. Sama mam z tym problem w bezpośredniej dyskusji. Myślę jednak, że słowo pisane, które nie pada tak szybko i nieodwracalnie, daje nam szansę na większy poziom wymiany poglądów, nawet tych najbardziej skrajnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
LenaGutkowska napisał:
Jasta hejterzy sobie w najepsze na każdy temat...szczególnie upodobał sobie manifestowanie złej oceny swojej nacji. Tak się rozpędził, że nie widzi ani jednego pozytywnego aspektu związanego z Polską. W mojej ocenie jest przez to zwyczajnie śmieszny i nawet jeżeli ma rację to już z rozpedu się z nim nie zgadzamy.
Myślę, że postawa Jasia wynika z jakichś kompleksów....W tej sprawie jednak lepiej, żeby wypowiedzieli się specjaliści, psychologowie czy też psychiatrzy.
Martwi mnie też jednak postawa jego przeciwników, czy poziom całej tej dyskusji. Napastliwość, agresja, uogólnienia....Trochę mi żal, że jakoś ciągle nie potrafimy się różnić w jakiś ładniejszy, łagodniejszy i kulturalniejszy sposób. Sama mam z tym problem w bezpośredniej dyskusji. Myślę jednak, że słowo pisane, które nie pada tak szybko i nieodwracalnie, daje nam szansę na większy poziom wymiany poglądów, nawet tych najbardziej skrajnych.
Najlepsza kara dla tego zakompleksionego durnia,bedzie to jak zbagatelizujemy jego osobe.Potraktujmy go w sposob dla niego najgorszy-tak jakby go nie bylo.nie odpisujmy,nie komentujmy,nie prowadzmy z nim potyczek.To bedzie dla niego najgorsza kara.on tylko czeka,aby odpyskowac.jego forumowe zycie niech umrze smiercia naturalna.pozostanie mu wtedy,tylko samotnosc,samotnosc ktora sam sobie zgotowal,w ktorej i tak juz nie potrafi sie odnalesc.no bo jak mozna tego socjopate traktowac powaznie?nie da sie.zegnaj Jasiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
muwita ze tysionc lat nicego nie naucylo
to i jasiek nic was nienaumie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
LenaGutkowska napisał:
Jasta hejterzy sobie w najepsze na każdy temat...szczególnie upodobał sobie manifestowanie złej oceny swojej nacji. Tak się rozpędził, że nie widzi ani jednego pozytywnego aspektu związanego z Polską. W mojej ocenie jest przez to zwyczajnie śmieszny i nawet jeżeli ma rację to już z rozpedu się z nim nie zgadzamy.

niewiasto
myślisz, że mi nie byłoby przyjemnie poczytać coś pozytywnego o Polsce
np że w kinach leci jakiś fajny amerykański film, czy coś tam podobnego
miło mi jednak, że dostrzegasz u mnie rację
dziwi mnie jedynie, że siebie w liczbie mnogiej podajesz
czyżby błękitna krew
pewnie tak, bo pies mordę liże
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
jasta102 napisał:

durni trzeba jakoś uczyć
oni nawet myślą, że zimą to jest zimno, bo Ziemia jest daleko od Słońca
a w lecie bliżej[/quote]

A ten dalej swoje - co za matol!
Dobrze,ze juz nie jestes Polakiem,bo by zaraz bylo,ze Polacy to matoly!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
że mi nie byłoby przyjemnie poczytać coś pozytywnego o Polsce
np że w kinach leci jakiś fajny amerykański film, czy coś tam podobnego


ta ham eryka to ci zjebala leb


ale mapisze posta specjalnie dla ciebie zjebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Blad!

Ta swinia swiata pojechala juz tam zjebana!
Przeca to nie pierwsze koryto tej swini!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Grupa neonazistów z Drezna w nocy z soboty na niedzielę sterroryzowała górskie schronisko Strzecha Akademicka w Karkonoszach. Ich "zabawie" towarzyszyły nazistowskie gesty, prowokacyjne zachowanie wobec polskich gości i wyzwiska: "polnische Schweine!". W końcu agresywni, pijani mężczyźni pobili pracownika Strzechy i jednego z turystów, który w popłochu, bez butów, nocą uciekł do Karpacza.
www.gazetawroclawska.pl/artykul/1087630,...y,id,t.html?cookie=1
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Kiedy ostatni raz swinio,byles w karkonoszach?

Pewnie to wspomienia po twojej wizycie,nie daja spac neonazista!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok