Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wez cegle i walnij sie, moze pomoze ? Wstawiaj i kasuj co chcesz, czy ja od ciebie oczekuje jakichs zdjec ? Ja mam swoje zdanie na twoj temat i go nie zminie, tak jak wielu innych. Zdanie wyrobione na podstawie twojego show, do ktorego wciagnelas juz prawie cala rodzine. Nadal nie rozumiesz, ze to nie o mnie i nie o mojej rodzinie?

Napisalm ci, ze dla mnie jestes skonczona, wiec mnie nie pytaj, rob co chcesz zrobic w swoim show
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(adam007)
Wiking
może za dużo szampana wypila jak widać na zaloczonym wcześniej zdjęciu))pozazycie nie odpowiedz na pytanie wcześniej zadanie))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
adam007 napisał:
może za dużo szampana wypila jak widać na zaloczonym wcześniej zdjęciu))pozazycie nie odpowiedz na pytanie wcześniej zadanie))


Tobie też ? o tak że jesteś NOWA
specjalnie do wątku dostosowana

Wśród nas od 12-01-2014 01:27:00
Ostatnia wizyta 12-01-2014 01:40:22


Ostatnie 25 wpisów na forum
Data Temat Kategoria Odsłony
12-01-2014 01:42:10 Odp.:Cała prawda o pozazycie Dyskusja ogólna 5409
12-01-2014 01:30:32 Odp.:Cała prawda o pozazycie Dyskusja ogólna 5409
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(adam007)
Wiking
On nie Ona dla jasności Sherlocku Holmsie))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
[quote]Wez cegle i walnij sie, moze pomoze ?





No to Ty musisz wziąść ... ale cegły dwie , aby obustronnie ... przy ....ć , bo jesteś silna i na jednej części ,też będziesz jechać...


Widać ,że nigdy nie spotkałaś się z zazdrosnymi córkami o matkę.
A takie przypadki bywają, i mam ten przypadek problemu.


Przyczyny zazdrości córki mogą być bardzo różne. Być może problemem nie są wpojone jej stereotypy czy wyuczone zachowania, ale jej własne kompleksy na tle osobistego wyglądu

Rozmowa lekiem na cale zło - nie ten przypadek, więc niekoniecznie

Ale ponoć to jedyny sposób, który pozwoli trafnie określić, co powoduje takie negatywne nastawienie co do mojej osoby u córki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
adam007 napisał:
On nie Ona dla jasności Sherlocku Holmsie))))


Baardzo się cieszę ...


Też po cegiełkę ? Cegiełki nie dostaniesz i kropka. Mam tylko dla mojej wielbicielki Lindemans ... boję się tylko ,że są ze złego surowca i mniej wytrzymałe... a Ona taka twarda ...no ale pełne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Mówiąc wszystkim ...miłym i tym mniej miłym ,tym wulgarnym ,tym kochającym, tym zawiłym i poświęcającym czas ...jak Lindemans

bo ja idę spać... Terminatorem nie jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
pozazycie napisał:
Janin napisał:

Dostosowuje poziom do naszej bohaterki oraz bywam stronniczy. Jesli tak uwaznie obserwujesz wszystkich posty i z takim zaangazowaniem analizujesz ,moze zostaniesz forumowa pania psycholog,,juz raz taka tu mielismy..



Za ten post bardzo ślicznie Tobie dziekuje[/quote]

W dupe jebana..juz raz tobie napisalem,nie schlebiaj sobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Janin napisał:

W dupe jebana..juz raz tobie napisalem,nie schlebiaj sobie.[/quote]




NIE ZNAM CIEBIE ,ANI TWOJEGO ZYCIA ,ZUPELNIE TAK SAMO JAK TY MNIE, MIMO ZE POSTULUJESZ JAK BYŁOBY INACZEJ ,JAK OK 6 OSÓB TOBIE TU PODOBNYM Z CAŁEGO FORUM


Nie zauważyłeś ,że większość pokrzywdzonych jak Ty , tak samo sie odnosi do nieznanych im osób, kryjąc się i wykorzystując te możliwość za avartem.

Ja się nie ukrywam, ale również jak Ty mogę założyć anonima i Cie jechać zupełnie tak samo oczerniać, wyzywać bluźnić...



WSPÓŁCZUJE TOBIE I JEDŹ DALEJ SKORO TOBIE TAK LŻEJ I NIC NIE DOCIERA BO MASZ BLOKADE.

Ty czy Lindemans i Wam podobni jesteście jak Anonymous
którzy publikują komentarze bez identyfikacji i uwierzytelnienia

Tak wygładacie...



Dodam tylko że...

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi - informuje "Rzeczpospolita". Teraz ich danych będą mogły też żądać firmy prywatne i osoby fizyczne. Udostępnianie nie będzie jednak automatyczne. GIODO za każdym razem będzie musiał ocenić, czy ważniejsza jest ochrona danych internautów, czy interes osoby domagającej się ujawnienia danych.

Udostępnienia danych z forów internetowych mogą żądać już nie tylko policja, prokuratura czy sąd. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
*** ***
(GirlInTrouble)
Wiking
To jest straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok