Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek hugo11 hugo11 Maciek .,.,.,.,., Malgorzata Skora Marta Janus Łukasz Dulęba Onaa Onaa (10304 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
Fachurra napisał:
Dino napisał:
Widocznie nie zasłużyłeś na więcej, ostatnio piszesz słabe odcinki.

Dino (niezmiernie rozczarowany).



Widzisz Dino, moja opowiesc to nie fantazja. To fakty. A zycie nie zawsze jest pelne akcji. W obecnej fazie moich podrozy brak jest fascynujacych postaci jak te ktore spotkalem np. w Szwecji (pamietasz Gino, tego u ktorego mieszkalem w Sztokholmie?). Postacie robia opowiesc ciekawa lub nie. Moze znow spotkam kogos kto ubarwi przebieg wydarzen. A moze zaczne krecic filmy? Juz nawet mam pomysl: "mgla w Londynie", taki prawdziwy dreszczowiec w ktorym przez 90 minut widac mgle i tylko mgle. Co Ty na to?

Fachurra (bardzo pomyslowy)[/quote]

   Pamiętaj tylko, aby Ci się fikcja z rzeczywistością nie pomieszała. Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że temat pamiętnika już się wyczerpał i to co jest, to tak trochę na siłę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
agnes K
(rozowa89)
Wiking
nazwa ..; U Fachurry- smacznie i bąbelkowo =)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1267 Postów

(Fachurra)
Maniak
Drodzy przyjaciele z "MN.pl",

Od pewnego czasu, brak mi jest Waszego udzialu w temacie "Pamietnik Fachurry". Jesli wierzyc Dino, to poziom tego co pisze jest zbyt niski, aby zaslugiwal na Wasze reakcje. A Dino, jako zasluzony aktywista i utalentowany dyskutant, sie na tym zna. OK. Godze sie z tym i przestaje zanudzac Was i zajmowac cenne miejsce na Waszym forum. Tych kilka osob, ktore mnie polubily (i ja je rowniez), znajdzie Fachurre i dalszy ciag jego zagranicznych perypetii na innych platformach, przy pomocy wuja Google. Zycze Wam wszystkim wielu interesujacych dyskusji, a kazdemu z Was z osobna, wszystkiego dobrego.

Tatus Fachurry
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Jest mi niezmiernie przykro, Fachurra, że uciekasz wypłoszony jedną tylko krytyczną opinią, zamiast udowodnić swoją twórczością niewłaściwość mojej oceny. No cóż, na świecie w każdej chwili powstaje mnóstwo mniejszych i większych dzieł literackich, jednak tylko niewiele z nich uzyskuje miano dobrej literatury. Może następnym razem, dzięki zdobytemu doświadczeniu, będzie lepiej, czego życzę Ci z całego serca.
Dino (rozczarowany ucieczką Fachurry) .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Fachurra , już Cię odnalazłam na innym forum , frunę do Ciebie na wyspy........delikatnie , jak motyl usiądę na pamiętniku i będę czytała dalszy ciąg przygód i komentarze , których jest dużo , już nawet jakaś osoba ciekawą nazwę wymyśliła na lokal gastronomiczny, ale to wszystko jest tam , a nie tutaj............... A może jednak zechcesz wrócić na forum i udowodnić trochę zarozumiałemu Dino , że stać Cię na dużo więcej. Powodzenia Fachurra !!!!!!
Nadal wierna czytelniczka ,,cyganka,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Fachurra napisał:... Tych kilka osob, ktore mnie polubily (i ja je rowniez), znajdzie Fachurre i dalszy ciag jego zagranicznych perypetii na innych platformach, przy pomocy wuja Google....
E TY...ty... "Fachurra"...
ZA ILE SREBRNIKÓW żeś się zaprzedał...??? .

A może to nie tak do końca Twoja wina ...
Tylko właściciel Tamtego Forum dał lepsze apanaże i zażądał wyłączności na zamieszczane teksty...? .

Jak by to tam nie było ...to jednym słowem... jesteś jak ta chorągiewka na wietrze... .

...ANI MNIEJ ANI WIĘCEJ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1267 Postów

(Fachurra)
Maniak
Drodzy przyjaciele na całym świecie !

Życze Wam wszystkim miłego spędzenia Świąt Wielkanocnych. Tak po prostu w spokoju i w dobrym nastroju.
A wielkanocnego zajączka koniecznie pociągnijcie za uszy, bo może to przecież być przebrany kotek , albo nawet lisek !
Nie dajcie się oszukać!

Wasz kumpel,

Fachurra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kowalski0)
Wiking
Fachurra napisał:
Drodzy przyjaciele na całym świecie !

Życze Wam wszystkim miłego spędzenia Świąt Wielkanocnych. Tak po prostu w spokoju i w dobrym nastroju.
A wielkanocnego zajączka koniecznie pociągnijcie za uszy, bo może to przecież być przebrany kotek , albo nawet lisek !
Nie dajcie się oszukać!

Wasz kumpel,

Fachurra


Nie wiem jak inni, ale my sie nie damy) Milutkiego Fachurra)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Dziękuję za życzenia Fachurro , a Tobie życzę przede wszystkim Spokojnych Świąt , bo tego chyba potrzebujesz najbardziej
Nie ważne , czy na moim stole będzie zajączek , lisek , kotek , czy misiu , oby tylko był słodki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1267 Postów

(Fachurra)
Maniak
Drodzy przyjaciele,

Z uwagi na żałobę narodową, kolejne odcinki mojej opowieści będą publikowane w tym tygodniu wyłącznie na

www.fachurra.bloog.pl

Tatuś Fachurry
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok