Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
iksiński igrek hugo11 hugo11 Maciek .,.,.,.,., Malgorzata Skora Marta Janus Łukasz Dulęba Onaa Onaa (10300 niezalogowanych)
1 Post

(cyganka)
Wiking
Bardzo daleko , gdzieś mi uciekł Fachurra....... i tylko dlatego kliknęłam żeby był na pierwszej stronie w dziale ,,Dyskusji ogólnej,, , gdyż nadal czytam jego pamiętnik.
Chyba nie zrobiłam nic złego ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
No właśnie, daleko i teraz mi nie po drodze do pamiętnika.
Bardzo fajnie Cyganka że przypomniałaś kolegę artystę Fachurrę.
Czasem widuję go w innej bajce ale chyba zajęty bardzo bo coraz rzadziej mnie odwiedza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Już prawie połowa jesieni......
Jesienią miałeś pisać światowy Fachurro dalszy ciąg Twoich przygód....

Pozdrawiam.....Davesła......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
Kowalski10 napisał:
Fachurra, poeto, jak dla MNIE wazne zebys nie przekroczyl innych granic i nie wydal ksiazki na podstawie...
Pewnej mojej znajomej pewien portal oferowal naprawde pewna kaske za jej blogi, za to co sie dzialo na forum z jej uczestnictwem i za to, ze ona tam byla. Odmowila, choc pokusa, jak mowila, byla.
A dlaczego odmowila?
- po pierwsze, ze ludzie z ktorymi pisala, ktorych wymienila pseudonickowo, mimo wszystko mogliby sie poczuc, delikatnie mowiac, nieswojo,
- po drugie - materialnie jest zabezpieczona

Konkluzja - sam nie wiem co bylo powodem jej odmowy




Kowalski10 napisał:
cyganka napisał:
Fachurra napisał:
cyganka napisał:
Gdzie sie podziewasz starszy panie Fachuro? Nie mam co czytać...., a czytanie Twoich przygod z innego forum , to juz nie to samo, nie jest już takie ciekawe

Hallo slicznotko !

Czasem biore sobie jeden lub dwa wolne dni .
Teraz musze odwalic kilka obowiazkow i jak tylko znajde chwile czasu to opisze dalszy ciag podrozy do Norwegii , z dedykacja dla Ciebie !

Fachurra ( zabiegany )


Ojjjj Fachurra,Faworyzujesz moją osobę. Tą sytuacją zawstydzasz mnie i stawiasz w niezręcznej sytuacji wobec uczestników forum.


Ej tam, nie wydaje mi sie, ze masz sie za co wstydzic.
To nie jest Twoja piosenka. Fachurra ma swoja piosenke, a czy ladna to sie jeszcze okaze...




Azeby nie bylo zem cham i swinia i zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem

www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...fachurry_10,120.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok