Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Humor z ogłoszeń na "Mojej Norwegii" - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Gadomski Elwira Musiał (13386 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
Był kiedyś humor z zeszytów szkolnych, teraz jest humor z ogłoszen

1. Poruszam sie transportem telekomunikacji.

2.Szukam Pracodawcy zaufanego,ktory pomoze mi w znalezieniu mieszkania,czyli mowiac w skrocie w zakwaterowaniu.

3.ciągle jednak się ucze tak języka jak i chcę zdobywać nowe doświadczenia w dziedzinie pracy dlatego też podejmę każdą pracę.

4.Jestem pracowity i nie boje się ciężkiej pracy wskazuje na tu chociarzby zawód jaki sobie wybrałem.

5.pracuje od 11 lat w norwegi mieszkam w gran obecnie pracuje w hotelu ale zamiar mam zamiar wyprowadzic sie do oslo poniewaz juz mam dosc mieszkania na wsi wolalabym na oslo wtym problem ze szukam pracy na terenie oslo i nic nie moge znalesc w oslo tylko w gran mam tyle ofert a zalezy mnie na oslo bardzo prosze o pomoc

6.Jestem wysoce zmotywowana do podjęcia pracy jako niania... Jestem dwudziestokilkuletnia absolwentka studiow pedagogicznych z kilkuletnim doswiadczeniem w opiece

7.szukam pracy w budowlance. z zawodu jestem stolarzem meblowym .

8.dwóch budowlanców z oslo szuka pracy miedzy swietami

9szukam pracy w terenie arkehus oslo w okolicach oslo co kolwiek jaka praca pracuje w hotelu i sprzatam prywatnie mam prawo jazdy i samochob własny moge juz po 25 stycznia pracowac 2010 dlatego ze sie chce w prowadzic do oslo teraz mieszkam od oslo 60 km szukanie pracy na wlasny koszt nie daje mi zadnego rezultatu i przez nav jestem wykonczona szukanem pracy w okolicach oslo chyba zostane cale wieki na wsi 60km od oslo

10. MAM 23 LATA I NIE POSIADAM ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO ALE MOŻE SIĘ COŚ ZNAJDZIE PROSZĘ O KONTAKT
Na razie tyle, moze cos jeszcze spłodzą zabawnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking

ogromny plus dla Hilton za poprawe nastroju -

najlepsza jest ta ze "wsi"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
No tak, NAV potrafi wykończyć człowieka

Niesamowite, dałbym Ci Hilton plusa, ale nie chcę psuć wyniku jaki masz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(lucas25)
Wiking
hahahah dobre dobre
najlepsza to 5 i 9
ps. Jak mozna byc w norwegi 11 lat i miec problem ze znalezieniem pracy ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
humor z zeszytów daje radę
moja kumpela napisała kiedyś na klasówce z technologii żywienia "jeżeli to możliwe nie obierać podczas gotowania"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
ubawiłam się najlepiej przy 7 i 9
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Hilton napisał:
...
7.szukam pracy w budowlance. z zawodu jestem stolarzem meblowym .
...


   Z tego trudno mi się śmiać, znam osobiście stolarza specjalistę w budowie trumien, który został przyjęty przez Adecco jako budowlany po pozytywnym zaliczeniu testów praktycznych, prowadzonych przez Norków. Poza tym, mój przyjaciel mający wykształcenie jako stolarz meblowy, prowadzi od lat w Wawie firmę zajmującą się stolarką ogólnobudowlaną i nie ma dla niego różnicy, czy buduje dom, czy szafkę pod zlew, obie rzeczy tak samo dobrze mu wychodzą .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Hilton napisał:
Był kiedyś humor z zeszytów szkolnych, teraz jest humor z ogłoszen
1. Poruszam sie transportem telekomunikacji.

Ciekawe czy po kablu czy bezprzewodowo

Hilton napisał:
4.Jestem pracowity i nie boje się ciężkiej pracy wskazuje na tu chociarzby zawód jaki sobie wybrałem.

Komandos?

Hilton napisał:
7.szukam pracy w budowlance. z zawodu jestem stolarzem meblowym.

Drewniane domki?

Hilton napisał:
10. MAM 23 LATA I NIE POSIADAM ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO ALE MOŻE SIĘ COŚ ZNAJDZIE PROSZĘ O KONTAKT

Podobno Mikolaj szuka elfy i trolle, do tego chyba nie trzeba miec wyksztalcenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Moze to zbieg okoliczności, ale ogłoszenia w dziale "szukam pracy" dzis ( wczoraj umiesciłam wątek) juz sa napisane przez normalnych ludzi, normalnym stylem. Wywołuje to u mnie usmiech, ale mam nadzieje ze to nie ja sprawiłam, ze juz nikt nie porusza sie "telekomunikacją" lub jest "wykończony przez nav" itp.
;P
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
giovi2 napisał:
WITAM URODZILY MI SIE MALE KOTKI.....( KTORE JUZ SA DO ODDANIA TO ZNACZY JEDEN KOTEK MI TYLKO ZOSTAL I BARDZO CHCIAL BYM KOGOS JESCZE ZNALESC ABY GO WZIOL BO JA JUZ MAM DWA KOTKI I MI TO WYSTARCZY HEHEHHEHEHE)

Szczerze współczuje

   
   Mi też dwa wystarczą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok