Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski Elwira Musiał (13387 niezalogowanych)
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
"Region: Rogaland
Telefon: 40569308

Szukam pracy jestem fryzjerką i głuwnie kieruje sie pujsciem w tę strone.Pracowalam w Norwegi w kantynie i na sprzataniu,więc i taka prace mogła bym przyjąc oile bedzie to praca stała.Moge równiez pracować jako asystentka w przeczkolu z racji tego ze sama mam synka i wiem na czym żecz polega.Bardzo zalezy mi na pracy,już prubowałam w wielu miejscach lecz bezskutecznie."

Mój absolutny dzisiejszy faworyt...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Katarzyna napisał:
"Region: Rogaland
Telefon: 40569308

Szukam pracy jestem fryzjerką i głuwnie kieruje sie pujsciem w tę strone.Pracowalam w Norwegi w kantynie i na sprzataniu,więc i taka prace mogła bym przyjąc oile bedzie to praca stała.Moge równiez pracować jako asystentka w przeczkolu z racji tego ze sama mam synka i wiem na czym żecz polega.Bardzo zalezy mi na pracy,już prubowałam w wielu miejscach lecz bezskutecznie."

Mój absolutny dzisiejszy faworyt...


Kasiu....Kasiu....właśnie tym ogłoszeniem zajmują się tutaj od 2 godzin.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Kasiu jakby ta elyta nie zaczęła się produkować bez celu, to byś penie zauważyła co wstawiłem już

no i jak jesteśmy przy ortografii to tak:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
irazibialfa napisał:
gabriel napisał:
jasta102 napisał:
irazibialfa napisał:
O matkoooooooooooooooooooooo,MASAKRA-JAK MOŻNA TAKIE BŁĘDY POPEŁNIAĆ-NIE MOGĘ NA TO PATRZEĆ-NIGDY W ŻYCIU,NIE... >PRZYJEŁABYM<... TAKIEJ OSOBY DO PRACY-SORRY-CHYBA LEDWO PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYŁA!HMM
taaaaaaak? to chyba zależy do jakiej pracy. ...>NIE PRZYJ Ę ŁABYŚ <... na przykład do wyrzucania gnoju? a oprócz wykształcenia to jeszcze chyba ważne doświadczenie, chęci i predyspozycje

NO CÓŻ ... PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI...
FAKT JEDEN BŁĄD... NIEMNIEJ JAK JUŻ SIĘ KOGOŚ CZEPIAMY O ORTOGRAFIĘ TO CHCIAŻ SAMI SPRAWDZAJMY CO GRYZMOLIMY...
Bo i śmiesznie i żałośnie wyglądają Te osoby które to robią ...
A szkoda
A tak na marginesie ... skoro ....nie przyjęła byś ... Tej Osoby to może poradziła byś ... Jej , by częściej korzystała ...z tak prostego programu jak edytor tekstu i po kłopocie...
Skoro już są Tu Osoby , których tak bardzo boli słowo niepoprawnie pisane...
...............i tu się mylisz i to bardzo bo napisałam akurat poprawnie to Ty musiałbyś się uczyć jeszcze wiele...."Nie przyjęłabym "właśnie tak się pisze RAZEM A NIE OSOBNO!HAHAHAHAHA

irazibialfa przecież sam-a napisałeś to oddzielnie..i do tego jeszcze z błędem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
"Pewien handlarz z Egiptu imieniem Hipolit przyjechał raz do Polski. Odwiedził szlachetne miasto Chełm. Chytry sprzedawca wprowadził małe zamieszanie. Bowiem chaotycznie wyjaśniał przelicznik walut za pomocą hieroglifów. Nikt nie zrozumiał przekazu i handlarz nie wrócił do kraju jako bogaty bohater."...


."Zenek poszedł do handlarza Hipolita, który zamieszkiwał w Chełmie, aby zakupić hełm. Ale Hipolit okazał się chytry. Zenek pod napływem gniewu, . Handlarz widząc to wzburzył się i w jego głowie powstał straszliwy chaos."....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
qantan napisał:
irazibialfa napisał:
gabriel napisał:
jasta102 napisał:
irazibialfa napisał:
O matkoooooooooooooooooooooo,MASAKRA-JAK MOŻNA TAKIE BŁĘDY POPEŁNIAĆ-NIE MOGĘ NA TO PATRZEĆ-NIGDY W ŻYCIU,NIE... >PRZYJEŁABYM<... TAKIEJ OSOBY DO PRACY-SORRY-CHYBA LEDWO PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYŁA!HMM
taaaaaaak? to chyba zależy do jakiej pracy. ...>NIE PRZYJ Ę ŁABYŚ <... na przykład do wyrzucania gnoju? a oprócz wykształcenia to jeszcze chyba ważne doświadczenie, chęci i predyspozycje

NO CÓŻ ... PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI...
FAKT JEDEN BŁĄD... NIEMNIEJ JAK JUŻ SIĘ KOGOŚ CZEPIAMY O ORTOGRAFIĘ TO CHCIAŻ SAMI SPRAWDZAJMY CO GRYZMOLIMY...
Bo i śmiesznie i żałośnie wyglądają Te osoby które to robią ...
A szkoda
A tak na marginesie ... skoro ....nie przyjęła byś ... Tej Osoby to może poradziła byś ... Jej , by częściej korzystała ...z tak prostego programu jak edytor tekstu i po kłopocie...
Skoro już są Tu Osoby , których tak bardzo boli słowo niepoprawnie pisane...
...............i tu się mylisz i to bardzo bo napisałam akurat poprawnie to Ty musiałbyś się uczyć jeszcze wiele...."Nie przyjęłabym "właśnie tak się pisze RAZEM A NIE OSOBNO!HAHAHAHAHA

irazibialfa przecież sam-a napisałeś to oddzielnie..i do tego jeszcze z błędem
JEŚLI NIE UMIESZ CZYTAC POSTÓW TO NIE KOMENTUJ!!!SPRAWDŻ I CZYTAJ UWAŻNIE!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalsky)
Wiking
Humor z zeszytow - w tej konwencji nie ocenia sie osoby, a jedynie to co napisala... Na szczescie, bo moze sklecilbym pare zdan o pewnym takim bliskim mi czlowieku, ktory podstawowke ledwie skonczyl w OHP, pisma ortograficznego nie uzywa, bo nawet nie wie co to jest, a takich roznych poprawnych codziennie zjada na sniadanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
Jeżeli mogę wtrącić swoje trzy grosze w ten jakże burzliwy i poważny temat....Rzeczywiście brak znajomości poprawności pisowni podstawowych zwrotów w języku polskim jest obciachowe i szokujące,tym bardziej pisząc ogłoszenie o pracę(przypadek w/w Pani fryzjerki...)...musimy jednak pamiętać o tym,że istnieje dysleksja czy też dysortografia i niestety jest to coś nad czym Ci ludzie nie potrafią zapanować bez pomocy lekarza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
irazibialfa napisał:
Zuzu napisał:
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/praca/szukam_pracy/page1.html


Stanowisko Polonistki bym jej dał

Szukam pracy jestem fryzjerką i głuwnie kieruje sie pujsciem w tę strone.Pracowalam w Norwegi w kantynie i na sprzataniu,więc i taka prace mogła bym przyjąc oile bedzie to praca stała.Moge równiez pracować jako asystentka w przeczkolu z racji tego ze sama mam synka i wiem na czym żecz polega.Bardzo zalezy mi na pracy,już prubowałam w wielu miejscach lecz bezskutecznie.

no i kolega dwujęzyczny :


Data urodzenia:.........
Miejsce urodzenia:Ba............
Adres.........................
polska
telefon po polsku 0048 512......."(zero, zero, czterdzieści osiem............?
telefon po niemiecku 0048 512............."(null null achtundvierzig...................?
O matkoooooooooooooooooooooo,MASAKRA-JAK MOŻNA TAKIE BŁĘDY POPEŁNIAĆ-NIE MOGĘ NA TO PATRZEĆ-NIGDY W ŻYCIU,NIE PRZYJEŁABYM TAKIEJ OSOBY DO PRACY-SORRY-CHYBA LEDWO PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYŁA!HMM


posty umiem czytać i nikogo nie uczę języka Polskiego...Gabriela pouczasz że "nieprzyjęłabym" piszemy razem i z "ę" a sama piszesz dokładnie odwrotnie.... w jednym wyrazie robiąc dwa byki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcoo)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok