Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(4186 niezalogowanych)
35 Postów
Arkadiusz Jerzy Stawicki
(CynicznyOptymista)
Nowicjusz
Optimusie,

mam prośbę. Mogę być dla Ciebie K, CH czy H, Spoko, nie ma sprawy. W zasadzie sam się dzięki temu przedstawiasz, więc nie widzę problemu.
Tylko weź, proszę, odpuść innym którzy mają inne zdanie niż Ty.

Bo widzisz, mnie nawet bawią Twoje teksty o moich (dlatego celowo je trochę podkręcam, abyś miał i Ty trochę frajdy w swoim smutnym, jak niestety widzę, życiu), ale widzisz, ta zabawa przestanie mnie bawić, jak będziesz obrażał nie tylko mnie, ale i innych.

Naprawdę lepiej się czujesz jak obrażasz dziewczyny / kobiety? Tak podnosisz sobie męskie ego?
W czasach pamiętających kodeks Boziewicza pewnie dostałbyś już kilka zaproszeń na nieoficjalne spotkania w parku czy lesie, ale dziś internet daje swobodę plucia przez klawiaturę i zachowania przy tym anonimowości.
Swojej mamie / babci / dziewczynie / żonie / córce też mówisz tak o kobietach? W realu też jesteś do nich takim bohaterem?

Do tych ostatnich wpisów to nawet mnie bawiło, ale chyba przekroczyłeś pewną umowną granicę między byciem niekulturalnym, a prostym, zwykłym chamem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
CynicznyOptymista napisał:
Optimusie,

mam prośbę. Mogę być dla Ciebie K, CH czy H, Spoko, nie ma sprawy. W zasadzie sam się dzięki temu przedstawiasz, więc nie widzę problemu.
Tylko weź, proszę, odpuść innym którzy mają inne zdanie niż Ty.

Bo widzisz, mnie nawet bawią Twoje teksty o moich (dlatego celowo je trochę podkręcam, abyś miał i Ty trochę frajdy w swoim smutnym, jak niestety widzę, życiu), ale widzisz, ta zabawa przestanie mnie bawić, jak będziesz obrażał nie tylko mnie, ale i innych.

Naprawdę lepiej się czujesz jak obrażasz dziewczyny / kobiety? Tak podnosisz sobie męskie ego?
W czasach pamiętających kodeks Boziewicza pewnie dostałbyś już kilka zaproszeń na nieoficjalne spotkania w parku czy lesie, ale dziś internet daje swobodę plucia przez klawiaturę i zachowania przy tym anonimowości.
Swojej mamie / babci / dziewczynie / żonie / córce też mówisz tak o kobietach? W realu też jesteś do nich takim bohaterem?

Do tych ostatnich wpisów to nawet mnie bawiło, ale chyba przekroczyłeś pewną umowną granicę między byciem niekultura lnym, a prostym, zwykłym chamem.


Bawisz mnie do lez - i do tego kodeks Boziewicza. Zapomniales tylko o jednym, ze kodeks nie dotyczy ludzi z gminu. Wiec burakom twojego pokroju pozostaja grabie lub klonica. I jeszcze te zasady..(Jak ci pasuja to je stosujesz ) Co mozna, a czego nie, powiedziec kobietom. Moze naczytales sie Cervantes'a. Ale nie przejmuj sie, to ja bede ten zly, a ty zyskasz szacunek plci przeciwnej. Tym sposobem manipulacja( choc mysle, ze cie przecenialem) znow zadziala.
Rozumiem, ze chetnie bys mnie wyzwal na udeptana ziemie - wiec bede czekal rycerzyno. Gdy sie pojawisz , daj natychmiast znac, choc sadzac po fotce to postura nikczemna.
Pewnie jestes zajebiscie szybki

Ale dosc o tym, kompromitujesz sie w kazdym kolejnym poscie. Nawet nie zamierzam ci jechac, bo przeciwnik z ciebie zaden. Pozeralem ty lepszych od ciebie a ich puste awatary bieleja na MN do dzis.Nazwac cie pizda to nawet za duzo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok