Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(4188 niezalogowanych)
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
Ciekawe, kto ma tak porysowana banke, ze jest w stanie przeczytac wypociny optymistycznego grafomana. Matt Ridley ma swojego "rational optimist". My mamy swojego irrational optimist, po przetlumaczeniu chodzi o barana.
Zdetronizowalen naszego lokalnego gamonia Cysorza/imperatora - Nie idz ta droga.

Piszac, zalapalem sie na koncowke - To rada od twojego raczej adwersarza( bog mi swiadkiem, ze nie wiem co to ten twoj apolegota(:I - już na koniec: jeden z moich apolegotów w tym wątku) Apologeta to i owszem, slyszalem, choc nie znajduje zastosowania. Jednmak wracajac do watku - w tym pierdoleniu zastosuj brzytwe Ockhama.
I tobie i innym wyjdzie na zdrowie zalosny pajacu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
A ja sobie czytam każdy post tego Pana czy długi czy nie.. podoba mi się jak pisze i nikomu nic do tego .. Przynajmniej da sie to czytać a nie to co piszą inni (wyzwiska , ośmieszanie , ironie , i wiele innych ...

Pzdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
1011 napisał:
A ja sobie czytam każdy post tego Pana czy długi czy nie.. podoba mi się jak pisze i nikomu nic do tego .. Przynajmniej da sie to czytać a nie to co piszą inni (wyzwiska , ośmieszanie , ironie , i wiele innych ...

Pzdrawiam


Nie twierdze, ze uposledzonych brakuje na tym swiecie, twierdze, ze to grafomanska forma a bzdury ktore publikuje mozna zawrzec w kilku zdaniach.
Ludzie( czytaj glownie kobiety) napedzily sprzedaz lepszych grafomanow niz nasz bohater.
Taki Wharton czy Coelho sprzedali miliony "ksiazek" Czy cos madrego ludziom w glowach zostalo-smiem watpic.

PS Czytac mozna wszystko, pytanie czy warto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
Optimus_Anihilacja napisał:
1011 napisał:
A ja sobie czytam każdy post tego Pana czy długi czy nie.. podoba mi się jak pisze i nikomu nic do tego .. Przynajmniej da sie to czytać a nie to co piszą inni (wyzwiska , ośmieszanie , ironie , i wiele innych ...

Pzdrawiam


Nie twierdze, ze uposledzonych brakuje na tym swiecie, twierdze, ze to grafomanska forma a bzdury ktore publikuje mozna zawrzec w kilku zdaniach.
Ludzie( czytaj glownie kobiety) napedzily sprzedaz lepszych grafomanow niz nasz bohater.
Taki Wharton czy Coelho sprzedali miliony "ksiazek" Czy cos madrego ludziom w glowach zostalo-smiem watpic.

PS Czytac mozna wszystko, pytanie czy warto.


Tylko najpierw trzeba cos przeczytać żeby wyciągnąć z tego wnioski czy warto czy nie.. Jednym coś pasuje drugim nie.. Jak dla mnie to niech sobie pisze jak lubi i nie będę wcale tego negować ... a tym którym to nie pasi to po co wogołe zaglądają do tego tematu .. nie rozumiem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ogladanie TVN pozbawia zdolnosci myslenia

co wykorzystuja inni

niszczac opinie o Polakach



reprezentacja POLSKI w pilce noznej jest 6 w rankingu ,ale kobieca reprezentacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
1011 napisał:
Optimus_Anihilacja napisał:
1011 napisał:
A ja sobie czytam każdy post tego Pana czy długi czy nie.. podoba mi się jak pisze i nikomu nic do tego .. Przynajmniej da sie to czytać a nie to co piszą inni (wyzwiska , ośmieszanie , ironie , i wiele innych ...

Pzdrawiam


Nie twierdze, ze uposledzonych brakuje na tym swiecie, twierdze, ze to grafomanska forma a bzdury ktore publikuje mozna zawrzec w kilku zdaniach.
Ludzie( czytaj glownie kobiety) napedzily sprzedaz lepszych grafomanow niz nasz bohater.
Taki Wharton czy Coelho sprzedali miliony "ksiazek" Czy cos madrego ludziom w glowach zostalo-smiem watpic.

PS Czytac mozna wszystko, pytanie czy warto.


Tylko najpierw trzeba cos przeczytać żeby wyciągnąć z tego wnioski czy warto czy nie.. Jednym coś pasuje drugim nie.. Jak dla mnie to niech sobie pisze jak lubi i nie będę wcale tego negować ... a tym którym to nie pasi to po co wogołe zaglądają do tego tematu .. nie rozumiem ?


Chocby po to, by ignorancja nie rosla w sile. Czasami wystarczy sie zmeczyc na 2-3 przydlugich postach osobnika, by wiedziec co bedzie plodzil w przyszlosci. Szczegolnie osobnik pyszalkowaty, ktory pod plaszczykiem sztucznego infantylizmy,co i rusz przemyca jakies elementy wlasnej promocji.
Nie lubie chujkow.

Ciebie ciemna strono inteligencji tez nie lubie - jezeli dotad nie rozkminilas chlopskiej manipulacji to jestes niezle ograniczona, ale nie przejmuj sie - sa was miliony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
Bo sie rozpisuje chłop to dlatego ma byc jakims manipulantem czy nie wiem reklamowac swoja osobe jaki to on nie jst super.. Czemu wszyscy sa tacy podejrzliwi odrazu?? Ja sobie czytam jego posty i tak naprawde mam to gdzies czy robi to po to bo cos '' kombinuje '' czy po prostu ma duzo czasu i mu sie nudzii... ale to ze go nie podejrzewam odrazu jak wiekszosc WAS to nie znaczy ze jestem ciemna strona inteligencji... !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
1011 napisał:
Bo sie rozpisuje chłop to dlatego ma byc jakims manipulantem czy nie wiem reklamowac swoja osobe jaki to on nie jst super.. Czemu wszyscy sa tacy podejrzliwi odrazu?? Ja sobie czytam jego posty i tak naprawde mam to gdzies czy robi to po to bo cos '' kombinuje '' czy po prostu ma duzo czasu i mu sie nudzii... ale to ze go nie podejrzewam odrazu jak wiekszosc WAS to nie znaczy ze jestem ciemna strona inteligencji... !!

Jakoch "was"? To ja, nie podejrzewam, tylko jestem pewien. A jezeli tego nie rozumiesz to jestes ciemna. Wlasnie w ten sposob manipuluje sie gamoniami.
Szkoda na ciebie czcionki.

sio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
Optimus_Anihilacja napisał:
1011 napisał:
Bo sie rozpisuje chłop to dlatego ma byc jakims manipulantem czy nie wiem reklamowac swoja osobe jaki to on nie jst super.. Czemu wszyscy sa tacy podejrzliwi odrazu?? Ja sobie czytam jego posty i tak naprawde mam to gdzies czy robi to po to bo cos '' kombinuje '' czy po prostu ma duzo czasu i mu sie nudzii... ale to ze go nie podejrzewam odrazu jak wiekszosc WAS to nie znaczy ze jestem ciemna strona inteligencji... !!

Jakoch "was"? To ja, nie podejrzewam, tylko jestem pewien. A jezeli tego nie rozumiesz to jestes ciemna. Wlasnie w ten sposob manipuluje sie gamoniami.
Szkoda na ciebie czcionki.

sio

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Szacun Panie CYNIQ (: Zostało trochę normalnych ludzi to tu,to w odległej niewiadomej.zawsze chętnych pomóc tym i tamtym,pełnych ADHD,mogących swoimi zakręconymi emocjami obdarować innych.Robiących fajne rzeczy w życiu,niekoniecznie chcących opierdolić bliżniego swego.Nie posiadających telewizora z wyboru,nie słuchających gówna na falach radiowych,czytających ciekawe powieści,książki,interesujących się muzyką,nie tylko uncyumcy>>może czasem jestem wulgarny,hehe>>w ten sposób wyrzucam (kiaj)swoje złe emocje...pozdrówka jeszcze doklejka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok