Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(4114 niezalogowanych)
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Danrise napisał:
oki oki zgadzam sie z wami ale powiem wam ze latwo jest mowic jak jestescie juz w norwegi macie mieszkania itd ja zaczynam od 0 wiec zrozumcie mnie ze chce sie jak najwiecej dowiedziec negatywy tez czytam dzieki za rady napewno uwzgledznie je przy dalszym boju .pozdrwaiam
Większość z nas też nie przyjechała na gotowe. Start był od zera i powoli człowiek się uczył, co jak i z czym ugryźć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
DZIKI napisał:Większość z nas też nie przyjechała na gotowe.
BO mniejszość to przeważnie żony ... ,
które przyjechały tutaj na gotowe , na zasadzie łączenia rodzin...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Daniel Danrise
(Danrise)
Wiking
no zgadza sie domyslam sie ze nie mieliscie latwo bo naprawde trzeba miec szczescie albo kogos znajomego zeby sie zaczepic ja niestety nie mam nikogo i to jest najgorsze wiem ze na poczatku nie jest rozowo i ze trzeba miec kaske na start jestem swaidomy tego reszta jakos by poszla ale co zrobic nie mozna miec wszystkiego od razu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Danrise napisał:
no zgadza sie domyslam sie ze nie mieliscie latwo bo naprawde trzeba miec szczescie albo kogos znajomego zeby sie zaczepic ja niestety nie mam nikogo i to jest najgorsze wiem ze na poczatku nie jest rozowo i ze trzeba miec kaske na start jestem swaidomy tego reszta jakos by poszla ale co zrobic nie mozna miec wszystkiego od razu
Próbuj, idź na kurs, wysyłaj CV......... W końcu upór popłaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Daniel Danrise
(Danrise)
Wiking
wiem wiem przecierz nie czekam na gotowe jak to zarzucil mi ktos tam ze czekam na konkretna oferte pracy wiadomo ze gdybym nie chcial tam pracowac to bym wogole tematu nie podejmowal poki co nie pozostaje mi nic innego jak tylko uczyc sie jezyka i szukac bedzie ciezko ale warto jestem gotow podjac to ryzyko tym bardziej ze nie mam zony dzieci itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Danrise napisał:
wiem wiem przecierz nie czekam na gotowe jak to zarzucil mi ktos tam ze czekam na konkretna oferte pracy wiadomo ze gdybym nie chcial tam pracowac to bym wogole tematu nie podejmowal poki co nie pozostaje mi nic innego jak tylko uczyc sie jezyka i szukac bedzie ciezko ale warto jestem gotow podjac to ryzyko tym bardziej ze nie mam zony dzieci itp
Jak to mówią. Kto nie ryzykuje, nic nie traci
Goń na kursa i dopinaj swego. Pzdrówka i powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
DZIKI napisał:
Danrise napisał:
wiem wiem przecierz nie czekam na gotowe jak to zarzucil mi ktos tam ze czekam na konkretna oferte pracy wiadomo ze gdybym nie chcial tam pracowac to bym wogole tematu nie podejmowal poki co nie pozostaje mi nic innego jak tylko uczyc sie jezyka i szukac bedzie ciezko ale warto jestem gotow podjac to ryzyko tym bardziej ze nie mam zony dzieci itp
Jak to mówią. Kto nie ryzykuje, nic nie traci
Goń na kursa i dopinaj swego. Pzdrówka i powodzenia


Mowi sie "Kto nie ryzykuje, ten nie bedzie mial mozliwosci wygrac".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
język norweski to podstawa, jak znasz język to jakąś prace na początek znajdziesz bez problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
agnieszka b
(glen)
Wiking
masz racje za kazdym razem jezyk jest przeszkoda.a ciekawa jestem czy norwedzy nauczyli by sie polskiego tak szybko jak tego oczekuja od polakow .pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
agnieszka b
(glen)
Wiking
niezawsz trafiasz na przyjazdne traktowanie przez pracodawcow nawet jesli starasz sie mowic po norwesku .takie mam doswiadczenie .niemamy mozliwosci praktyki norweskiego w pracy bo jej nieotrzymujemy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok