Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

poszukuję pracy jakiejkolwiek byle w norwegii - Norwegia

Czytali temat:
(4144 niezalogowanych)
12 Posty
Daniel Danrise
(Danrise)
Wiking
Witam wszystkich uzytkownikow jestem absolwentem uczelni wyzszej posiadam dyplom inżyniera logistyki i transportu.Poprzednia szkola to technikum samochodowe obecnie nie pracuje niestety w zawodzie jestem listonoszem w malej wiosce gdzie jak pies zdechnie to lancuch 2 dni szczeka mam dosyc tego bagna. Mam rozne umiejetności miedzy innymi wiadomo naprawa pojazdow samoch rowniez solnikow wysokoobrotowych tzn motocykli sportowych, ponadto prace wykonczeniowe wewnatrz jak i na zewnatrz(dociaplanie)itd. podstawowe umiejetnosci spawania elektrycznego i gazowego. Ogólnie nadaje sie prawie do wszystkiego niestety moja praktyka byla zdobywana na zasadzie samonauki i dlatego nie mam zadnego papieru na to zapisalem sie na roznych portalach spolecznosciowych i portalach pracy zlozylem kilka cv w roznych jezykach(angielski norweski)ale nie wiem dlaczego nic sie nie dzieje moze portal na ktorym umiescilem cv to jakas sciema.Wiem jakie jest podejscie rodaków do nowych ktorzy chca zarobic w kraju gdzie oni sami mieszkaja i zarabiaja ludzie(nie wszyscy)ktorzy uslysza tylko "nie ma tam jakiejs pracy dla mnie " od razu odpowiadaja ze NIE i koniec tematu nie zalezy mi na tym zeby pracowac tam jako inzynier jak juz wspomnialem nadaje sie do ciezkich prac fizycznych moi rodziec emaja male gosp wiec wiem co to znaczy ciezka praca przy zbiorach itd. 13 lat uczylem sie jezyka niemieckiego angielskiego wcale ale duzo rozumiem i szybko sie ucze podejzewam ze z norweskim bedzie podobnie. Powiedzcie prosze jakie mam sznse na znalezienie pracy w no wiem ze beda odpowiedzi typu nie ma daj sobie spokoj i z gory pozdrawiam tych wszystkich ktorzy tak napisza aha mam 25 lat pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ucz sie norweskiego i skąłdaj oferty pracy jako inżynier. poszukaj na adecco, i innych firmach posredniczących lub bezposrednio na stronach norweskich. Teraz nie pamietam wszystkich stron, ale poszukam, albo ktos inny cos wklei.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Daniel Danrise
(Danrise)
Wiking
dzieki ale z tego co slyszalem to firma adecco wyzyskuje ludzi a na prace trzeba czekac pol roku. Nie zalezy mi na pracy w zawodzie inzyniera na poczatek moze byc nawet wycinka lasu w sniegu hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
zrob sobie kurs spawania 3 tygodnie i masz certyfikat
sa kursy norweskiego na plytach
norweski to takie polaczenie niemieckiego i angielskiego
znajomosc niemieckiego bardzo przeszkadza w nauce i rozmowach -wiem po sobie
ofert pracy sukaj www.nav.no
prawo jazdy sie przydaje T C E pewnie masz
zacznij od nauki jezyka i zbierania oszczednosci to drogi kraj
po niemiecku dogadywalem sie w Bergen z kazdym ale norwdzy nie lubia tego jezyka
angielski zna kazdy prawie
widzialem oferty dla lisztonoszy ,mechanikow silnikow motorowek mechanikow samochodowych bilmekaniker
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Daniel Danrise
(Danrise)
Wiking
jako listonosz to juz dziekuje dostalem w kosc w kraju i nie chce znac tej roboty ale masz racje ze niemiecki przeszkadza bardzo a te ogloszenia to pewnie z doswiadczeniem 10 lat hehe w sumie mam doswiadczenie ale nie potwierdzone zadnym papierem bo nie pracowalem w warsztacie(mam swoj w domu)hehe ale dzieki jutro jade siedowiedziec o kurs spawania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
ja mam uprawnienia spawacza MIG,MAG ,TIG,ale bez uprawnień dozorowych to tu raczej ciężko z pracą jako spawacz .niestety najczęściej wymagają papierów na rurę ,pod rendgen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Danrise napisał:
dzieki ale z tego co slyszalem to firma adecco wyzyskuje ludzi a na prace trzeba czekac pol roku. Nie zalezy mi na pracy w zawodzie inzyniera na poczatek moze byc nawet wycinka lasu w sniegu hehe

Na drwala tez trzeba miec papiery..... i na nartach umiec jeździć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
tu lisztonosz jezdzi fordem transiitem conect
nic nie dzwiga skrzynki sa ustawione przy drodze po 3,5,20,30 psow nie ma
z doswiadczeniem niekoniecznie
liczy sie probka rtg ,usg albo zlamanie
zobacz eures powinien byc komputer w urzedzie pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Daniel Danrise
(Danrise)
Wiking
no wlasnie na eures zlozylem papiery e 3 jezykach i nic sie nie odzywaja dobrze kombinujesz ale powiedz kto mnie nauczy tego rejonu doreczen bo tu w polsce uczylem sie pol roku 8,5 tys mieszkancow malo tego to jeszcze kto z kim spi i komu nogi smierdza musze wiedziec a tam nikt mnie tego nie nauczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Danrise napisał:
no wlasnie na eures zlozylem papiery e 3 jezykach i nic sie nie odzywaja dobrze kombinujesz ale powiedz kto mnie nauczy tego rejonu doreczen bo tu w polsce uczylem sie pol roku 8,5 tys mieszkancow malo tego to jeszcze kto z kim spi i komu nogi smierdza musze wiedziec a tam nikt mnie tego nie nauczy

no nikt cie nie nauczy, no to masz problem...

widzisz, masz podpowiedzi od forumowiczow, popytaj przez nastepne dni co i jak, bo poki co to widze, ze czekasz na jakas konkretna oferte pracy... adecco wyzyskuje powiadasz ? ja nie mialem nigdy przyjemnosci obcowania z ta firma, ale wiem, ze wielu Polakow tam wlasnie zaczynalo a pozniej "przechodzili" do firm norweskich... sprobuj moze... to jest firma, ktora na wynajmowaniu pracownikow zarabia, to wiadomo... ale to nie jest wyzysk czlowieku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok