Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2991 niezalogowanych)
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Wacek co jak co ale ty?
1- zaufanie pracodawcy do pracownika
2 - kursy i szkolenia ( nikt nie inwestuje w pracownika ktory nie jest stabilny)
3-podwyżki i dodatki ( premie, samochód służbowy itd.)
I mówię tu o poważnych firmach.
Podać wiecej przykładów ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
bieda i głód może jest ale nie każdego to spotyka. A ja np. nie wyobrażam sobie pracować całe życie jako chemik.(obecne moje wykształcenie) Obecnie kończę następną szkołę aby móc zmienić zawód za jakiś czas na inny, a póżniej znowu zacznę kształcić sie w innym kierunku aby robić coś innego a nie całe życie przelewać np. z probówki do próbówki.


Heh strasznie ugodziło we mnie to Twoje "zamknij morde" to świadczy o Twojej kulturze a nie o mojej



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
Wacek1 napisał:
PJo napisał:

W NO im dłużej pracujesz w jednej firmie tym lepiej.
:


A skad ta kuriozalna teza? Mozesz rozwinac?[/quote]

Wacek stabilny rzetelny sumienny pracownik z FAGBREVET z doswiadczeniem zawodowym

gdzie kolwiek nie pojdzie na intervjue to co powie chce byc pielegniarka a dwa lata pracowalam w knajpie rok w biedronce i jeszcze mylam mechamikiem kombajnow???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
AgataMazerant napisał:
bieda i głód może jest ale nie każdego to spotyka. A ja np. nie wyobrażam sobie pracować całe życie jako chemik.(obecne moje wykształcenie) Obecnie kończę następną szkołę aby móc zmienić zawód za jakiś czas na inny, a póżniej znowu zacznę kształcić sie w innym kierunku aby robić coś innego a nie całe życie przelewać np. z probówki do próbówki.


Heh strasznie ugodziło we mnie to Twoje "zamknij morde" to świadczy o Twojej kulturze a nie o mojej





TRY TY TY TY

TY JUZ POKAZALAS SWOJE OBLICZE TU blleeeeeeee
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Asia Smętek
(AsiaGacek)
Wiking
Wraz z narzeczoną poszukujemy mieszkania do wynajęcia w okolicach Trontheim. Do 9000 kr (wliczony prąd, internet itp). Z tego w którym mieszkamy w Storen musimy wyprowadzić się do końca maja. Ja mam 26lat, moja narzeczona ma 24. Może to być też mieszkanie współdzielone z kimś, najlepiej blisko stacji kolejowej, ponieważ na codzień pracuje w Storen, moja narzeczona szuka pracy w Trontheim, tam jest łatwiej o pracę. Jesteśmy spokojnymi, miłymi ludźmi, nie palimy. Jeśliby ktoś szukał kogoś do współdzielenia albo słyszał o jakimś mieszkaniu prosimy o kontakt na maila albo na tel. 46370112. W tym momencie mamy nóż na gardle i będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
AgataMazerant napisał:
bieda i głód może jest ale nie każdego to spotyka. A ja np. nie wyobrażam sobie pracować całe życie jako chemik.(obecne moje wykształcenie) Obecnie kończę następną szkołę aby móc zmienić zawód za jakiś czas na inny, a póżniej znowu zacznę kształcić sie w innym kierunku aby robić coś innego a nie całe życie przelewać np. z probówki do próbówki.


Heh strasznie ugodziło we mnie to Twoje "zamknij morde" to świadczy o Twojej kulturze a nie o mojej







w sumie młoda jesteś,wróć jak zmądrzejesz bo inaczej rzeczywistość Ci zadek skopie a w Norwegii będzie mocniej bolało.

Tu są tacy którym urazy psychiczne do dziś ślad zostawiły i parę groszy im nie pomoże -pozdro wacek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
PJo napisał:
Wacek co jak co ale ty?
1- zaufanie pracodawcy do pracownika
2 - kursy i szkolenia ( nikt nie inwestuje w pracownika ktory nie jest stabilny)
3-podwyżki i dodatki ( premie, samochód służbowy itd.)
I mówię tu o poważnych firmach.
Podać wiecej przykładów ?


Super przykłady, ale najpierw trzeba trafić na poważną firmę. Z tego co rozmawiam z ludźmi, to jak się przyjeżdża tutaj z Polski trochę zajmuje zanim poważna firma zechce zatrudnić. Referencje nie są tutaj zbyt respektowane, bo w ogóle gdzie ta Polska. Lepiej już jak się ma jakiś dobry papier.
Z czym na pewno się zgadzam lepiej trzymać się jednej branży,bo zdobywa się doświadczenie w jednym zawodzie i to jest duża zaleta.
Dobrze jest też wiedzieć co by się chciało robić w życiu. Jak się nie wie to dopiero jest problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
WSZYSTKIM MIŁYM, UPRZEJMYM I SERDECZNYM POLAKOM, KTÓRZY ODEZWALI SIE NA PRIV SERDECZNIE DZIĘKUJE....... RESZTĘ "UCZONYCH" Z NORGE POMIJAM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
AgataMazerant napisał:
WSZYSTKIM MIŁYM, UPRZEJMYM I SERDECZNYM POLAKOM, KTÓRZY ODEZWALI SIE NA PRIV SERDECZNIE DZIĘKUJE....... RESZTĘ "UCZONYCH" Z NORGE POMIJAM.


tak,dopisz jeszcze,że odrzuciłaś już z 10 ofert pracy widzę ,że na nic moje prośby byś się ogarnęła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
AgataMazerant napisał:
WSZYSTKIM MIŁYM, UPRZEJMYM I SERDECZNYM POLAKOM, KTÓRZY ODEZWALI SIE NA PRIV SERDECZNIE DZIĘKUJE....... RESZTĘ "UCZONYCH" Z NORGE POMIJAM.

MY ROWNIEZ DZIEKUJEMY ZE SKASOWALAS SWOJE FOTY Z PROFILU I NIE BEDZIESZ WIECEJ Z SIEBIE ROBIC IDIOTKI

dziekujemy ci bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok