Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
no odezwijcie sie chlopaki.. z checia wam napisze co mysle o pracy na czarno za 120nok, jak i pracy na czarno w ogole....

cholera, taki temat przegapilem 4 miechy temu..... yhm.....

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
bob norek
(bob74)
Początkujący
Yatsek napisał:
no odezwijcie sie chlopaki.. z checia wam napisze co mysle o pracy na czarno za 120nok, jak i pracy na czarno w ogole....

cholera, taki temat przegapilem 4 miechy temu..... yhm.....



Wydaje Ci się że kogoś obchodzi co Ty myślisz?uchyl trochę okno i wpuść świeżego powietrza,mam wrażenie że zastępujesz teraz Gabriela który też swego czasu ujadał głośno,i brylował na forumowych salonach a teraz żebrze o prace na forum.Los przewrotny jest.Kiedyś nawet czytałem twoje posty,ale zauważyłem że zaczyna Ci coś ostatnio odpierdalać,pewnie chwilowe jesienne przesilenie,miłego weekendu anyway
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Mika35)
Wiking
Mój mąż miał podobną sytuację , wykonał pracę i czekał na kasę od norka ok. 9mies, nękał , dzwonił , dodam że w miedzyczasie norek ogłosił upadłośc , tak się tym zestresował że ciągle był na Tajlandii , była to mała suma ok 7000tys koron ale udało się odzyskać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
fredi napisał:
Wydaje Ci się że kogoś obchodzi co Ty myślisz?
wydaje Ci sie ze mnie rusza to co do mnie piszesz teraz??? wesolych swiat wielkanocnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Mika35)
Wiking
Yatsek , ty musisz być bardzo samotny i nieszczęśliwy ,może zamiast pisać złośliwości i kipieć nienawiścią idz się napij wódki , poznaj kogoś , odstresuj się zajoba można dostać od wypisywania głupot no chyba że ci za to płacą , to już jest jakiś powód
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
W Danskie,mieliśmy podobna sytuację(polodunsk)miał problem z zapłatą około dychy koła koron na głowę.A głowy były cztery,przyjechał,napił się wódki i kazał nam wypierdalać do Polski,tak też zrobiliśmy.A póżniej nam przelał kaskę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
slawek br
(slawekoko)
Wiking
cześć czytałem przed chwilą twój wywód na temat dymania Polaków przez norków na ich własne życzenie i powiem Ci że masz zupełną rację z tym ,że Polacy dają się dymać i jeszcze proszą sie o to ale to w większości przypadków z przyzwyczajenia do tego ,że we "własnym"
kraju (PL) byli dymani za 1300zł miesięcznie a koszty życia 1800zł czyli do dymania dopłacali tu parę groszy im z tego zostaje to sie bbbbaaarrrdzo cieszą ze mogą na koniec miesiaca pooglądać te pare koron które odkładane co miesią pozwola spędzić z rodziną godnie przynajmniej np.święta .to mie polaków trzeba tępić za to bo jest wiele osób które na pradę nie mają wyjścia tylko Norków ponieważ to oni dymaja nasw związku z powyzszym nie jestem za donoszeniem ale prawo pięści tu nie ma zastosowania(chociaż ja osobiscie wolałbym tak to załatwić) więc trzeba tych wyzyskiwaczy zgłaszać do odpowiednich urzędów które delikatnie aczkolwiek skutecznie naprostują prymitywne myślenie. TU MAM PROŚBĘ kiedyś czytałem jakis koment gościa Polaka ,który zajmuje się urzędowym kopaniem w dupę takich głupich cwaniaków ,a teraz nie mogę go znaleźć i chce żeby ktoś podał mi jego namiary bo mam kilka spraw nie moich lecz ludzi ,którzy zaniżają średnią zarobków tylko dla tego że nie maja wyjścia a tamci o tym doskonale wiedza wykorzystując to!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Sławek letsrajt,TAK JUZ jest,chyba,ze sami cos zmienimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
slawek br
(slawekoko)
Wiking
jak to sami mamy zmienic w obcym kraju jak we włsnym nie potrafimy ???!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Ja naleze do opozycji,walcze cale zycie ze wszystkimi,jak mi sie cos nie podoba,to mowie to.Dopoki dajemy sie dymac,to nas beda dymac.Tutaj spoleczenstwo sklada sie z takich co maja,a reszta jest w szarej dupie,i nie podskoczy wyzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok