Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pies całymi dniami w klatce. - Norwegia

Czytali temat:
(666 niezalogowanych)
2 Posty
Mawina H
(poziomka)
Wiking
Witam
Mam taka sytuacje moj szef trzyma w pracy psa cały dzien w klatce, jak nie jest w pracy to jest w domu tez w klatce. W kazdym razie nie dostaje wody ani jedzenia caly dzien, niw wychodzi z nim na spacer, moje pytanie brzmi czy ktos wie gdzie to zglosic?

Ja juz nie moge na to dluzej patrzeć.
Prosze o odpowiedz.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Powiedz to mojej Pani,a Ona juz zainterweniuje.A tak na poważnie,to trza FACETOWI skopac dupsko www.forum-norwegia.pl/viewtopic.php?f=18&t=17285
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
poziomka napisał:
Witam
Mam taka sytuacje moj szef trzyma w pracy psa cały dzien w klatce, jak nie jest w pracy to jest w domu tez w klatce. W kazdym razie nie dostaje wody ani jedzenia caly dzien, niw wychodzi z nim na spacer, moje pytanie brzmi czy ktos wie gdzie to zglosic?

Ja juz nie moge na to dluzej patrzeć.
Prosze o odpowiedz.
pozdrawiam


moje pytanie brzmi > gdzie byłas jak w polsce całe sfory chadzaja po ulicach, zagryzaja na wsi małe dzieci, etc...... ????????

heh czyzby norweskie hieny były lepsze od "naszych" ???

kołtuny > do domu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Marianek,ty kurna wiesniak jestes,nie kazdy traktuje zwierzaka jak mieso robocze(i 3yma jego na lancuchu).Kto nie kocha zwierzat,ten nie szanuje ludzi. A koltuny to KTO ??.Widze ze zawadiaka jestes,moze kiedys sie spotkamy na lekki wpierdol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
nie rozumiem takich ludzi biorą psa a pózniej nie potrafią się nim opiekować...a tak z tym szefem zrobić ciekawe jakby reagował na marginesie- musi to być zły człowiek,a jesli się mylę to tylko dla tego,że po prostu on jest dobrym aktorem,który profesjonalnie gra swoją rolę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Oppland,swieta prawda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
4altee napisał:
Marianek,ty kurna wiesniak jestes,nie kazdy traktuje zwierzaka jak mieso robocze(i 3yma jego na lancuchu).Kto nie kocha zwierzat,ten nie szanuje ludzi. A koltuny to KTO ??.Widze ze zawadiaka jestes,moze kiedys sie spotkamy na lekki wpierdol.

ja jestem zwykły boyek, a ty..... elita

wiec z kim chcesz sie prac ?

lubisz fiolet,wiec moze najeb temu burakowi z północy ?

Dla mnie elita to rzecz swieta, wiec wybacz, ale mam zasady....

ps: jestes kozak ? to wal sie w klatce, ty uliczny zawadiako
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Za stary jestem na ulicznego zawadiake...ale kiedys dawno temu to sie dzialo na dzielni,hihi.Nieraz sie wpierdol dostalo,nieraz sie komus becki spuscilo.A tak pozatym, to pozdrawiam z wiosennego wroclawia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
4altee napisał:
Za stary jestem na ulicznego zawadiake...ale kiedys dawno temu to sie dzialo na dzielni,hihi.Nieraz sie wpierdol dostalo,nieraz sie komus becki spuscilo.A tak pozatym, to pozdrawiam z wiosennego wroclawia


nie sprawdzałem nawet skąd, ale byłem pewny, ze Breslau na 100%....

Kiepskie zycie, kiepskie sprawy, kiespcy ludzie z pod.... Oławy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
poziomka napisał:
moje pytanie brzmi czy ktos wie gdzie to zglosic?
Mattilsynet to sie zglasza, choc watpie, ze oni zareaguja.
www.mattilsynet.no/om_mattilsynet/kontakt_oss/

Ogolnie to dobro psa/psow, to moze oprocz wlasciciela, nikogo w Norwegii nie obchodzi. Musi kilka zwierzakow u kogos zdechnac, zeby odpowiednie instancje sie zainteresowaly. Przykre to, lecz prawdziwe.
Sprobuj jednak, moze trafisz na kogos bardziej w porzadku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok