Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2037 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Russky napisał:
Ja przyleciałem do Norwegii jakieś 2 i pół tygodnia temu.

W taki sposób po 2 tygodniach znalazłem pracę, może nie taką jaką chciałem, ale na początek dopóki nie znajdę czegoś lepszego, to starczy

znalazles prace bo widac ze naprawde chciales ja znalesc!!!!! no i wiadomo ze znajdziesz ) gratulacje z pomyslem spisywania firm z ciezarowek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
malla88 napisał:
a propo jestem dyslektyczka,wiec taki mini blad to tez nie przestepstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(malla88)
Wiking
matolstwo to prawda ale na serio kiedys twierdzono ze ziemia jest prosta plaska...hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Marcin Plt
(Russky)
Wiking
Yatsek napisał:
Russky napisał:
Ja przyleciałem do Norwegii jakieś 2 i pół tygodnia temu.

W taki sposób po 2 tygodniach znalazłem pracę, może nie taką jaką chciałem, ale na początek dopóki nie znajdę czegoś lepszego, to starczy

znalazles prace bo widac ze naprawde chciales ja znalesc!!!!! no i wiadomo ze znajdziesz ) gratulacje z pomyslem spisywania firm z ciezarowek


A dzięki dzięki Ogólnie to mam już 2 propozycje pracy, dużo lepszej od tej w której jestem teraz. Niestety dopiero od polowy stycznia albo lutego i obie jakies 50 km od Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
malla88 napisał:
matolstwo to prawda ale na serio kiedys twierdzono ze ziemia jest prosta...hehe
linia jest prosta... plaszczyzna jest plaska....
prosta droga, plaska ziemia... to nie jest dysleksja niestety... ale to ta na marginesie tylko nie spinaj sie tak... jestes w norwegii.. luz blues i no stress
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Russky napisał:
A dzięki dzięki Ogólnie to mam już 2 propozycje pracy, dużo lepszej od tej w której jestem teraz. Niestety dopiero od polowy stycznia albo lutego i obie jakies 50 km od Oslo.
w Norwegii pytanie typu: >a moze chcialbys u nas pracowac??< to nie to samo co: >to kiedy podpisujemy kontrakt<... norki maja na wszystko czas i trzeba im przypominac... to tak w razie w.... zebys sie nie sparzyl niechcacy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
* *
(321)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
malla88 napisał:
[quote]Lindemans napisał:
[quote]malla88 napisał:

Takie teksty to do kolerzanki syp!!!!


Nie wiem kto to jest "kolerzanka" matolku ortograficzny, ale jak sie dowiem, to jej nasypie [/quote



hehehehehehehehehe ale ty stara prukwa jestes massakra jesli lubisz ublizac i nie w temacie byc czepiac sie przejezyczen czy mini bledu to wez znajdz inna strone widze ze wscipska jestes i jeszcze jedno slowo na mnie to ! zglosze do moderatora!!!! ja sie nie przyczepiam WIEC TY TEZ WON O DE MNIE a propo jestem dyslektyczka,wiec taki mini blad to tez nie przestepstwo,a skoro ty taka madra jestes co widac po zachowaniu ze jedziesz po nieznanych ci osobach to BRAWO pewnie wiekszosc ludzi sie ze mna zgodzi[/quote]

Co do zgody, to wiekszosc ludzi na tym forum ma w dupie konfidentow I z tym, rowniez ja sie zgodze
Biegnij do moderatora, tylko najpierw wydrap pazurkiem chamstwo ze swoich postow, grzeczna dziewko
Dysleksja tumanie... nawet nie rozumiesz tego slowa, o dysortografii chcialas chyba wspomniec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Yatsek napisał:

linia jest prosta...
prosta droga,

linia prosta to nieposiadająca zakończeń krzywa o jednej gałęzi i zerowej krzywiźnie geodezyjnej w każdym punkcie (czyli zerowej pochodnej kowariantnej dla kierunku tej krzywej w każdym punkcie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Onet napisał:
Yatsek te cycki pamietasz?
pamietam wiele piersi.... hmmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok