Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

13 Posty
Aneta M&B
(Anetka1)
Wiking
Oj,Oj,Oj,ale sie narobilo.Cos chyba niektorych ponioslo.Dzieki za caly zestaw epitetow.Bardzo sa pomocne.Wychodze z zalozenia,ze jesli ktos nie ma nic do powiedzenia to klnie jak szewc,ublirza i czuje sie przez to wyjatkowy.Ale nic,to.....
Ile maz jest niewolnikiem adecco? ktos zapytal,poltora roku.
Czemu zona pisze za meza posty? bo maz jest w pracy,a ja probuje sie czegos dowiedziec,przepraszam jesli to nie wypada.
Moje pytanie bylo proste czy ktos mial podobna sytuacje w adecco i jak z niej wybrnal.
Maz podjal decyzje o odejsciu z Adecco ,przniesieniu sie w inny rejon Norwegii.Nie myslalam,ze przyspozy to tylu klopotow.Widocznie Adecco slynie z utrudniania ludzom zycia.Zupelnie nie rozumiem pewnych zachowan norkow.Wedlug mnie swiadczy to o braku szacunku do drugiego czlowieka,a tym samym do siebie.Sama uwazalam,ze Adecco jest dobre na start w Norwegii.Leprze to niz tulaczka po znajomych i praca na czarno.Ale to co teraz sie dzieje to przekracza ludzkie pojecie.W Sogndalskim Adecco sa zlosliwi,prymitywni,wyprani z ludzkich instynktow.Ale co sie dziwic,to norwedzy.Ich szefowa jest polka i....powiem szczerze,dno i 5 metrow mulu ,nie ma sie od czego odbic.Nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna stwarzac tak potworne problemy komus ,kto chce sie zwolnic z pracy.Smieszni sa pracownicy adecco songdalskiego,na czele ze swoja szefowa(polka-wstyd)
Tak wiec reasumujac,trzeba walczyc o swoje,nie dac sobie nas...ac na glowe,i pokazac panstwu w adecco,ze sa bardzo prymitywni,ubodzy i nie zasluguja na nic innego jak pokazanie srodkowego palca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
janusz dec
(oo7Janek)
Wiking
ja juz widzialem gosci co poszli do firm norweskich a teraz wracaja tam gdzie zacznali czyli do adecco tam jak pracujesz to niema problemow z kasa o ile masz cos pod daszkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
oo7Janek napisał:
ja juz widzialem gosci co poszli do firm norweskich a teraz wracaja tam gdzie zacznali czyli do adecco tam jak pracujesz to niema problemow z kasa o ile masz cos pod daszkiem lepiej niech wracają skąd przyjechali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
oo7Janek napisał:
ja juz widzialem gosci co poszli do firm norweskich a teraz wracaja tam gdzie zacznali czyli do adecco tam jak pracujesz to niema problemow z kasa o ile masz cos pod daszkiem

Kłamstwo,jest dokładnie odwrotnie.Nie piernicz Janek,przyznaj się lepiej jakie są twoje związki z adeko,jesteś personalnym kontaktem,bossem,czy wyjątkiem?

Z norweskich firm do adeko wracają tylko ułomni,leworęcy,matoły,alkoholicy i tacy co jedyną ich umiejętnością jest podpierdalanie i wazeliniarstwo.
Cała reszta przy naturalnym wysiłku związanym z pracą,nigdy nie powróci do tego szamba.

Niestety,największą bolączką w adeko są ich polscy personalni,to nie są ludzie,norweg pracownik adeko do pięt nie dorasta swoim polskim odpowiednikom,to prawdziwe szuje wyzute z jakichkolwiek uczuć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
hej mozecie dac mi jakies informacjie co trzeba miec ze soba do Adecco ? Bo wybieram sie do jessheim do Adecco i nie wiem co mam miec ze soba. Malo mowie po norwesku moze mi ktos napisac cos wiecej na teb temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
weź majtki i skarpety na zmianę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok