Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

35 Postów

(dj68)
Nowicjusz
A ty polonorku gdzie pracujesz i komu dupę liżesz że wypowiadasz się w ten sposób? Nie umiesz uszanować innych ludzi ? Każdy ma swój rozum i możliwości , jedni w Adecco inni w innych firmach pośredniczących a polonorki u norków. Więc wal się polonorku i zamilcz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
dj68 napisał:
A ty polonorku gdzie pracujesz i komu dupę liżesz że wypowiadasz się w ten sposób? Nie umiesz uszanować innych ludzi ? Każdy ma swój rozum i możliwości , jedni w Adecco inni w innych firmach pośredniczących a polonorki u norków. Więc wal się polonorku i zamilcz.
a w Adecco to u hiszpanow pracujesz???? tez u Norkow polonorku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
ja tam lubię Hiszpanki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
a ja sex hiszpanski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
AdamAleksanderNowak napisał:
ja tam lubię Hiszpanki

U mnie w Honefosie przy centrum handlowym Kuben siedzą dwie takie,,rodowite,,hiszpanki i zapewne z Adecco jakbyś nie miał daleko i byłbyś zainteresowany jak sie chce to prosze bardzo i hiszpanka sie znajdzie a mowią,ze to taki nudny kraj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
dj68 napisał:
A ty polonorku gdzie pracujesz i komu dupę liżesz że wypowiadasz się w ten sposób? Nie umiesz uszanować innych ludzi ? Każdy ma swój rozum i możliwości , jedni w Adecco inni w innych firmach pośredniczących a polonorki u norków. Więc wal się polonorku i zamilcz.


jestdla twojej wiadomosci lemingu wielu innych uczciwych posrednikow

i nie , nie potrafie szanowac debilizmu...praca w adecco jest szczytem debilizmu...

skoro stac cie tylko na prace w adecco to jestes lemingiem, typowym producentem nawozu...

wystawiasz dupe do walenia na wlasna prosbe i tyle.....

wiec zapierdalaj dalej w adecco malpo bez ambicji....tylko kup sobie lepszy zel zeby ci sie zwieracze nie zatarly....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Yatsek napisał:
a ja sex hiszpanski

a podobno ten z Francji lepszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
BiZi napisał:
Yatsek napisał:
a ja sex hiszpanski

a podobno ten z Francji lepszy

francuz to jest teraz takim standardem wszedzie jak pytanie o siatke w remie.... stad tez to male geografczne ominiecie....

no i dowcip ))))
dialog dwoch dentystow:
- Oral B
- hmmmm anal cacy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
B.K. napisał:
AdamAleksanderNowak napisał:
ja tam lubię Hiszpanki

U mnie w Honefosie przy centrum handlowym Kuben siedzą dwie takie,,rodowite,,hiszpanki i zapewne z Adecco jakbyś nie miał daleko i byłbyś zainteresowany jak sie chce to prosze bardzo i hiszpanka sie znajdzie a mowią,ze to taki nudny kraj


Dane do GPS proszę
karrrrramba
bialczynski.files.wordpress.com/2011/07/gabka-n-19.jpg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Yatsek napisał:
BiZi napisał:
Yatsek napisał:
a ja sex hiszpanski

a podobno ten z Francji lepszy

francuz to jest teraz takim standardem wszedzie jak pytanie o siatke w remie.... stad tez to male geografczne ominiecie....

no i dowcip ))))
dialog dwoch dentystow:
- Oral B
- hmmmm anal cacy....


do hiszpana musi ona spelnia pewien warunek....a nawet dwa .....bo bez tego cinepimastria nie wypali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok