Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tłumaczenie - Norwegia

Czytali temat:
Wojtek G (1591 niezalogowanych)
1 Post
Łukasz Zaczkiewicz
(luki00718)
Wiking
Witam
Bardzo proszę o przetłumaczenie na j. norweski mojego podania o pracę. Z góry dzięki






Podanie o pracę
Proszę o przyjęcie mnie do pracy w Waszej firmie w charakterze pracownika fizycznego.
Jestem uczniem drugiej klasy szkoły średniej o profilu handlowym, do końca nauki zostały mi 2 lata. Ze względu na ekonomiczno-polityczną sytuację w Polsce jestem wręcz zmuszony przerwać naukę. W Polsce w chwili obecnej nie ma perspektyw dla młodych ludzi, nawet dla tych po wyższych studiach. Jest totalne bezrobocie. Chciałbym pracować w Norwegii. Jestem ambitny, pracowity, nie boję się wyzwań ani ciężkiej pracy. Pracowałem już w Waszym kraju kiedy mój tata był zatrudniony w Waszej firmie ,już wtedy bardzo spodobała mi się Norwegia, a także kultura tego kraju. Tata nauczył mnie wykonywać różne prace, m.in, prace ziemne, kładzenie kostki brukowej, szifera, tynkowania, i innych prac budowlanych. W tej chwili uczę się języka norweskiego, w listopadzie rozpoczynam kurs na prawo jazdy kategorii B. Oczywiście chciałbym w przyszłości skończyć szkołę, ale póki co chce wyjechać z tego kraju. Proszę o odpowiedź czy byłaby dla mnie możliwość pracy w Waszej firmie, pracę mógłbym rozpocząć już w czerwcu gdyż wtedy planuje zakończyć kurs języka norweskiego i naukę w szkole.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i zrozumienie mojej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
luki00718 napisał:
Ze względu na ekonomiczno-polityczną sytuację w Polsce jestem wręcz zmuszony przerwać naukę. W Polsce w chwili obecnej nie ma perspektyw dla młodych ludzi, nawet dla tych po wyższych studiach. Jest totalne bezrobocie. (...) nie boję się wyzwań ani ciężkiej pracy. (...) Oczywiście chciałbym w przyszłości skończyć szkołę, ale póki co chce wyjechać z tego kraju. Proszę o odpowiedź czy byłaby dla mnie możliwość pracy w Waszej firmie, pracę mógłbym rozpocząć już w czerwcu gdyż wtedy planuje zakończyć kurs języka norweskiego i naukę w szkole.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i zrozumienie mojej sytuacji.

zycze Ci jak najlepiej ale piszac takie blagalno-zebrzace podanie nawet w PL nie dostaniesz pracy...
wez sie ogarnij! i nie litoscia a swoimi zaletami przekonaj pracodawce!!!!!! powodzenia....

ps. jesli dopiero sie uczysz... napisz kila zdan a nie pelny text bo to wyjdzie zaraz po pierwszym telefonie ze to nie Ty pisales i ze klamiesz albo tez posilkujesz sie pomoca innych... skoro jestes na kursie: to wszyscy zrozumieja ze napisales tylko 4 linijki textu.....

no i te 2 lata szkoly plus 2 lata ktore zostaly.... ogolniak??? yhm....

EDIT//// praca jest, tylko Tobie sie nie chce... bo jestes zmuszony.... a rodzice maja dwie lewe raczki czy jak??? no juz kur*a wymieklem z tym polskim bylejactwem i blagalnictwem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
luki00718 napisał:
Witam
Bardzo proszę o przetłumaczenie mojego podania o pracę. Z góry dzięki
Podanie o pracę
Proszę o przyjęcie mnie do pracy w Waszej firmie w charakterze pracownika fizycznego.
Jestem uczniem drugiej klasy szkoły średniej o profilu handlowym, do końca nauki zostały mi 2 lata. Ze względu na ekonomiczno-polityczną sytuację w Polsce jestem wręcz zmuszony przerwać naukę. W Polsce w chwili obecnej nie ma perspektyw dla młodych ludzi, nawet dla tych po wyższych studiach. Jest totalne bezrobocie. Chciałbym pracować w Norwegii. Jestem ambitny, pracowity, nie boję się wyzwań ani ciężkiej pracy. Pracowałem już w Waszym kraju kiedy mój tata był zatrudniony w Waszej firmie ,już wtedy bardzo spodobała mi się Norwegia, a także kultura tego kraju. Tata nauczył mnie wykonywać różne prace, m.in, prace ziemne, kładzenie kostki brukowej, szifera, tynkowania, i innych prac budowlanych. W tej chwili uczę się języka norweskiego, w listopadzie rozpoczynam kurs na prawo jazdy kategorii B. Oczywiście chciałbym w przyszłości skończyć szkołę, ale póki co chce wyjechać z tego kraju. Proszę o odpowiedź czy byłaby dla mnie możliwość pracy w Waszej firmie, pracę mógłbym rozpocząć już w czerwcu gdyż wtedy planuje zakończyć kurs języka norweskiego i naukę w szkole.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i zrozumienie mojej sytuacji.

Człowiek , z jakiego szpitala wyszedłeś , przez przypadkowo otwarte drzwi ? .
---
Kpisz z samego siebie , poniżając do granicy przyzwoitości ...
Dając jednocześnie Informację iże jesteś nieudacznik i życiowy fajtłapa ...!!! .
Który za grosz nie ma o sobie dobrego mniemania .
---
Zapamiętaj iż ... ŻADEN NORG ... nigdy oficjalnie , nie powie niczego złego o Swoim Norweskim Państwie .
---
Ponadto , TU każdy ma ukończony jakiś konkretny zawód , nawet ten , kto skończył tylko gimnazjum / tu jest całkiem inny system edukacyjny / .
---
A tobie , z twojej ...ŻEBRACZEJ informacji brak jest wytrwałości i konsekwencji ...
---
Jak osoba , chodząca do Średniej Szkoły Handlowej , może ŻEBRAĆ o fizyczną pracę , przy pracach ziemnych i kostce brukowej .
---
W Norge , zwykłe prace fizyczne , są najmniej godne i płatne ...
---
Tu takie prace , wykonują tylko EMIGRANCI , oraz Rdzenne osoby bez wykształcenia , po kursie Norweskiego przysposobienia zawodowego .
Z Polskiego Toku Myślenia ... PRZYGŁUPY TOTALNE ...!!!
---
ECH - tu nawet nie jest Mi ciebie żal ... , ty po prostu jesteś ZWYKŁYM ŚMIECIEM ...
A jak można użalać się nad zwykłym śmieciem , NO JAK ... to tak .!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
gabriel napisał:
[quote]luki00718 napisał:


ECH - tu nawet nie jest Mi ciebie żal ... , ty po prostu jesteś ZWYKŁYM ŚMIECIEM ...
A jak można użalać się nad zwykłym śmieciem , NO JAK ... to tak .!!!
[/b][/color]


Chyba sie zagalopowales! To mlody chlopak, nie masz po kim jezdzic? Co jest z toba czlowieku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Wacek1 napisał:
...Chyba sie zagalopowales! To mlody chlopak, nie masz po kim jezdzic? Co jest z toba czlowieku?
Co ty nie powiesz / napiszesz / ... ?
---
Jesteś zakłamany i dwulicowy , już od jakiegoś czasu czekam na potyczkę z Twoim tokiem myślenia .
---
W awatarze , masz zdjęcie osoby z Polskim Mundurem Wojskowym , tym samym Identyfikujesz się z tym systemem który ten mundur stworzył i usankcjonował .
A z drugiej strony ... OPLUWASZ PAŃSTWO POLSKIE , oraz KOŚCIÓŁ który ten Mundur Poświęcił .
---
Jesteś gorszy niż hipokryta ... tamten chociaż ma jakąś wiedzę na poruszane tematy .
---
Co zaś do ... Młodego Śmiecia ... , nadmienię tylko iż i tak delikatnie potraktowałem jego żebraczy post i cały tekst , Ponieważ Mam Sporego Prywatnego i Osobistego Doła ...!!!
---
Ooooooooooooooooooo ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
gabriel napisał:
Wacek1 napisał:
...Chyba sie zagalopowales! To mlody chlopak, nie masz po kim jezdzic? Co jest z toba czlowieku?
Co ty nie powiesz / napiszesz / ... ?
---
Jesteś zakłamany i dwulicowy , już od jakiegoś czasu czekam na potyczkę z Twoim tokiem myślenia .
---
W awatarze , masz zdjęcie osoby z Polskim Mundurem Wojskowym , tym samym Identyfikujesz się z tym systemem który ten mundur stworzył i usankcjonował .
A z drugiej strony ... OPLUWASZ PAŃSTWO POLSKIE , oraz KOŚCIÓŁ który ten Mundur Poświęcił .
---
Jesteś gorszy niż hipokryta ... tamten chociaż ma jakąś wiedzę na poruszane tematy .
---
Co zaś do ... Młodego Śmiecia ... , nadmienię tylko iż i tak delikatnie potraktowałem jego żebraczy post i cały tekst , Ponieważ Mam Sporego Prywatnego i Osobistego Doła ...!!!
---
Ooooooooooooooooooo ...


Jestes chory psychicznie, a w awatarze jest postac Wacka Waredy jezeli wiesz o kim mowa i co symbolizuje. Jezeli czekasz na potyczke z "tokiem myslenia" to sie z nim pojedynkuj, ja na ciebie nie zmarnuje ani minuty wiecej.
Jestes zolty od jadu czlowieku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Wacek1 napisał:... w awatarze jest postac Wacka Waredy jezeli wiesz o kim mowa i co symbolizuje...
Symbolizuje jedynie wyidealizowanego filmowego przygłupa ... na którego , nieudolnie na tymże Forum , starasz się kreować ...
---
I nic ponadto ...
---
NIC ująć a wiele by dodać ...
Zacznij , powoli czytać swoje wypociny , na Tym forum , a sam się przyznasz do bezgranicznej własnej głupoty .
ECH ... nastała godzina duchów ... filmowych urojeń , Maluczkich trefnisi ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(sih87)
Maniak
luki00718 napisał:
Witam
Bardzo proszę o przetłumaczenie mojego podania o pracę. Z góry dzięki



Podanie o pracę
Proszę o przyjęcie mnie do pracy w Waszej firmie w charakterze pracownika fizycznego.
Jestem uczniem drugiej klasy szkoły średniej o profilu handlowym, do końca nauki zostały mi 2 lata. Ze względu na ekonomiczno-polityczną sytuację w Polsce jestem wręcz zmuszony przerwać naukę. W Polsce w chwili obecnej nie ma perspektyw dla młodych ludzi, nawet dla tych po wyższych studiach. Jest totalne bezrobocie. Chciałbym pracować w Norwegii. Jestem ambitny, pracowity, nie boję się wyzwań ani ciężkiej pracy. Pracowałem już w Waszym kraju kiedy mój tata był zatrudniony w Waszej firmie ,już wtedy bardzo spodobała mi się Norwegia, a także kultura tego kraju. Tata nauczył mnie wykonywać różne prace, m.in, prace ziemne, kładzenie kostki brukowej, szifera, tynkowania, i innych prac budowlanych. W tej chwili uczę się języka norweskiego, w listopadzie rozpoczynam kurs na prawo jazdy kategorii B. Oczywiście chciałbym w przyszłości skończyć szkołę, ale póki co chce wyjechać z tego kraju. Proszę o odpowiedź czy byłaby dla mnie możliwość pracy w Waszej firmie, pracę mógłbym rozpocząć już w czerwcu gdyż wtedy planuje zakończyć kurs języka norweskiego i naukę w szkole.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i zrozumienie mojej sytuacji.


Z takim podaniem Cie nie przyjmą, a po drugie będzie zbyt długie... Zawodu wyuczonego nie masz. Poczekaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
luki00718 napisał:
Ze względu na ekonomiczno-polityczną sytuację w Polsce jestem wręcz zmuszony przerwać naukę.
Nie mowiac juz o tym, ze w taki tekst nikt w Norwegii nie uwierzy, szczegolnie, ze komunizmu w Polsce juz nie ma.
Według norweskich gazet sytuacja w Polsce jest calkiem OK a nawet lepsza niz OK, a Norwedzy wierza w to, co pisza gazety. Wysylajac takie podanie wyjdziesz tylko na osobe niepowazna i moze ciut niezrownowazona i nikt cie nie wzmie na serio.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Elise napisał:
luki00718 napisał:
Ze względu na ekonomiczno-polityczną sytuację w Polsce jestem wręcz zmuszony przerwać naukę.
Według norweskich gazet sytuacja w Polsce jest calkiem OK a nawet lepsza niz OK, a Norwedzy wierza w to, co pisza gazety. Wysylajac takie podanie wyjdziesz tylko na osobe niepowazna i moze ciut niezrownowazona i nikt cie nie wzmie na serio.

I nie tylko Norweskich ... Europejskie dane gospodarcze , też plasują Polskę na godnej pozycji .
---
Tylko nieudolne i niedouczone przygłupy , różnej maści wieszczą wszem , że w Polsce to tylko bagno !
---
ECH ... politykierczy ... mech .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok