Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Mirek Biłek Wojciech Swies Krystian Kozyra Robert Kłaptocz boj fra oszlo Stefan Goike LukaszC Ce Zbyszek Z. KD1974 JA Dominik B Dominik Przyborowski Mar S (4186 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czesio.:* napisał:
ale jak sie połączy picie polskiej wódki z pisaniem postów na forumie....hehe...to dopiero jest fantazja ułańska..
raczej archanielska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
raczej Jaźwińska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
balum napisał:
smaku prawdziwej szynki,też nie zna."biedronkowiec pospolity" wciaga WSZYSTKO,
on jak karaluch czy szczur zniesie WIELE.
BTW
Prawdziwa KIELBASA jest dla ELITY!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
prowadzę badania naukowe
do jakiego stopnia trzeba się skundlić, skurwić, aby przebywać dobrowolnie we wstrętnym, smutnym, ponurym miejscu, będąc otoczonym przez durni, czarnuchów i muslimów

No...... do "czerwonego konfidenta"!

Karaluchy i szczury juz sa takie,
ze nie musza sie ZMIENIAC!

To dzieki temu "szambu" kolejny "stalin" czy "hitler"
wylazi co rusz z "zarosli brzozowych".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Haniia napisał:
coz izzy ,,,wyszlas z biedy ,szkoda mi ciebie
Najwieksza bieda to "uposledzenie umyslowe",
czyli byc "biedronkowcem pospolitym"!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Izzy napisał:
jestem technologiem żywności i mówię z całym szacunkiem do wszystkich , którzy kupują to gów....by tego nie robili ....szczególnie pracując w NO bo ludzie w PL pracują a unikają tego dziadostwa ...

dla jasności bo zaraz nie zrozumiesz mówię o wyrobach mięsnych

I BRAWO!!!!

Pracuja w dobrym miejscu a sami sobie funduja RAKA!!!

ZRA GORZEJ JAK SZCZURY
czy KARALUCHY!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Agata F.
(Katniss)
Wiking
Nie dziwie ci sie mieszkam tu juz 9 lat, a dalej nie potrafie sie do nich dopasowac, jednak polska krew to polska, dlatego jak sie ma tu bliskich polskich znajomych jeszcze da rade przezyc, no coz, ludzie ktorzy maja juz rodziny typu rano praca po poludniu wraca a zona wrocila z pracy i obiad robi, dzieci wrocily ze szkoly, to sie nie dziwie ze im sie tu nie nudzi, bo maja na miejscu zone, dzieci itp czyli rodzine , a my mlodzi ? coz, musi nam wystarczyc tylko polska na tydzien lub dwa co miesiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wojtek Kluk
(Znaxon)
Wiking
Ja zarobie co mam zarobic i uciekam, bo tu sie zyc nie da, kraj flegmatykow, zwiechow i falszywych, zaklamanych dziadow. Wole potyrac 2-3 miechy i wrocic do Pl i miec 50 tysi pln na rok zycia. Nie potrafilbym sie przystosowac do zycia z tetnem 70. Zycie tu jest jak spiaczka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Znaxon napisał:
Ja zarobie co mam zarobic i uciekam, bo tu sie zyc nie da, kraj flegmatykow, zwiechow i falszywych, zaklamanych dziadow. Wole potyrac 2-3 miechy i wrocic do Pl i miec 50 tysi pln na rok zycia. Nie potrafilbym sie przystosowac do zycia z tetnem 70. Zycie tu jest jak spiaczka...

zgadzam się z Tobą. Poza tym mieszkasz w nie ciekawym miejscu, mieszkałam tam przez rok. Wydaje mi się tu gdzie jestem teraz ludzie są trochę inni i żyje się lepiej. Ale jednak ich tempo życia, sposób myślenia, ambicje i (!!!) podejście do pracy są takie jakie są. Na pewno są ludzi którym to odpowiada, ale ja nie mogę się przyzwyczaić. I darujcie sobie teksty 'jak ci sie nie podoba to wracaj', bo raczej nie wrócę z dnia na dzień, ale mam nadzieję że kiedyś wrócę. Z resztą wyjazd tutaj też trzeba było lepiej przemyśleć.
I nie jestem osobą która tylko pracuje a potem pije w weekend, nie ma znajomych i jednyne za czym tęskni to ogórki kiszone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok