Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
[b]Anna82 napisał:

Niestety nie. Trochę trzeba sobie poczekać.[/quote]

I tu mamy wyjasnienie etymologiczne:rzeczownik "czek" pochodzi od czasownika "czekac"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marta K.
(mmartuskaa)
Wiking
Witam,
na czeku małym drukiem jest napisane kto jest płatnikiem. W przypadku Deutsche banku, w Polsce jest to bank Pekao SA. Prawdą jest, że czek realizuje się kupę tygodni, jeżeli robisz to przez każdy inny bank. Jeżeli czek zrealizujesz w Pekao SA kasę dostajesz od ręki! Od pani z okienka! Ale musisz mieć tam konto. Ale to nie ma problemu, konto zakłada się w 10 minut. Później możesz je zamknąć.
Pozdrawiam,
Marta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Korzeniowski
(toko03111)
Wiking
Potwierdzam, pieniadze sa wyplacane natychmiast, sa to wasze pieniadze, a "bankowe opowiesci" , ze za 5-8 -12 tyg mozna wlozyc miedzy bajki. Po prostu bank obraca waszymi pieniedzmi przez ten okres.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(magik473)
Początkujący
A jest możliwośc zrealizowania tego czeku w Norwegi ?? tylko że on jest wystawiony w zł ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
magik473 napisał:
A jest możliwośc zrealizowania tego czeku w Norwegi ?? tylko że on jest wystawiony w zł ;/
Tak jest taka Możliwość .
Idziesz do pierwszego lepszego Skatt . dajesz czek i podajesz Twoje Bankowe Konto Norweskie , a Oni anulują ten czek i przeleją forsę na podane konto .
A dużo tam jest tej Kasy !? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...magik

jaja sobie robisz,

czy naprawde jestes madry inaczej ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(magik473)
Początkujący
brzydal napisał:
...magik

jaja sobie robisz,

czy naprawde jestes madry inaczej ?


z czym masz problem? że pytam bo nie wiem ? żona jeździła po bankach w Pl i pytała jak sprawa wygląda powiedzieli że trzeba założyć konto i czekać do 3 miesięcy ,co w tym dziwnego że chcę się dowiedzieć i wypłacić siano bez zakładania konta itd nie jestem tutaj długo w Nor i ich przepisów nie znam cały czas się dowiaduję czegoś innego ,każdy inaczej mówi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomek Gawryluk
(tita31)
Wiking
Ja czek realizuję na stronce realizacja-czeku.pl/
Krótki czas oczekiwania, bo zawsze czekam ok. 10 dni, a opłata to wręcz śmieszne 19zł Polecam tym którym nie chce się latać i kombinować Firma wszystko załatwi za nas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(Dawid1982)
Wiking
mam pytanie ile sie czeka na czek z Norwegi do Polski bo ja juz czekam 12dni roboczych i nie wiem co sie dzieje?prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok