Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

zakup mebli i transport - Norwegia

Czytali temat:
10 Postów
Kamila Rz.
(kamilarzad)
Wiking
Witam czy ktoś kupował może w Polsce meble i transportował je do Norwegii??
Chciałam kupić w Polsce meble kuchenne na wymiar i łazienkowe i przywieść je tu do Norwegii---Sandnes, może znacie, macie namiary na kogoś kto transportuje takie rzeczy za rozsądne pieniądze, i czy płaci się jakieś cło lub Vat za meble sprowadzane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
cześć wiesz co jeśli robisz meble na zamówienie to chyba nie pod wymiar ja robie meble na wymiar w firmie Komandor i biorę zlecenia z Czech Słowacji może dogadaj się z jakąś fitmą w PL i Ci zrobi meble w Norwegi musisz szukać by firma miała blisko szczecin np.by sie im to opłacało mają swój transport więc koszty mniejsze co do cła to oni już też bedą wiedzieć bo nie wiozą do ciebie gotowego produktu tylko materiały
może się uda tanim kosztem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
a i nie bedę ci podpowiadać że może jakiś projektant by łyknoł robotę na lewusa jest to bardziej prawdopodobne bo firmie nie będzie sie chciało w to bawić chyba że zlecenie jest duże
pamiętaj by zapoznać się z ofertą pana co robi na boku ale za zwyczaj są to dobrzy fachowcy
reszta na pw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Zbyszek B
(zbyszek107)
Wiking
POLSKA-NORWEGIA-POLSKA
TRANSPORT
+48790711000
+4794206667
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów

(Unnskyld)
Początkujący
A nie latwiej skompletowac sobie meble w lokalnej Ikea? Ikea w Noreg ma podobne ceny jak w PL i taki sam wybor.

Znam kilka osob co przywiozlo sobie meble a potem brakowalo czegos, albo drzwiczki nie takie, albo obite w transporcie lub podczas pakowania u stolarza lub po prostu blad w obliczeniach i cos nie pasuje.

Jak dla mnie to nie jest dobry pomysl jesli potem trzeba cos reklamowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
tak jest, ja sie tez ostro zastanawialam nad transportem mebli, ale jak sobie pomysle ze cos bedzie uszkodzone, odbarwione czy czegos bedzie brakowac to juz mi sie odechciewa.
za transportera cena waha sie 700-1500 euro plus prom, plus ew zakwaterowanie dla kierowcow.
jesli chodzi o meble to w PL kupujesz bez Vatu, faktura z zerowym watem a w Norwegi placisz Vat - 25%. Jak jest dobra firma przewozowa to zalatwia te pierdoly z platnosciami.

jak sobie przeliczysz to tutaj tez mozesz cos sobie zakupic w cenie troche wiekszej ale zawsze jest latwiej zareklamowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
W jakich sklepach kupowaliście sobie meble kuchenne w Polsce?
Jak to cenowo wygląda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
KamilaGwiazdowska napisał:
W jakich sklepach kupowaliście sobie meble kuchenne w Polsce?
Jak to cenowo wygląda?



...a to dalej samo do siebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Kupy nie mogę zrobić. Droga redakcjo MN w postaci klickbaitowej Kamilki i innych Grażynek od porad mających na celu wyświetlanie wątka i przy okazji reklam,cóż mi poradzicie?
Ogórki kiszone z mlekiem będą ok? Czy może lewatywa?
Ło pambucku, co za biedny portal. Jak nie troll w postaci 20 nicków, tak ta cipka rzekomo mająca tyle życiowych problemów z wielu dziedzin.
Kamilo, och Kamilo, kiedy zadasz jakieś bardziej treściwe pytanie. Np o rodzaje i rozmiary wibratorów? Bo skoro tyle pytań na forum MN zadajesz, to znaczy, że chlopa nie masz i ogólnie pizda życiowa z Ciebie.
A tak na poważnie.
Panie moderatorze, weźże się ogarnij, i może tak trochę więcej ambicji w kreowaniu forumowej rzeczywistości
Bo to, co tu tworzysz teraz, to byle 12latek wyczuje fake
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
KamilaGwiazdowska napisał:
W jakich sklepach kupowaliście sobie meble kuchenne w Polsce?
Jak to cenowo wygląda?

...a to dalej samo do siebie...

Ty to masz jakiś uraz, na tle tej kobiety z rozczworoną jaźnią.
Przecież ona w tym temacie, zabrała pierwszy raz swój udział.
9-lat temu, to ona chodziła pewnie jeszcze do gimnazjum.
Weź sobie na wstrzymanie z tą istotą bosskom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok