Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Andrzej Bednarczyk przemek brach Lily Liliana Przemyslaw Piskorz marta K RafałTDW Karol2101 Mateusz Karassek Kocurro87 (2742 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
nie wiem o co ty prosisz dziewczyno ???

to jest zwyczajne fałszowanie dokumentów i grozi za to kara , na pewno nie lżejsza niż w Polsce

trzeba na prawdę mieć zdrowo nawalone w głowie żeby jeździć na sfałszowanym prawku -- proponuję dodrukować sobie 1 milion nok w nominałach np. 1000 i wszystko będzie ok >

hahahahah


pokaz mi gdzie w twoim poscie jest napisane ile jej ewentualnie grozi?
zwykły typowy dla ciebie ironiczny,przesmiewczy i nic nie wnoszący tekst(choc czasem jestes pomocny)....
J staram sie przestrzegac prawa i pewnych (madrych) reguł,a le czasem tak wychodzi lub zycie nas zmusza to ich łamania i nie ma ludzi, którzy zyja idealnie w harmoni z prawem.....
poza tym pani pytała w imieniu swojej przyjaciółki,która pewnie płacze i zamartwia sie najblizszą przyszłoscia.....
Ja tam jej współczuje szczerze,bo to nic przyjemnego.......
A,ze sie stało, no niestety mleko sie rozlało i nie ma nad nim co płakac....
ponawiam apel > jesli nie masz nic pomocnego dla "przestepczyni" to zachowaj swoje"dobre rady" na kiedy indziej i nie marnuj potencjału,bo CZASEM warto poczytac twoje celne i mądre uwagi.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Monisssiaa)
Wiking
ten kto krytykuje ten niech się uderzy w serce czy jest bez skazy!!! niema ludzi idealnych, każdy popełnia błędy i na błędach się uczy. Prosiłam o pomoc a nie o krytykę!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
gabriel napisał:
buniusia79 napisał:btw. wieRZę nie wieŻę w tym
kontekscie

NO POPATRZ ... Jednak bystra Jesteś ...
Jednak tymże razom Pudło ...
---
Zastosowałem dokładny chwyt ... takowy jako i Twój ...!
Pisząc wieżę ... poza forum powiedziałem znajomym , że powinnaś być tam umieszczona ku Pamięci i przestrodze INNYM.
Masz jeszcze jakieś ..".ALE"... we tymże tymmacie...!?!?!?... .


człowieku > ty jestes naprawde chory!
Skoro ją wysyłasz do wiezy, to ciebie powinni do najciemniejszego lochu zamknąc!
Ty jestes Very deep purple
aaaaaaaaaaaaa ona lubiła twoje posty.............

To nie jest brak kobiety w twopim przypadku, to postepujaca bardzo szybko starosc i zbuntowane ciało nie moze tego zniesc,ze w okół jest jeszcze masa fajnych,młodych i symaptycznych ludzi....
wy tam na hanysowie mówicie na takich pojebusów "zmierzły"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
polacy to najgłupsza nacja przebywajaca za granica!

poprostu wstyd......

.........troche pokręcony ten twój wstyd jeśli tak nieskrepowanie jeszcze się produkujesz tutaj
no ale polak przecież potrafi wszystko.......chociaż jest najgłupszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
retier1 napisał:
polacy to najgłupsza nacja przebywajaca za granica!

poprostu wstyd......

.........troche pokręcony ten twój wstyd jeśli tak nieskrepowanie jeszcze się produkujesz tutaj
no ale polak przecież potrafi wszystko.......chociaż jest najgłupszy



nawet wstyd przekręcić w żart i dobrą zabawę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
skoro ja potrafię żyć normalnie to inni też potrafią

jeśli ktoś nie potrafi żyć normalnie to niech się przygotuje że poniesie tego konsekwencje

nie ucz mnie marianek73 i Monisssia jak i co ?? , robicie z siebie cnoty do potęgi

nie tylko na tym forum ludzie siebie obrażają itd.

ja stwierdzam ,być może szydercze ale trafne wnioski , tak się nauczyłem i to mi w zupełności odpowiada . A wy możecie jedno drugiemu słodzić na wzajem i nawet róbcie sobie tym dobrze i pocieszajcie się do bólu

Fajnie by było żeby świat był różowy i taki jaki byśmy chcieli żeby był w danej chwili -- niestety kto w dzisiejszych czasach nie myśli trzeźwo to już jego sprawa

pier//doli mnie że jakiś czesio, zdzisio , marianek73 itd. wylewa w moją stronę swoje widzi mi się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
to ty powinienes czuc sie skrepowany,bo to ty sapiesz i buchasz jak stara ciuchcia,ze to,ze tamto,ze przestepcy i łobuzy.......
Ja sie polski ani polaków nie wstydze,a ze piszą? niech piszą, niewazne jak piszą,aby pisali......
cały show busienes funkcjonuje tak od lat i jakos sie kreci.....
a, ze jestesmy najbardziej skomplikowanie,zawistni,chamscy i niepomocni za graniaca,to zadne nowosci!
Wie to kazdy,kto przebywa iwecej niz rok na wygnaniu.......
PS: Czyzby "pies gonczy" zamienił sie w retier 1 ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Monisssiaa napisał:
Witam, chciałabym prosić o pomoc może ktoś się orientuje w prawie Norweskim?? w skrócie wytłumaczę o co chodzi: moja znajoma jechała autem w Norwegii zatrzymali ją: stantens vegvesen posiadała fałszywe prawo jazdy zabrali jej je i wystawili kwitek że podejrzewają ze prawo jazdy jest nie prawdziwe. Ona tu nie mieszka w Norwegii przyjechała w odwiedziny na jakis czas. Co jej za to może grozić co jej tu mogą zrobić za to?? Czy lepiej jakby wyjechała jak najszybciej do Polski czy jak? Proszę o pomoc!!!

Skoro tutaj nie mieszka i dokument był polski to za fałszerstwo będzie odpowiadać w kraju. Wymiar kary można sprawdzić w kodeksie karnym.
Tutaj powinno się skończyć na prowadzeniu pojazdu bez uprawnień, nie wiem jaka za to grozi kara.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Pawel R
(poll73)
Wiking
Prawda jest taka że lepiej dla niej gdyby nie miała prawa jazdy skończyło by się tylko zakazem prowadzenia na terenie Norwegii i 10000 kary a w tym przypadku kara pozbawienia wolności do lat 3 za fałszerstwo zakaz prowadzenia pojazdu na terenie Norwegii i nie wiadomo czy nie dostanie później zakazu wjazdu na teren Norwegii i kary pieniężnej. Co jej do głowy strzeliło w norwegi jeździć na fałszywych papierach. Przypomnijcie sobie co było w Szwecji z fałszerzami płyt. mogę życzyć jej powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
idę w ch///uj stąd

pan marianek73 i Monisssia oczywiście wybrną z tematu obronną ręką -- bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych

ja powtarzam sądził nikogo nie będę --- i nawet żeby chu///jowo mi się spało to napiszę to jeszcze raz błaaahahahahahaha

życzę tak samo zchu///jałych snów panie marianek73 i pani Monisssia ,niech wam się przyśni coś zjeb///ne/go oczywiście

TAK MASZ RACJĘ marianek73 -- JESTEM CHAMSKI///M SKÓRWE///SYNEM Z POLSKI I KOCHAM TEN KRAJ JAK TYCH WSZYSTKICH SK//URWESYNÓW CO W NIM RZĄDZĄ I KRADNĄ W ŻYWE OCZY

DOBRANOC CHU///JE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok