Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Irenusz Szubarczyk Pati T Mycha Mycha Zjawiskowa Dziewczyna Patryk Borak aniak-07 Jacek Ambroziak Krystian Olszowy arcydanio123 Karolina Wisniewska (8979 niezalogowanych)
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Ona82 napisał:
Zuzu jeśli lubisz przesiadywać w kuchni to super, jednak nie każdy lubi siedzieć w garach

nie nie lubię, ale jak komuś bardzo brakuje makaronu to taki domowy najlepszy, a zrobienie go to jakieś 30min (może nie za pierwszym razem), a jak ktoś jest leniwy to wcina to co jest w sklepie i nie narzeka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(Kowalsky)
Początkujący


Podsumowując - w Norwegii to mi najbardziej brakuje polskiej żony z jajami!!!
Taka to nigdy nie narzeka... zrobi makaron z tasiemca, sałatkę z cholewy od gumiaka a i ogórkiem kiszonym się zadowoli jak chłop na delegacji jest



/Sorry, Zuzu, możesz się odgryźć, ja tam idę spać /
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Ona82 napisał:
Kowalsky napisał:
Zuzu napisał:
Ona82 napisał:
Gabryś a znalazłeś cienkie nitki??




Takiego jak Zuzu to ze świecą szukać


Jak już mnie jakaś znajduje to jej świeca nie potrzebna

P.S. @Kowalski baby z jajami to na targu w Polsce wystawały i z tego co kojarzę to niezbyt urodziwe.

Edit o taka o baba



Dobranoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
yoko yoko
(yoko)
Wiking
a jaaak? chętnie spróbuję to wykonać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
yoko yoko
(yoko)
Wiking
yoko napisał:
a jaaak? chętnie spróbuję to wykonać

tzn. ten twaróg jak wykonać samemu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
mi w Norwegii najbardziej brakuje polskich znaczków pocztowych , bzdryngiwacza do bidigibaresu , chleba ze smalcem , ukraińskiej wódki , niemieckiego Lidla , Tesco , wina patykiem pisane (moje ulubione), no i oczywiście brakuje mi tej polskiej przepięknej biurokracji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Ale marudzicie...ho,ho,ho...gorzej niż ja w kąciku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
powiatowy myśliciel napisał:
mi w Norwegii najbardziej brakuje polskich znaczków pocztowych , bzdryngiwacza do bidigibaresu , chleba ze smalcem , ukraińskiej wódki , niemieckiego Lidla , Tesco , wina patykiem pisane (moje ulubione), no i oczywiście brakuje mi tej polskiej przepięknej biurokracji
pewnie jeszcze BIEDRONKI ci brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Julita Więzowska
(julka235)
Nowicjusz
gabriel wiem ze makarony sa owszem ze tak ale nie takiego typowego do rosolu czyli nitki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Julita Więzowska
(julka235)
Nowicjusz
a co zescie sie tak uczepili?????? powaznie mowilam ze u nas nie mozna dostac wiekszosci produktow mieszkam na lofotach w malej miejscowosci i mamy tu tylko jeden sklep sporzywczy coop,zuzu dziekuje za przepis napewno skorzystam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok