Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Izrael reaguje na decyzję Norwegii. W grę wchodzi zamknięcie ambasady - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Miroman Myśliwy (457 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Izrael reaguje na decyzję Norwegii. W grę wchodzi zamknięcie ambasady
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Kamysz
(Duchowny)
Wiking
Jonas Gahr Støre - premier naiwny idiota. Palestyńska dzicz bieżę górę nad zachodnim światem owładniętym lewacką histerią propalestyńską.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-23  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Jak sie nazywa człowiek ktory krytykuje zbrodnie wojenne i ludobojstwo cywili w szczególności dzieszatki tysiecy dzieci?????
Odpowiedź: antysemita.
To wyświechtane haselko nie ma juz dziś zadnego znaczenia.
Ofiary holokaustu Hitlera dzis są oprawcami . Obrzydzenie i odraza do mordercow . Prawdziwą twarz Izraela poznaliśmy w wywiadzie na kanale zero gdzie ambasador Izraela przez 2 godziny obrażał Polakow . Nie przeprosil nawet za egzekucje wolontariuszy z world central kitchen.
A teraz jeszcze ten smiglowiec prezydenta iranu jak myslicie sam spadł?
Tak samo jak premier slowacji sam do siebie strzelił
Zgłoś wpis
Oceń wpis:35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Kamysz
(Duchowny)
Wiking
Kanał Zero, adekwatna nazwa do poziomu odbiorców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Kamysz
(Duchowny)
Wiking
Najlepiej jakby Norwegia utworzyła u siebie państwo Palestyńskie , w końcu ma trochę terenu o małej gęstości zaludnienia ciekawe co wtedy się wydarzy , zapewne Palestyńczycy zrobiliby taki rozp.... jak Libanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
I jedna i druga strona nie jest święta. Dobrze pamiętam kto kogo zaatakował i jak muzułmanie to świętowali na całym świecie. Cierpią jak zwykle zwykli ludzie przez decyzje dziadów na górze. Żydzi niszczą świat od góry a muzułmanie od dołu. Polska trzyma stronę żydów (mam na myśli obecnie rządzących i media, które ich wspierają), Norwegia muzułmanów (wystarczy ich posłuchać w mediach, oni się z niczym nie kryją i zawsze widzą tylko swoją rację). Wystarczy poczytać WP, właścicielami są Żydzi. W konfliktach zawsze chodzi o kasę i władzę. Gdyby zaatakowali nas kosmici czy SI zwróciła by się przeciw nam to dopiero ludzie się zjednoczą, potrzeba wspólnego wroga, taki to już gatunek…
Zgłoś wpis
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
W mediach widzicie to co chca nam pokazac. Uwazam ze powstanie panstwa pod nazwa Izrael w tym rejonie swiata bylo wielka pomylka. Polozenie zarowno geo jak i polityczne doprowadzilo do konfliktu trwajacego od kilkudziesieciu lat. Teraz nastapila eskalacja i nie nalezy sie dziwic palestynczykom ze w koncu *narozrabiali* Pozostali sami w walce z okupantem wspieranym przez zydostwo calego swiata i interesy amerykanskie w tym rejonie. Zauwazcie ze USA inwestujac w Izrael ma swietny punkt wypadowy na caly region. Iran, Irak i cala strefa pod panowaniem amerykanskim. Moga trzymac za morde wiekszosc bamboszy i bezkarnie chowac sie za izraelskim muerm. Tam gdzie ropa tam jest i amerykanska armia. Standard. Podobnie jak rozpierducha w Iraku pod pretekstem broni chemicznej i biologicznej. Jesli chce sie kogos zdeptac to bat sie zawsze znajdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą .

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

www.zbawienie.com/plan3wojen.htm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Rabin Sanhedrynu Menachem Mendel Schneerson, przywódca Chabad-Lubawicz: „A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC"

www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/...my-daleko-na-polnoc/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
JM odsaw te kolorowe tabletki.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-17  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok