Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Nawet 15% rabatu na S1 i EKUZ

Reklama

Czytali temat:
Karol Pitek Miroman Myśliwy (497 niezalogowanych)
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
W mediach widzicie to co chca nam pokazac. Uwazam ze powstanie panstwa pod nazwa Izrael w tym rejonie swiata bylo wielka pomylka. Polozenie zarowno geo jak i polityczne doprowadzilo do konfliktu trwajacego od kilkudziesieciu lat. Teraz nastapila eskalacja i nie nalezy sie dziwic palestynczykom ze w koncu *narozrabiali* Pozostali sami w walce z okupantem wspieranym przez zydostwo calego swiata i interesy amerykanskie w tym rejonie. Zauwazcie ze USA inwestujac w Izrael ma swietny punkt wypadowy na caly region. Iran, Irak i cala strefa pod panowaniem amerykanskim. Moga trzymac za morde wiekszosc bamboszy i bezkarnie chowac sie za izraelskim muerm. Tam gdzie ropa tam jest i amerykanska armia. Standard. Podobnie jak rozpierducha w Iraku pod pretekstem broni chemicznej i biologicznej. Jesli chce sie kogos zdeptac to bat sie zawsze znajdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą .

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

www.zbawienie.com/plan3wojen.htm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Rabin Sanhedrynu Menachem Mendel Schneerson, przywódca Chabad-Lubawicz: „A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC"

www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/...my-daleko-na-polnoc/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
JM odsaw te kolorowe tabletki.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-17  
Odpowiedz   Cytuj
201 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Troche znajomosci geografii by sie przydalo,bardziej strategicznym panstwem na bliskim wschodzie dla USA jest Turcja a nie Izrael,druga sprawa piszesz ,ze palestynczycy walcza osamotnieni,kto niby wspiera Hamas,Hezbollah,kto niby wspieral finansowo budowanie tuneli podzziemnych w strefie Gazy (600km) ? tyle w Polsce nawet nie ma tuneli,odpowiedz jest prosta Iran,ktory walczy o strefe wplywow w tamtym terenie,idac na imprezy czy koncert w plenerze bardziej balbys sie Zyda,czy muzulmanina? po trzecie znajdz mi w historii panstwo Palestyna,70 % tej populacji mieszka w Jordanie,sztuczne panstwo,sluzace jedynie muzulmanom jako pole bitewne,Izrael robi dobra robote,chroniac swoich cywili,nie jestem tak naiwny jak reszta postepowej Europy,probujac wcisnac nam wilka w owczej skorze,w sklad Europejskiego Sadu Sprawiedliwosci,wchodzi 2 muzulmanskich sedziow Nawaf Salam i Karim Khan,ani jednego sedziego reprezentujacego Zydow,to wynik moglbyc tylko jeden,ze uznaja panstwo Sralestyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nie tylko geografia, wystarczy poczytać stary testament o wyjściu Izraelitów z Egiptu, błąkaniu się 40 lat po pustyni i osiedleniu się na ziemi danej przez Boga… Chrześcijaństwo i Muzułmanizm ma swoje korzenie w Judaizmie. Nie jestem teologiem, ale Chrześcijanie uwierzyli że Jezus był mesjaszem na jakiego czekano a Muzułmanie uwierzyli Mahometowi, który chodził z szablą i był przywódcą jakiego ludzie nastawieni na polityczne gierki oczekiwali. Jezus powiedział że naród Izraelitów będzie deptany póki czasy pogan nie przeminą, jak do tąd się to sprawdza. Obecnie widać w Europie gdzie wpływ mają Żydzi a gdzie muzułmanie. Czy wy słuchacie norweskich mediów? Posłuchajcie młodzieży, która jest zaangażowana w politykę, otwarcie gardzą europejskimi wartościami i ciągle forsują swoje przekonania. Muzułmanie idą w ilość a Żydzi szli w jakość. Niestety prawdziwego spokoju nigdy nie będzie. Przyjrzyjcie się temu światu, coraz więcej wiemy o kosmosie i okazuje się że w tym świecie rządzą brutalne prawa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
Lewy! Zydostwo to okupacja! Wzieli sie z dupy w tym rejonie swiata i terroryzuja wszystkich dookola. swiat arabski pozostawmy arabom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
XX1 w jakim ty swiecie zyjesz. Jaki testament, jaka ziemia dana przez Boga! mamy 21 wiek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
201 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Niezainteresowany napisał:
Lewy! Zydostwo to okupacja! Wzieli sie z dupy w tym rejonie swiata i terroryzuja wszystkich dookola. swiat arabski pozostawmy arabom.
Jaka okupacja czubku,to jest ich ziemia,ty co niedziela modlisz sie do zydowskiego boga,muzulmany to mix Tory i Biblii,ich pedofil sorry prorok jezdzac wielbladem dobrze znal obie religiie od teologow tam zyjacych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Eli Bulls, a co ma XXI wiek do duchowości? Ludzie nawet nie panują jeszcze nad pogodą, muszą podcinać gałąź, na której siedzą by czerpać energię. Według japońskiego futurologa Micho Kaku, który wyróżnił 4 poziomy rozwoju cywilizacji, my znajdujemy się jeszcze w zerowym. Pierwszy to panowanie nad pogodą i czerpanie energii z kosmosu, czwarty to stworzenie własnego wymiaru, czyli bycie Bogiem… My dla SI jesteśmy stwórcą i bogiem choć kiepskim… Ja zawsze lubiłem dużo tworzyć, nigdy mi samo nic się nie zrobiło, gdyby tak było to mógł bym podejrzewać że świat sam się stworzył. Poczytaj o religiach i zrozumiesz że te trzy religie mają jedno źródło i są dużo bardziej skomplikowane, reszta to system wierzeń lub systemy filozoficzne. Osobiście uważam że wszystkie te religie są bardzo zniekształcone przez ludzi, dla własnych celów. Skoro Żydzi wierzą że Bóg im dał Izrael to nie wyprowadza się stamtąd. Wyobrażasz sobie więcej Żydów w innych krajach? Żydzi to politycy, biznesmeni, artyści, naukowcy… Najbardziej podstępna i niebezpieczna nacja świata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok