Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

„Największa demonstracja od upadku komunizmu”. Norweskie media o marszu 4 czerwca - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Jerzy Świerzykał Jan Maryjan mariola kobus Zbigniew Karpinski mart enty Lahotron Tomasz Lenartowicz Miroman Wladman Myśliwy (843 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
voodoo31
(voodoo31)
Wiking
Boją się Tuska, bo widzą w nim realne zagrożenie. Staną na głowie aby go pogrążyć i wykluczyć z wyborów. Bardzo dobrze że jest o tym głośno w mediach na arenie międzynarodowej. Niech świat usłyszy o tym co tam się dzieje. Przez prawicowe rządy kraj za chwilę wróci do średniowiecza. Ich nadal wysokie poparcie dowodzi tylko temu jak nieświadomy jest nasz naród.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Ludzie mają strasznie krótka pamięć. Zapomnieli już że Tusk rządził i dostał od społeczeństwa kopa w tyłek w demokratycznych wyborach . Pomijając wszystkie afery podniesienie wieku emerytalnego co było chyba gwoździem do trumny nie licytując się z aferami PiS respiratorowymi i w sumie nie do zliczenia.
Problem jest taki że społeczeństwo jest jak patologiczna rodzina . Żona odeszła od męża bo ten ja bił w sobotę do innego który bije ja w niedzielę . Po 8 latach wraca do tego pierwszego zwyrodnialca.
Coś z Polakami jest chyba nie tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:40  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
U schyłku rządów Tuska był wyemitowany odcinek „Kuchennych rewolucji” w Przasnyszu. Restauracja „Długi wąż”, szef jeździł Porsche i miał samolot a pracownicom płacił po 3zl. Może ludzie tęsknią do tego? Było biednie, ale śmiesznie…
Zgłoś wpis
Oceń wpis:35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Knap
(SzymonKnap11)
Wiking
Dokładnie tak!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Manior
(Manior)
Wiking
Byli na marszu moi znajomi, żadne z nich nie popiera Tuska, bo to jedno zło razem z Kaczyńskim. Banda tylko dzieli nas od lat i okrada. Ale najgorsi są fanatycy zapatrzeni w jednego i drugiego myślący, że sam jakimiś guru. Rośnie już 3 siła, młoda i kompetentma. Nie dajcie się zmanipulować i oddajcie swój głos wyborach na kogoś innego niż PiS i PO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Manior
(Manior)
Wiking
Nikt się go nie boi... To Konfederacji się boją, to jest czas młodych którzy zaczynają być coraz bardziej świadomi do czego nas doprowadza ich polityka.
W TVP już nawet o Mentzenie i Bosaku się nie wspomina czy nie zaprasza na debaty, bo merytorycznie by ich zajechali. Na TVN jeszcze szczują, ale to już nie pomoże. Nawet kłamstwa o niby koalicji z PiSem są wyśmiewane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1560 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Uderz w stół, a trollki przedwyborcze wyjdą ze swoich nor, jak te karaluchy, które bez głowy mogą przeżyć i 2 tygodnie, ale w końcu z głodu zdechną
No i ten plusikowo minusikowy szał... Standardowa procedura memłonów i niedojebków pokroju trumpowoputinokaczorogulaszotrolollollo...
Żenua
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-22  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Ej wy Tuskowie i Kaczynscy . Siedzicie tutaj wypowiadacie sie za ludzi ktorzy zyja i m8eszkaja tam gdzie sie urodzili i na codzien zyją w tym . Cwaniaczki z was jak nie jeden z tych kogo tak opisujecie . Wroc i dzialaj z lufzmi å nie siedzisz jeden z drugim w innym kraju .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Mojanorwegia.. nie powinna dolewać oliwy do ognia i powinny być artykuły tylko związane co się dzieje w Norge!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok