Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Gorzej było tylko w trakcie pandemii. Korona norweska z historycznie niskim kursem - Norwegia

Czytali temat:
dariusz jankowski wiking norwegia Joanna Kuchnicka Miroman Riggman Tomasz012 (1328 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Usa znowu podniosło stopy . A norwegia się boi i podnosi powoli zbyt wolno . Nie chca zeby zadłużone po uszy gospodarstwa domowe Norwegów zbankrutowaly przez wyższe raty. ale to nie pomoże na dłuższą metę bo Norwegów nie będzie stac na zakupy w marketach bo większość jest importowana za drogie euro. A jak Norwedzy zrozumieją że wakacje zagraniczne w tym roku beda piorunsko drogie za nic nie warta koronę to może wreszcie otrzeźwieją .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 68  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Gliszcz)
Wiking
Polacy zaczną wyjeżdżać z Norwegii, mam na myśli pracowników. Np. do Finlandii... Sam powiedziałem sobie, że jak nok spadnie do 36 gr to palę stąd gumę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Jaka masz różnice między 36, a 38?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Ostatnio byłem w Czechach na wycieczce i korona norweska zbliża się wielkimi krokami do ceny korony czeskiej. Korona norweska najgorszą i najsłabszą walutą ze wszystkich skandynawskich krajów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mateusz bober
(quercus4)
Wiking
Ważniejsza jest dla nich kasa z ropy niż własna gospodarka i społeczeństwo.
P.s. Kasa z ropy idzie na
"przyszłe pokolenia "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Przy tym kursie i ośmiu godzinach pracy trzeba być desperatem żeby tam siedzieć.Chyba że ktoś ma mieszkanie za darmo i jezdzi rowerem do pracy i dwa worki mielonki z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok