Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
mart enty N O boj fra oszlo G123 G-321 Miroman Skandynaw2903@o2.pl Riggman Bartek Mazurek Stolem (1856 niezalogowanych)
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
ZST napisał:
Leżysz jak kłoda chyba ty , bo chlejesz w swoim pokoiku od 3 miesięcy w dzień w dzień . Widać , że nie byłeś na budowie , bo nie wiesz jak się pracuje na rotacji . Do domu nie jeździsz , bo żona cię oo tygodniu irytuje , a dzieci ciągną kasę tylko haha. I jeżdżę do Polski , nibyladia jest w twoim świecie . W przeliczeniu kolego mam więcej , i pół roku moje podróżować albo jak wolisz leżeć jak kłoda .
Wątpię w to co piszesz, ponieważ nie masz innego wyjścia.
Pamiętaj iż w Norge zwykły etat to ~1950-godzin i nic więcej. Można jeszcze dorobić na projekcie do 200-godzin rocznie o ile dana inwestycja posiada stosowne zezwolenie! A i tak mało który Utland z tego korzysta tylko rdzenni.
Nadto Każdy bemanning i inni, bardzo tego pilnują ponieważ są kontrolne naloty na księgowe.
Teraz jest właśnie rozliczenie roczne.
Poszukaj sobie lonszlipy i spisz godziny pracy z danych miesięcy i podziel przez stawki godzinowe. TYLKO UCZCIWIE!
Bez żadnych dodatków za jedzenie, transport i tego podobne duperele.
I zobaczysz wtedy ile się nachapałeś więcej od tego zwykłego dniówkowego.
Który również ma stosowne dodatki z danego projektu jak turnusowi. a może i więcej.
Praca na turnusach to Iluzja co do zarobków.

Niemniej faktycznie, jak się ma młodą żonę i maluchy, to taki system jest dobry, jednak nic nadto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ZST
(ZST)
Wiking
Za jedzenie , spanie ,i przeloty nie płacę , więc nie liczę ,32 mam na rękę . Więc jak inni z tych 30 nie muszę odejmować w/w rzeczy , bo mam zagwarantowane . Czyli cała kwota jest dla mnie . Rozumiem twoje zdziwienie , ale nie każdy zarabia to samo . I nie pracuje w bemaningu , tylko typowa firma norweska .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
ZST napisał:
. I nie pracuje w bemaningu , tylko typowa firma norweska .

A bemanning to niby jaki jest ? chinski ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok