Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polak? „Budowlaniec, pijak i homofob”. Stereotypy w Norwegii wciąż żywe - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak? „Budowlaniec, pijak i homofob”. Stereotypy w Norwegii wciąż żywe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Nic dodać nic ująć! No niestety ciężko poluny sobie na tą opinię zapracowały... jakby ten Hamyrakin ciotaą nie był to by jeszcze zauważył, że każda polka to sprzątaczka....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -42  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Polacy za duzo pija ....mozliwe ale ograniczenie sprzedazy alkoholu w NO nie jest bez powodu a juz z pewnoscia nie przez to ze polacy duzo pija ...
Polacy za duzo pala ...mozliwe ale ograniczenia wwozu papierosow zapewne sa dla tych Norwegow ktorzy malo pala ...i maja kupowac papierosy w NO ...ale jak to taka marginalna ilosc palacych to nie powinno to robic zadnej roznicy dla budzetu .
Norwegowie lubia sie smiac z innych ale swoich wad zapewne nie widza ....
sa ukrytymi rasistami ,nie lubia tez mowic o tym jak to kiedys bieda trawila ich piekny kraj i ....Norwezki sprzataly domki w USA ....sa zakompleksieni po czubek glowy .
@Ryszardzie ...Ty taki cwaniaczek jak widze z wypowiedzi ..... na ktorej budowie gwozdzie przybijasz ?_....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 58  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marek G
(marko31)
Wiking
Dzieki Polakom i naszemu sprytowi norwedzy mają domy i mieszkania jak pałace i gdyby nie my to by dalej w piwnicy mieli kible wc. A z piciem alkoholu to owszem Polacy piją ale dla tego zeby odreagować od Norwegów i ich kultyry która jest wielką depresją ale norwedzy bardziej czekają na piątek by biec do baru zeby się napić z powodu bycia singlem i samolubem.
A paleniem to jest tak ze im szkoda na papierosy bo drogie chc mają poza stan i przeciesz wstyd bo co powie sąsiad który ma o jedną rzecz lepszą od niego, a my palimy bo lubimy do kawy . Są Polacy kurzy zepsuli nam opinie nie będę obrazał ich bo i tak nie zrozumieją bo w Polsce siedzieli bez grosza a tu raj .
A jesli chodzi o mieszkanie po 10 ludzi to podziekujmy Polakowi który chce się dorobić na wynajęciu pokoju i mieszkan .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 47  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
szymon siperek
(papito)
Wiking
No i co
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Nie mam problemu wkurzyć Norwegów jak za bardzo panoszą się, po prostu im mówię, że Polak był norweskim królem.
Eryk Pomorski - król Danii, Szwecji i Norwegii, Wenedów i Gotów, książę Pomorza.
Urodził się i też został pochowany w Darłowie.

Ps. Nie palę papierosów i nie przywożę do Norwegii na handel. Żubrówką nie gardzę.
Za to na duty free kupuję whisky i cygara i przywożę do Polski dla siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tytus Romek
(Bulejs)
Wiking
Norasy to ułomy. Mały procent Norwegów jest ogarnięta. Gdyby nie ropa i gaz, to przyjeżdżaliby do nas na zarobek zrywać jabłka. Srają wyżej niż głowę mają. Ostatnio norweżka kasjerka, obsługując klienta(polaka)5 razy liczyła puszki(energetyka) w zgrzewce. I za każdym razem inny wynik jej wychodził tragedia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Misio72
(Misio72)
Wiking
My się po prostu dajemy kopać w tyłek i to jest najwiekszy problem ,,nie szanujemy się i kazdy naród to wykorzystuje każde inne nacje potrafią sie trzymać razem a my co robimy ...Patrzymy tylko gdzie tu na koledze zarobić chociaż 10 koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Misio72 napisał:
My się po prostu dajemy kopać w tyłek i to jest najwiekszy problem ,,nie szanujemy się i kazdy naród to wykorzystuje każde inne nacje potrafią sie trzymać razem a my co robimy ...Patrzymy tylko gdzie tu na koledze zarobić chociaż 10 koron
Mnie taka polaczkowa budowlana szmata z karczychem jak u buhaja, pozbawiła w tamtym roku pracy na projekcie w Vennesla, ponieważ za wolno biegałem i za mało dzwigałem!!!
A przecież on nie będzie na mnie tyrał, A przecież projekt był na godziny i długi termin realizacji.
Poszedł do norga i się poskarżył.
Norg przyszedł i przy nim pokazując go ręką powiedział, że za wolno robię i SZMATA jak burak, mało się nie spalił...
Dał mi inne lżejsze zajęcie.
To jak norgi, mają nas szanować tak ogólnie, skoro sami podkładamy kłody pod nogi drugiemu w grupie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Znałem Język norweski zanim przybyłem do tego kraju, co budziło szacunek i podziw u Norwegów.
Generalnie to trzeba być samym że sobą szczerym.
Jeśli najmujesz się jako pies ,to szczekaj.
Nie przyjeżdżasz, godzisz się na warunki a potem ale do wszystkich o wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok