Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mają 7 000 000 koron długu, nie są w stanie spłacić kredytu. Właśnie pozwali bank - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Joanna Kuchnicka mart enty Miska91 Riggman Maciej22 (1063 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
Ja też chcę dostać 7 baniek kredytu, a potem z połowę niech mi anulują. Ni widziały gały co brały, do szkoły nie chodzili ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Śmiać się czy płakać? Rumun na bezrobotnym dostał kilka milionów na dom ...Ciekawe kto im te kredyty podpisywał? Też rumun czy "mundry "norek po 2 letniej szkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
Śmiać się czy płakać? Rumun na bezrobotnym dostał kilka milionów na dom ...Ciekawe kto im te kredyty podpisywał? Też rumun czy "mundry "norek po 2 letniej szkole
Ryszardzie, śmiać się czy płakać nad przydomkiem który sam sobie wymyśliłeś - Lwie serce - może lepiej pasowałoby - oj maluśki maluśki maluśki...
Tyś rumun, bezrobotny, mundry norek czy ktoś ty tak naprawdę? Weź się człowieku zastanów nad sobą zanim cokolwiek powpisujesz publicznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok