Cyt:"Świąteczna zbiórka to wyciągnięcie pomocnej dłoni do tysięcy osób",

"Przychodzą do nas rodziny, które nie mają możliwości wręczenia swoim dzieciom prezentów świątecznych i kupienia ciepłych ubrań, ponieważ znalazły się w trudnej sytuacji ze względu na wyższe ceny żywności, prądu i benzyny. "
Ręce opadaja jak sie to czyta..
W panstwie, ktore "leży na gazie i ropie" to spoleczenstwo jeszcze musi wspomagac biedne rodziny??

rządowi Norweskiemu powinno byc wstyd!!! Wstyd !!! I jeszcze raz wstyd!!
Nie mowiac o tym ,ze takie rzeczy to tylko w np: Grecji.., ale taka bieda w Norwegii..?? to jest dla mnie nie do pomyslenia...

"Norwegia mlekiem i miodem płynąca" ...