Raport Twoich kredytów

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Pobierz

Rekordowe ceny prądu w Norwegii: analitycy ostrzegają przed zimowymi rachunkami - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Bogusław Zawisza Miroman Donatan MałeMi Riggman Sarpis Patrycja Buxton (335 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rekordowe ceny prądu w Norwegii: analitycy ostrzegają przed zimowymi rachunkami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
117 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Początkujący
Cyt:"Gospodarstwa domowe mają przygotować się także na wysokie rachunki za dostawę energii elektrycznej w nadchodzącym sezonie zimowym."

Jak tak, to stawki na godzine pracy tez powinny wzrosnąc ,zeby spoleczenstwo tez takie biedne nie bylo, powinno to byc wszystko wyposrodkowane... a nie tak brzydko z ludzi żdzierac te marne korony oj bida,bida nadchodzi.. ale zawsze mozna posiedziec przy swiecach.. zawsze to klimat bardziej cieplejszy i romantyczny..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
cz_ubek
(cz_ubek)
Wiking
" ograniczenie eksportu energii produkowanej w Norwegii nie zakończy krajowego kryzysu. Brak wpływów z zagranicy doprowadzi do zrównania się cen w kraju fiordów z kwotami obowiązującymi w pozostałej części Europy"
A to dlaczego?
Produkcja energii w Norwegii jest tańsza to po pierwsze, a po drugie, w poprzednich latach kiedy wpływy były mniejsze, bo cena prądu była niższa a produkcja kosztowała mniej więcej tyle samo, ceny nie musiały się zrównywać?
Ile od początku roku zarobiły spółki produkujące energię?
Podejrzewam że duuużo więcej niż w analogicznym okresie w latach poprzednich.
Gdzie tu sens, gdzie logika?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
ale to doprowadzi do inflacji czego Rzad nie chce i wychodzi z zalozenia ze.......dasz rade! i po temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
239 Postów
Riggman
(Riggman)
Stały Bywalec
gorsze jest to ze od tego roku zabronili uzywania parafiny z ropy naftowej i ludzie masowo wymieniali piece na olej na niby w tej samej cenie ogrzewanie ekologiczne typu klimatyzatory i pompy ciepla a teraz zaloze sie ze placza. Rzad poprostu musi sie odbic po wydatkach na kowidowe sprawy a kosztem nas poprostu. Niby malo wody w zbiornikach to drogi prad ale co to ma ilosc wody do ceny...doslownie nic, to jest takie sztuczne spekulacje zeby jak najwiecej zarobic. Trzeba poprostu przeprosic sie z kopciuchem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram