Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia zaostrza przepisy wjazdowe. Nieprzestrzeganie grozi deportacją - Norwegia

Czytali temat:
maX d Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. K-A-R-O-L Marcin 1985 prodige18 (3259 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia zaostrza przepisy wjazdowe. Nieprzestrzeganie grozi deportacją
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Jestem zaa.
Koniec szurów i foliarstwa w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Jestem za ale dlaczego nie kontrolowac zaszczepionych... Ci rowniez zarażają... Przykladow moglbym mnozyc chociazby na mojej budowie gdize czterech koles zaszczepionych wrocilo ze śląska i z goraczka do pracy przyszli dobrze ze szef ich pogonil zrobic testy wyszedl pozytywny. I co? Na to nikt nie patrzy tylko przesladuje sie tych ktorzy z roznych powodow sie nie szczepią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agaks
(Agaks)
Wiking
Promowanie szczepien ciag dalszy. Przeciez wiadomo ze szczepienia chronia przed zakazeniem maksymalnie 6 miesiecy. Zatem zaszczepieni i ozdrowiency powinni miec tak samo wazne paszporty czyli 6 miesiecy. Ciekawe co wtedy gadaliby zaszczepieni. Ozdrowieniec przeszedl covid i wie w jakim stopniu bylo to obciazajace sluzbe zdrowia. Natomiast szczepiony, ktory zachoruje to loteria co widac po ilosci zaszczepionych w szpitalach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafi Rafi
(olek687)
Wiking
Szczepienie nie jest obowiązkowe!!!a raczej ludzie sami zaczynają panikować odnośnie wirusów wirusy były i będą I sami się dzielą na tych zaszczepionych i nie zaszczepionych, najpierw trzeba się dowiedzieć co to za szczepionka i co w niej jest a potem się zaszczepić a nie szczepić się bo ktoś każe to tak jak ja bym ci powiedział wstrzyknie sobie wodę albo inne gówno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafi Rafi
(olek687)
Wiking
A ty się sugerujesz tym co piszą w mediach to tak jak wybory w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
prodige18
(prodige18)
Wiking
A czy ktoś wie jak wyglada sytuacja z lotami międzymiastowymi? Czy tez trzeba robić testy czy chodzi tylko o wjazd z poza kraju ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
prodige18
(prodige18)
Wiking
A czy ktoś wie czy to się tyczy tylko wjazdu do kraju? Czy loty miedzymiastowe tez obejmuje obowiązek wykonania testów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mirek H.
(Mirek7)
Wiking
trzeba zamknąć Szwecję, święta idą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiking
Jak to KAŻDY ??? A zaszczepieni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok