Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wizz Air zawiesza połączenia z Polski: ucierpią podróżujący do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Zbigniew Karpinski boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Bialy1234 (1116 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wizz Air zawiesza połączenia z Polski: ucierpią podróżujący do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Za chwile zlikwiduja reszte tylko poczekaja az ludzie kupia z wyprzedzeniem bilety .....pozniej zamienia na jakies smieszne punkciki do wykorzystania na pozniej albo do wykorzystania na lot krorego nigdy nie planowalismy ....przerabiane ,dodam ze Ryanair oddal mi pieniadze za odwolany lot ...w Wizzair mam punkty ....nie do wykorzystania bo nie wybieram sie nigdzie tymi liniami .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mwt)
Wiking
Ktoś tu opowiada głupoty. Wizz air oddaje pieniądze (100,% do tygodnia) albo 120% na nowe koty w ciągu 2 lat..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Boguslaw Piskorz
(Boguslaw_Piskorz)
Wiking
WizzAir oddaje,owszem ale pod warunkiem, że bilet kupiono na własne nazwisko. Mi nie chcieli oddać kasy bo kupiłem ze swojej karty bilet dla Żony. Takie cóś małym druczkiem napisane w zasadach dot. zwrotów. Tak że ostrzegam. Musiałem jej kupić płacąc znowu (modląc się żeby lotu nie odwołali) choć kwotowo by się mieściła w cenie biletu, który jej kupiłem na lot odwołany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok