Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska naruszyła unijne prawo, uważa Komisja Europejska. Jest wniosek o karę finansową - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Megip MałeMi (1554 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Ja myślę że Polska jednak powinna otworzyć granicę z Białorusią i wpuścić te setki a nawet tysiące uchodźców które tylko na to czekają i umożliwić transfer pod niemiecką granicę ciekaw jestem jak zareaguje Merkel , przeciwników takiego pomysłu którzy powiedzą że " Jak to , kto za to zapłaci itp itd...." ...uspokajam oni nie zamierzają zostać w Polsce...tak zdesperowani to oni nie są hahaha.... dokładnie jak te 750 osób które zostały "Ewakuowane" z Afganistanu ...chęć pozostania w Polsce zgłosił 50 osób ....reszta liczy na pobyt w Niemczech, Szwecji, Francji itd...ta gdzie są już ich rodziny...heheeh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Jan Wężyk)
Wiking
Ponoć Polska nie ma kasy tylko długi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Wymierzenie kary dla Polski głównie domagała sie opozycja, te lewicowe zaklamane śmierdzioszki co tak plują na wlasny kraj, tylko pozostalo im tylko wykrzykiwac ,skoro wybory ciągle ostatnio przegrywali, wracając do nałozenia kar dla Polski,to Polska ma swoje prawa,wiec UE nigdy Polską nie bedzie,wiec wypad !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałeMi napisał:
Wymierzenie kary dla Polski głównie domagała sie opozycja, te lewicowe zaklamane śmierdzioszki co tak plują na wlasny kraj, tylko pozostalo im tylko wykrzykiwac ,skoro wybory ciągle ostatnio przegrywali, wracając do nałozenia kar dla Polski,to Polska ma swoje prawa,wiec UE nigdy Polską nie bedzie,wiec wypad !!

...ktoś tu kiedyś napisał o tobie,że twoje uszy podtrzymuje sznurek przebiegający pomiędzy...ja dodam,że na tym sznurku wisi też twoja ostatnia szara komórka...
...chyba sznurek się poluzował troche...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Wymierzenie kary dla Polski głównie domagała sie opozycja, te lewicowe zaklamane śmierdzioszki co tak plują na wlasny kraj, tylko pozostalo im tylko wykrzykiwac ,skoro wybory ciągle ostatnio przegrywali, wracając do nałozenia kar dla Polski,to Polska ma swoje prawa,wiec UE nigdy Polską nie bedzie,wiec wypad !!

...ktoś tu kiedyś napisał o tobie,że twoje uszy podtrzymuje sznurek przebiegający pomiędzy...ja dodam,że na tym sznurku wisi też twoja ostatnia szara komórka...
...chyba sznurek się poluzował troche...

Nie interesuje mnie zadnego cymbala zdanie,a takze twoje,a ja mam prawo do wolnej swojej wypowiedzi i ode mnie rowniez wypad !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -20  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
MałeMi napisał:
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Wymierzenie kary dla Polski głównie domagała sie opozycja, te lewicowe zaklamane śmierdzioszki co tak plują na wlasny kraj, tylko pozostalo im tylko wykrzykiwac ,skoro wybory ciągle ostatnio przegrywali, wracając do nałozenia kar dla Polski,to Polska ma swoje prawa,wiec UE nigdy Polską nie bedzie,wiec wypad !!

...ktoś tu kiedyś napisał o tobie,że twoje uszy podtrzymuje sznurek przebiegający pomiędzy...ja dodam,że na tym sznurku wisi też twoja ostatnia szara komórka...
...chyba sznurek się poluzował troche...

Nie interesuje mnie zadnego cymbala zdanie,a takze twoje,a ja mam prawo do wolnej swojej wypowiedzi i ode mnie rowniez wypad !!


Masz także prawo do bycia mądrzejszą, z którego nie próbujesz skorzystać. Z krytyki nie dociera do Ciebie nic gazobetonku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
I bardzo dobrze, zabrać szmalec a wtedy może lud specjalnej troski się obudzi.
Hej Małe coś tam i wszech wiedzący 555555555, psełdo-patrioci dymający na obcą gospodarkę, co tu robicie? Wszak wasz świetny jarosłaffff już długo rządzi, czemu nie pakujecie zabawek i nie wracacie do mlekiem i miodem płynącej, aryjskiej i skatoliconej na opak ojczyzny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
MałeMi napisał:
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Wymierzenie kary dla Polski głównie domagała sie opozycja, te lewicowe zaklamane śmierdzioszki co tak plują na wlasny kraj, tylko pozostalo im tylko wykrzykiwac ,skoro wybory ciągle ostatnio przegrywali, wracając do nałozenia kar dla Polski,to Polska ma swoje prawa,wiec UE nigdy Polską nie bedzie,wiec wypad !!

...ktoś tu kiedyś napisał o tobie,że twoje uszy podtrzymuje sznurek przebiegający pomiędzy...ja dodam,że na tym sznurku wisi też twoja ostatnia szara komórka...
...chyba sznurek się poluzował troche...

Nie interesuje mnie zadnego cymbala zdanie,a takze twoje,a ja mam prawo do wolnej swojej wypowiedzi i ode mnie rowniez wypad !!



Ten sam jazgot, te same bełkotliwe komentarze … Kompletny brak wiedzy. Jednym słowem żenada. To słowo najlepiej chyba oddaje Ci charakteru...  
Konstytucja daje ci prawo do swobodnej wypowiedzi, jednak nie wspomina, że masz prawo to robić w Internecie... Bezproduktywne dyskutowanie jest nudne... Z założenia skazane jest na porażkę. Komentuj to, na czym się znasz... Najlepiej jeśli jesteś w czymś dużo lepsza. Jeśli nie jesteś w czymś lepsza, to jesteś jak grubasek siedzący na kanapie i mówiący piłkarzowi jak ma grać. To nigdy nie kończy się dobrze... Zasada jest zawsze ta sama... Nie musisz być mistrzem świata, żeby trenować mistrzów świata, ale jak chcesz kogoś trenować to pokaż wcześniej tych mistrzów, których wytrenowałaś... Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić to sama sobie odpowiedz - jaka jest wartość twoich rad..(?)
I na koniec, jak zwykle... „dictum sapienti sat” ( Napiszę ci... Mądremu wystarczy niewiele, by zrozumiał)...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok